Wiem kto wygra na 100 % - gra

Nie chcę Cię martwić Jehmes ale jeżeli Struve zdoła położyć Johnsona to jest po walce. To nie jest jedna z tych walk, w której faworyt jest jasny i klarowny. Jak ja miałbym stawiać na tę walkę to postawiłbym na Struve'a. Wg mnie Nogueira z Nakamurą Ci wejdzie a polegniesz właśnie w sobotę, czego oczywiścię Ci nie życzę.
 
Mam taka nadzieje, ze Jehmes polegnie w sobote. Walka Struve jest nie wiadomo bo jak znajdo sie w parterze to sub, a stojce duza szanse na Johnson na ko
 
A można obstawić walkę KSW vs UFC w sprawie Mameda Chalidowa??



Wg mnie to szanse są 50/50 :-)
 
@markhunto - Korean Zombiaka też mi wszyscy odradzali, a jak się skończyło, wiadomo :) Mam jednak nadzieję, że Struve polegnie.



@dssport - dzięki :)
 
Dobra kara już się skończyła, to czas dalej próbować :-)
Jeżeli można to Mike Brown vs Daniel Pineda UFC 146

Mam przeczucie, że Brown szybko skończy przciwnika knockout'ując go w stójce lub przez ciosy w parterze (TKO)
Takie uzasadnienie chyba wystarczy, co nie?
 
D. Herman vs R. Nelson



Obaj Panowie przegrali swoje ostatnie pojedynki. Nie podlega dyskusji, że Big Country z dużo lepszym przeciwnikiem. Mimo to moim faworytem jest młodszy zawodnik. Miejsce Roy'a jest kategorie niżej i mam nadzieję, że po tym pojedynku zrzuci Tadeusza, obije Rashada, Machide, a na końcu usadzi pijanego kierowce :-). Dave będzie trzymał dystans przez całą walkę i o ile dwie pierwsze rundy będą dość wyrównane to w trzeciej zdominuje rywala (no chyba, że dostanie bombe i pójdzie spać).
 
Hiroshi Nakamura - Luis Nogueira


Nogueira wygra bo jest zajebistszy i tak jak klan silvow, reprezentuje brazylie. pozatym nie ma skosnych oczu, przez co lepiej widzi ruchy przeciwnika
 
^^^



:-)



Ps. I zdążyłeś w ostatniej chwili.







LZyaK.jpg
 
Teraz delikatnie zaryzykuję.



Shane del Rosario (11-0) vs. Stipe Miocic (8-0)



Stawiam na del Rosario. Shane pozwoli, aby Miocic narzucił swoje tempo, trochę się zmęczył, a następnie wykorzystując chwilę nieuwagi przeciwnika sprawi, że walka przeniesie się do parteru, a tam podda swojego rywala.
 
Herman vs Nelson --- stawiam na Nelsona. Głowa z kamienia, petarda w ręce też jest więc myśle że spokojnie usadzi Hermana, a ten na bank nie da rady znokautować grubaska.
 
Jak się domyślam, ani na Juniora ani na Caina zakład nie przejdzie...więc stawiam na Glovera Texeirę w walce z Kingsburym.



Jest to obarczone dość sporym ryzykiem, bo rekord Kyle'a w UFC jest zadziwiająco dobry, a Glover w sumie mierzył się z zawodnikami sporo poniżej poziomu UFC, ale...



KYLE KINGSBURY TO NUDNY LESZCZ :)



w ogóle nie wiem, co on w UFC robi, przegrał 3 walki w domu TUF, debiut w UFC, a dalej męczy nas swoim widokiem. Może mieć kilka wygranych, ale z dnem dywizji, do tego są to nudne walki po wymęczonych decyzjach. Może rozwinął się jako fighter, ale dalej ma słabe zapasy i parter. Przez te 3 rundy Glover ze swoimi umiejętnościami na ziemi na pewno znajdzie sposób na rozstrzygnięcie walki, w najgorszym wypadku wygra decyzją.



Poza tym, nie mogę grać na pewniaka - muszę podejmować jakieś ryzyko i typować, bo jest ktoś kto mnie wyprzedził i próbuje mi sprzątnąć zasłużoną nagrodę sprzed nosa ;)
 
http://www.mmamania.com/2012/5/24/3041510/latest-ufc-146-odds-betting-lines-props-dos-santos-vs-mir



Patrze na kursy i zaczynam się obawiać...
 
Kurcze, trzeba było jednak Nogueirę obstawić :/



no nic - WAR GLOVER TEIXEIRA! WAR STRUVE! :)
 
Kaczka pok. Jehmesa przez poddanie, Rd. 5



Było blisko, dzieliły mnie tylko dwa punkciki. Struve wygrał, zacząłem go od dzisiaj nienawidzić. Lavar nie mógł dosłownie nic zrobić i jednak okazał się wielkim zerem w parterze. Miałem nadzieję, na jakiś szybki nokaut, jednak nie mógł niczego zrobić. Struve lepszy, avatar zmieniony, miesiąc kary. Życzę powodzenia pozostałym, mam nadzieję, że za ten czas ktoś ograbi Kaczkę :)
 
Back
Top