Wiem kto wygra na 100 % - gra

Ciekawe. Mam zatem rozumieć, że regulamin opiera się o jedynie o subiektywne odczucie organizatora? Ma to jakiś sens, ale czy kaczka nie powinien gdzieś w takim razie wypisać typowań, które odrzuca z tego powodu? Ot tak, żeby była janość na co można, a na co nie, bo w innym wypadku to trochę takie typowanie po omacku...
 
Stefan Struve vs. Lavar Johnson - 8 punkcik do zdobycia, co raz większe ryzyko. Decyduję się na Lavara ze względu na walkę miesiąc po ostatniej, będzie świeży, gotowy do walki. Lavar powinien znokautować Struve'a gdzieś z początku walki i mam nadzieję, że to zrobi, bo chcę Cię wydoić z kasy kaczka! :D
 
di-JNBF.jpg
 
lol to raptem 2 walki, z czego jedna ledwo się łapie (79%). Często widzę, że na tapology bardzo dziwnie te % dobierają...
 
Hiroshi Nakamura vs. Luis Nogueira



Luis wygra na 100% ponieważ jest młodszy, zdolniejszy, ma większy zasięg ramion, jest odrobinę wyższy, jest lepszym grapplerem i stójkę też ma nie najgorszą.. Poza tym Japończycy zauważyłem, że przeważnie mają trudności z Brazylijczykami i nie wiem dlaczego tak jest... Wg mnie Hiroshi nie ma żadnych argumentów do wygrania tej walki przed czasem, jedyne wyjście to DEC... Obym się nie przejechał...
 
Bellator 70: Nougeira wygra, nie ma innej możliwości. Ostatnie dwa pojedynki stoczył świetne, Nakamura nie toczy widowiskowych pojedynków większość z nich wygrywa tylko przez decyzję. Pozostali obstawiają Nougeirę, to ja też :D Jak dobrze pójdzie 9 punktów będzie :)
 
I zaczyna się to, czego się spodziewałem :D



Zgarnę kasę, to zrobisz przerwę od gry, zanim wystartujesz z drugą edycją :D
 
"Jehmes wygra" - Hubi, nic pewnego :D Piątek myślę, że pewny, sobota będzie trudno, ale do przejścia :D Pamiętaj, że EWENTUALNIE 10 punkt mi zostaje :)
 
Back
Top