Wiem kto wygra na 100 % - gra

fak, nie doczytałem. trudno, war barnett!







edit:



a przejdzie zaklad Roy Nelson vs Herman na UFC 146?



jak dla mnie herman nie ma szans, to raczej średni fajter w ufc, roy jest dobry, przegrywał ino z najlepszymi
 
hehehe ale wynik. ok, bede juz wiedział gdzie patrzec za typami bo spojrzałem na jedna stronke z zakladami i bylo prawie wyrownane.
 
Chciałbym poinformować, że minął ponad tydzień od mojej ostatniej wtopy. Kara odbębniona, odezwę się, jak się trafi coś sensownego do typowania.
Dziękuję, dobranoc. :-)
 
Wtopili:



slivex, sonny87,cielak237,pablo,dssport,keesdablju



Pozostali - gratki



Czekam na wykonanie kary (cielak - jeszcze awek...)
 
kaczka41 o gejm masterze przyznaję się i żałuję, Kyle zawiódł a Cavalcante był piekielnie dobry zaczynam się do niego powoli przekonywać.
 
przyznaje sie do pomyłki, josh zawiódł moje oczekkwania.



wypisuje sie z tej gry



avatar zaraz bedzie zmieniony
 
Kaczka ktora z tych walk moge typowac



Bellator 70



Hiroshi Nakamura - Luis Nogueira



Aj Matthews - Charli Rader



UFC 146



Lavar Johnson - Stefan Struve



Jacob Volkmann - Paul Sass



Kyle Kingsbury - Glover Teixeira
 
Obojetnie. Najlepiej Struve-Johnson







Ps. A co do sklepu-sam nie wiem. Pożyjemy-zobaczymy. Myślę,że otworzą, jak ktoś wygra i jeszcze mają kilka sztuk w magazynie
 
Luis Nogueira Bellator 70



Nazwisko zobowiazuje :D Mysle, ze brazylijczyk spokojnie wypunktuje przeciwnika i wygra przez decyzje



Glover Teixiera UFC 146



Glover wiekszosc swoich walk konczyl prze TKO/KO tym razem bedzie tak samo KO w 1 rundzie
 
UFC 146



JDS vs MIR







Wiem na 100%, że wygra Junior Dos Santos, ponieważ jest nie do rozbicia w stójce, a Mir ma szklaną szczękę i jest za wolny.







PS to moje pierwsze typowanie w tej zabawie ; )
 
@dssport - zrobiłem to przed przystąpieniem do typowania i dalej nie widzę tam punktu, który zabraniałby typowania JDS.
 
Back
Top