The best of MMARocks!

Pewnie sobie Junior przeliczył ,że co godzine może mieć inną ,a poza tym mogła się tego spodziewać skoro była • brzydka






Odnośnie odejścia Juniora od żony.
 
Ja się nie dziwię. Pewnie płakał za każdym razem jak występował w programie z jakąś zajebistą panienką a potem musiał wrócić do domu, gdzie czekała...
 
"Czy Chale Sonnen wykorzysta sytuację, aby stać się pierwszym prtendentem do pasa HW?"







By Barnaba w pytaniach do SSS
 
"Niby brązowy ale odklepałby każdego w Polsce w HW(mogę się mylić, poprawcie mnie jeśli się myle czy damian do najlepszy grappler w Polskim hw??) a chyba tylko Verdun i Barnatt by dali radę poskromić go na glebie."


w temacie o brazie dla pitbulla
 
Kurde, a chciałem to wrzucić, ale tekst epicki po prostu :D



Ale, żeby się tego nie wyparł, to screen



262nogl.jpg
 
Kurwa, nie zdążyłem! uprzedziliście mnie z tym tekstem :D



Gaara milczał całą konfe,ale jak napisał to konkret :)
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/pozegnanie-z-forum

tak, to przejdzie do historii (chyba że Kaczka wróci pod drugą, tfuu, piątą postacią) :-)

@down
wiem , ale pożegnanie Kaczki z pewnością zostanie bardziej zapamiętane :-)
 
Kamil Waluś

Przed dlugim lotem ogladnac film o katastrofie lotniczej to chyba nie byl zbyt dobry pomysl hehe :D














Izabela Markowska teraz będzie lepiej się leciało:) he he



Lubię to!



























Dawid Plajzer albo spadało :0


Lubię to! ° 5







na FB ahahahah beka sora ze tu wstawiam
 
No to raczej nic wspólnego z mmarocks nie ma, szczególnie,że zajmuje pół strony ten post... EDIT: Teraz poprawiłeś, to trochę mniej. Ale to prędzej tanio skóry nie sprzedam lub hyde park.
 
Spoko, przyzwyczailiśmy się do Twojego głupawego poczucia humoru i intelektu nie pozwalającego znaleźć odpowiedniego topiku dla takich sucharów, Borek :)
 
Cześć. Jeśli jesteś multikontem od razu chuj w dupę - Za sianie zamętu na forum karny jeżyk. Jako świeżak będziesz na odstawce. Venom Ci powie co i jak. Na bejerę masz podklepywać do hady parku. Przez pierwszy tydzień czytasz i sie uczysz. Zobaczymy czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach. Pózniej się zobaczy.
Ruff Ryder, jak na takiego hejtera, to mistrzostwo :)
 
Ostro poleciałeś z tematem Perfumiarz, widzę,ze jak zwykle pierdolisz sam do siebie wyrywając zdanie z kontekstu. Zapomniałbym , musisz miec kogoś na tym forum do kogo się przypierdalasz nieustannie, na początku był bodajże jebaka, gdy on umilkł to był kaczka (poniekąd rozumiem), a nie ma kaczki, to jestem ja.
 
?



Jeśli chodzi o tekst "mam kolegów po klubach więc wiem co nieco" to rzeczywiście jest śmieszny i sie tu nadaje.



Hubi nie spinaj się, nie zauważylem żeby Perv coś jechał po Tobie, a tekscik wylądował tu zasłużenie :D bez urazy :)
 
Tekst wylądował tu wyrwany z kontekstu, bo twierdzono,że nic nie mam prawa wiedzieć o tym jak wyglądają treningi w klubach MMA, bo jedyne co robię to kulam się z kumplem w piwnicy. No to napisałem to, mając na myśli,że widziałem te treningi, pytam tych otóż znajomych jak trenują i skoro mi mówią,że mają siłownię w planie na zajęciach MMA, to mogę to napisać, a nie twierdzić że jest odwrotnie? Do tej pory nie zaprzeczył,że tak nie jest, a wiadomo,że przy treningach na wyższych szczeblach tak jest i wie że tutaj jest racja, więc jedyne co robi, to próbuje mnie ośmieszyć :)
 
Hubi to akurat było smieszne i nawet nie zauwazylem ze ty to napisales, wiec nie spinaj ;D;D;D
 
Back
Top