The best of MMARocks!

@drafa



Przecież Okami to jest czołówka UFC! Tak, ze swoimi umiejętnościami kontroli w parterze i zapasami, Japończyk jest nie do przejścia.



I z całym szacunkiem dla Materli, ale nie liczyłbym na jakieś KO podobne do tego, co zrobił Boetsch. Może i jest na poziomie UFC, ale może najpierw zastanówmy się, czy Materla pokonałby chociaż Costę Philippou (23 miejsce w rankingu na stronie), a nie 8-ego Okamiego...
 
@Bullinho



Wiadomo, Okami bylby faworytem, ale to nie Spider czy GSP i jest do pokonania nawet przez takiego zawodnika jak Materla. Ale nie ma o czym tu dyskutowac, po prostu to niebylo cos co nadawaloby sie do Best of mmarocks i tyle, pozdro
 
Widzę, że niektórym udziela się machina K&L o niepokonanych zawodnikach KSW, którzy pokonaliby JJ...



Mam inne zdanie drafa - dla mnie porównywanie polskich zawodników do takiej czołówki to brak rozsądku.


Pozdrawiam.
 
Logan mi to ciężko odpuscic np jak jest 1 na 1 ale gdy widze 2 lub 3 na mnie to juz wole spasowac i wyjsc jak pizda ale z honorem niz zeby mi kręgosłup porachowali,ale masz racje ze lepiej odpuscic tylko ze to w nas zostanie do konca zycia bedziemy sobie przypominac tę jedną sytułacje,ja 12 lat temu przegrałem w solówce nie zapomniałem ,nadal tam jestem i walcze w myslach,to psychika żąda we mnie zemsty,pomimo takiego upływu czasu nieda to o sobie zapomnieć.Mozna sobie tylko wyobrazic co myslą tacy profesjonalni zawodnicy MMA czy Boks po porażce,ile czasu to ich męczy :)


Ehh, musiałem. Kazuya w temacie "Treningi a codziennośc"
 
Pewnie z nim



image_166.jpg








Sorry, musiałem:-)
 
Kaczka 41



Kiedys starsi koledzy mówili mi ,że aby z panną nie skończyć zbyt szybko, warto rozładować się w pojedynkę trochę wcześniej. Więc idąc tym tropem, Im dłuższa wstrzęmięźliwość - tym większa szansa na wygraną przed czasem
 
Próbowałem znaleźć temat, który jakiś koleś założył, żeby oznajmić, że opuszcza forum i chce się pożegnać, ale nie mogę znaleźć :( Miał chyba ksywkę Shogun.
 
Ale mialem banie z tego co TheLastEmperor wkleil, w sumie to pozegnanie Shoguna nie gorsze:-)
 
Może Ja jestem naiwny ale jeśli ktoś wygrywa AP KSW, i mimo swojej w Moim odczuciu średnio medialnej aparycji przekonuje do siebie K&L, trenuje pod okiem ikony MMA w Polsce i zwraca uwagę mistrza 3 federacji i TOP 3 HW Alistaira Overeema który kilkukrotnie zaprasza go na obóz treningowy


Doozyigruby :-)
 
narazie całkiem dziarsko,także coś się musi teraz stać,żeby stosunki między nimi się popsuły i zaczął trash-talk.Może np Jones po pijaku zaparkuje na samochodzie Sonnena
 
Jeśli nie ma zębów, to powinien zająć się czymś innym. Znam jedną branże w której zrobiłby furore:-)
 
Skoro tak na mnie nasakkujesz to może mi powiesz kto to jest ten bosy? Bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że on załatwia walki naszym na m-1 albo jest jakoś śliśle z nim związany. Sorry ale z takich bajek już dawno wyrosłem. Interesują mnie tylko fakty.


wow
 
Back
Top