The best of MMARocks!

tumblr_mhcggxxkhw1s4b5fko1_400.gif




Normalnie wtf :D
 
z http://cohones.mmarocks.pl/topic/mariusz-radziszewski-podpisal-kontrakt-z-m-1-global/page/2#post-480769
 
kolega nie jest od miesiaca na rocksach, w jednym z watkow przyznal ze to jego drugie konto bo do pierwszego zapomnial hasla a na cohones jest od dawna
 
Rozmowa Fedor a UFC, a tam ekspert od sprawy ramadan a UFC


Co do Mameda w UFC to nikt nie zwrocil uwagi na aspekt ramadau.
Jakos nie chce mi sie wiezyc ze Joe Silva w ustawianiu walk szedl by na reke Mamedowi w tej sprawie i nie wpisal by go na rozpiske w tym czasie jak by trzeba bylo. Moze to tez byl wazny punkt w negocjacjach z UFC.
Pozatym ma zone i syna tutaj i musialby zabrac ich do USA. Wiec to nietylko jego decyzja.
Z drugiej strony walki w okresie ramadanu bylyby to zawsze straszakiem UFC na Mameda.
Co innego w KSW.
 
Może nie jakieś super mega trolling, ale post raczej nie przemyślany.



Mamed nie byłby jedynym muzułmaninem w UFC. Poza tym czy musiałby sie przenieśc do USA, wszyscy fighterzy mieszkają w stanach? Typ napisał tego posta prowokowany tym, że Calo napisał, że wkońcu ktoś naklepie Mameda. A on, że "MOŻE w UFC też znalazłby się ktos kto naklepałby Mameda". Myślę, że nie jeden.
 
KO of The Night by magik





Kaczka: wytlumaczmy coś sobie - mnie jak najbardziej stać na wyjazd do USA, tylko nie widzę wiekszego sensu, bo nie jestem zawodowcem ani nie utrzymuję się z mma :) Ty natomiast bawisz się w adwokata Piotrka, podczas gdy on tego nie chce i nie potrzebuję bo były to docinki na stopie koleżenskiej i nikt tego nie bierze do siebie, ale Ty w swoim upierdliwym, bezczelnym stylu musisz się dopierdolić do wszystkiego co związane z Venomen, na którego punkcie masz obsesje [wystarczy wspomnieć jak wizerunek Venoma nie był jeszcze tak publiczny jak dotychczas i latałeś jak z okresem szukając jego zdjęć i się dopytując który to redaktor MMARocks] od kiedy pojechał w SSS po cebulaku Jonesie, mówiąc że nie grzeszy on inteligencją. Ja wszystko pamietam Kaczorku :) Tak samo jak latasz teraz jak poparzony za każdym postem Jajcarza po videokonfie. Lepiej sam zacznij kase odkładać, bo na dojazdy Octavia 1.6 do psychoterapeuty też trzeba mieć troche sianka :)
 
To nie jest śmieszne, tylko chamskie. Kaczka to kaczka, rozumiem, że niektórym zalazł za skórę ale bez przesady.
 
Widze klakierzy w formie ;D tekst totalnie nie śmieszny i kapiący z niego jad oraz ból dupska. Well done kaczka ;D
 
Może nie jestem psychologiem, ale czasami czytając to forum mam ochotę się pociąć. xD Biedny kaczunia <hugs>!
 
Sorry za offtop, ale mogę zapytać w której SSS Venom jechał po Jonesie? Często to co gada Venom wydaje mi się rozsądne, ale w tym wypadku nie wydaje mi się, żeby można było nazwać JBJ człowiekiem mało inteligentnym. Chciałbym usłyszeć konkretne argumenty, z góry dzięki i można odpowiedzieć w HP żeby nie zaśmiecać.
 
A ja nie rozumiem na jakiej podstawie w ogóle wy się wstawiacie za Kaczką który cały czas odpierdala jakieś maniany.



Tak łatwo mu zapomnieliście i wybaczyliście akcję z Egzekutorem? Jak jechał nam z tamtego konta, jednocześnie udając koleżkę na koncie kaczka?







Ja tego nie zapomniałem i tego nie zapomnę i tutaj akurat Magik dobrze napisał.
 
Haha, ale zobacz jak zgrywa teraz niewiniątko. :D Mistrzem jest w tych internetowych manipulacjach i schizofreniach ciągłych. :D
 
Hulk czy ty czasem nie zwyzywałeś kiedyś Venoma na Luciferze i nie dostałeś bana na zawsze? Co za hipokryzja
 
@UP - Kolejne multi kaczka? Ze swojego konta nie masz jaj odpisać?







A odpowiadajac na Twoje pytanie, nie nie zwyzywałem Venoma na Luciferze i nie nie za to dostałem bana.







@Mort - A po co ma się produkować chłopak za siebie, skoro może podszyć się pod kogoś innego i stanąć w swojej obronie :)
 
Uefo: nie nazwałbym nikogo kto rozbija się bentleyami po pijaku rozsądnym i chyba o to właśnie chodziło w tamtej SSS.



Satuk: twój nick od tyłu brzmi kutas, jakoś nie mam motywacji Ci odpisać nic konstruktywnego.
 
No właśnie zauważyłem, że pan fallus cały czas najeżdża na coś/kogoś i jego posty nie dotyczą niczego innego xD Wycziluj trochę chory człowieku :D
 
Back
Top