The best of MMARocks!

Parę dni temu myślałem, że lepiej byloby dawać rundę procentowo....65 do 35 w jednej nie równało by się do wygranej rundy stosunkiem 55 do 45 czy 60 do 40...Po zsumowaniu liczb po 3 rundach byłoby jasne bardziej kto w przekroju całej walki był zawodnikiem lepszym.
Gość po raz kolejny rozbawił mnie do łez, ale nie powiem kto, żeby nie pomyślał, że mam jakieś wąty :-)
Pozdrawiam kolegę!
 
Wiadomość z 1410, ale klasyk.
http://www.mmarocks.pl/filmiki/shogun-chce-glowy-ortiza/
Ogólnie to Tito zjebał sprawę , prędzej czy później dojdzie do tej walki. , a dyniogłowy chyba nie widział spotkania Shougun • Rampage
nie kto inny jak nasz szefunio, def :D
 
Tak sobie z nudów przy okazji meczu "naszych" wszedłem w temat o piłce nożnej, którą się średnio interesuję i trafiłem na wpis niejakiego Droni

Mam takie zdanie, ze tutaj wiekszoc nagle uwaza Juventus za mega zespol bo malina i wgl on ma swietna reptuacje tutaj i np. taki Tar tak lekko pizdowato caly czas chwali Juve itp. Na prawdę uwazam Juve za mega zespol, zeby nie bylo.


Jest więcej takich asów w tym topicu? Chyba tam więcej nie wchodzę :-)
 
Przy całym szacunku dla osoby Pana Oknińskiego powienien zrobić to co mu Kawulski kiedyś zalecał w jednym z wywiadów a mianowicie wziąć rozbieg i zajebać głową w ścianę obserwując czy coś się zmieniło...


by axl
 
Mozna podesłać do MMANews, że ędzie walka :-)

esco2h.jpg
 
Back
Top