Tatuaże

Z ciekawostek Paweł trenował na swoim młodszym bracie (który hajtnął się z moją sąsiadką z dołu) i na jego bracie widać "ewolucje stylu" czytaj wiele chujowych tatuaży, które należy pokryć.

2 za całodniową sesję to dla mnie w chuj dużo, raczej facet miał na myśli, że zrobi Ci w 2 i więcej sesjach. Ile cm 2 chcesz wytatuować i jaki stopień skomplikowania ?
A ze 150 cm2 wyjdzie. Zapytałem o konkretną cenę, napisał, że 2,2 za cały dzień, więc nie wiem o co chodzi :D
 
Myśle, że od wewnętrznej strony zrobić. Ewentualnie postać od wewnętrznej a skały dookoła.
Darowałbym sobie skały, bo całości i tak w jednym momencie nie zobaczysz. Szczerze to dla mnie praca na raz poniżej 1 kafla. Wzmiankowane 3rd eye ci to wykona (do Pawła czasy po pół roku), ale dzień podróży masz, mi coś podobnego (kolor + większy) zrobił w 3 godziny.
 
ja tam pierdole, dziaram na czole mmarocks dziwki i koks.
czuje to: o kazda litere naszego loga opiera sie jakas niewypasana dziunia, a to wszystko jakby przyproszene bialym pylkiem. Na czole. Kurde, bez pylku, bo wyjdzie ze lupiez :) Albo z pylkiem, ale jednak nie na czole :)
 
Ceny u 90% tatuatorów są stanowczo wygórowane, ale jeżeli ludzie chcą płacić po 1,5 tysia za parę godzin ich pracy to nic tylko się cieszyć z bogatości w narodzie;)
 
Szanuję :boystop:
12670185_977066405718044_2649425025029049857_n.jpg


12670215_978485888909429_8583969923922869989_n.jpg
 
Ceny u 90% tatuatorów są stanowczo wygórowane, ale jeżeli ludzie chcą płacić po 1,5 tysia za parę godzin ich pracy to nic tylko się cieszyć z bogatości w narodzie;)
Nie są wygórowane, bo jak mam chodzić całe życie z czymś to wolę wydać więcej i się nie wstydzić niż wyglądać jak debil :)
 
Nie są wygórowane, bo jak mam chodzić całe życie z czymś to wolę wydać więcej i się nie wstydzić niż wyglądać jak debil :)
Zgadzam się z tym , ale Ty mówisz owych 10% artystów.
Może trochę przesadzilem ale 3/4 to eksperymentujący polamatorzy lansujacy się na emo modzie itp elemencie;)
 
Ceny u 90% tatuatorów są stanowczo wygórowane, ale jeżeli ludzie chcą płacić po 1,5 tysia za parę godzin ich pracy to nic tylko się cieszyć z bogatości w narodzie;)

tattoo-prices.jpg


z reszta robiąc tattoo wyszedłem z założenia że nie zwracałem uwagi na cenę lecz na wykonanie, bo jednak robię to na całe życie. a lepiej wydać 1500 za sesję i być zadowolonym niż wydać parę zł i potem bujać się z usuwaniem które jest zajebiście drogie i suma sumarum wyszedł bym na tym na -
 
tattoo-prices.jpg


z reszta robiąc tattoo wyszedłem z założenia że nie zwracałem uwagi na cenę lecz na wykonanie, bo jednak robię to na całe życie. a lepiej wydać 1500 za sesję i być zadowolonym niż wydać parę zł i potem bujać się z usuwaniem które jest zajebiście drogie i suma sumarum wyszedł bym na tym na -
W pełni się zgadzam, pisałem jednak o innej kwestii, pzdr
 
Wstydzę się ;) ogólnie jak masz jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem co i jak choć robiłem tatuaze w Redberry teraz zmienili na Voice of Ink ale tez niedługo będe więcebede mógł pomóc.

U mnie tez U-gene ewentualnie Levgen wchodza w grę.

Ogólnie to chciałbym się zorientować ile panowie są w stanie zrobić w czasie całodziennej sesji.
Przypuszczam że twój rękaw dokonuje się w ten właśnie sposób :)

Całej kończyny nię będe robił więc chciałbym aby się wjednej sesji zamknęło.
Mysłisz ze te trzy ostatnie dziary które Ugene wrzucił na FB to efekty jednodniowych sesji?
 
Mysłisz ze te trzy ostatnie dziary które Ugene wrzucił na FB to efekty jednodniowych sesji?
Od barku do łokcia z jednej strony zrobi Ci podczas jednej sesji. Cena stała.
Tak właśnie robię takiej wielkości pracę do rękawa. Czas 8-10 godzin (wiem może przerażać i jest się ostro zoranym po takiej sesji, polecam dużo słodyczy + vitaminy )
 
Od barku do łokcia z jednej strony zrobi Ci podczas jednej sesji. Cena stała.
Tak właśnie robię takiej wielkości pracę do rękawa. Czas 8-10 godzin (wiem może przerażać i jest się ostro zoranym po takiej sesji, polecam dużo słodyczy + vitaminy )

Dzieki wielkie.O taka informacje mi wlasnie chodzilo.Pochwal sie jednak jak skonczysz ;)
 
Back
Top