Tatuaże

no jezeli pol, to po prostu przegiecie. Bo np jakbys mial 75%, ale za to nie martwisz sie o sprzet, kredyty, papierologie, wynajem, etc, to czemu nie. W sumie to nie znam tej branzy, wiec ciezko cos powiedziec. Pol z 2tys to co innego niz pol z 20tys :)
 
no jezeli pol, to po prostu przegiecie. Bo np jakbys mial 75%, ale za to nie martwisz sie o sprzet, kredyty, papierologie, wynajem, etc, to czemu nie. W sumie to nie znam tej branzy, wiec ciezko cos powiedziec. Pol z 2tys to co innego niz pol z 20tys :)
Klocek dziennie przez około 25 dni roboczych w miesiącu. Koszty materiałowe są niewielkie, wynajem lokalu tu zależy co wybierzesz. Generalnie każdy kto nabierze własnych klientów otwiera sam.
 
A to wszystko wyjasnia. Z takiej kwoty polowy to chyba nawet alfons nie bierze.
I nie wiem jak to teraz wyglada, swego czasu mowiono o jakichs zmianach w prawie tak, by lojalki byly niewazne...
 
@KML to tylko świadczy o braku zorganizowania takiego tatuatora, możesz powiedzieć kto taki se planuje terminy na półtorej roku w przód?
Ja czekam max 3 miesiące z prostej przyczyny, większość ustala na takie terminy zapisy, nawet jak już nie mają miejsc to zapisy ruszają co 3 miesiące. Nie ma sensu umawiać nikogo na dłuższe terminy bo często się potem wysypują klienci, nie zawsze załatasz na szybkości termin.
 
Jak ostatnio pytalem o termin do jednego z krakowskich tatuazystow to dostalem odpowiedz, ze zapisuja na styczen 2017, takze chyba umawianie tak daleko w przod jest na porzadku dziennym
 
jeszcze nigdy tauator mi nie wydal rachunku, a za 2-3h bral 600zl, pozniej mial nastepnych klientow
nawet taki przecietny tatuator robi calkiem ladnie pieniadze, wie bo znam jednego osobiscie
 
@KML to tylko świadczy o braku zorganizowania takiego tatuatora, możesz powiedzieć kto taki se planuje terminy na półtorej roku w przód?
Ja czekam max 3 miesiące z prostej przyczyny, większość ustala na takie terminy zapisy, nawet jak już nie mają miejsc to zapisy ruszają co 3 miesiące. Nie ma sensu umawiać nikogo na dłuższe terminy bo często się potem wysypują klienci, nie zawsze załatasz na szybkości termin.
No niestety nie mogę. Gość na prawdę mi pomógł i doradził co i jak, więc chujowo by było teraz pisać ,,Studio XXX", czytaj. ,,Patrzcie to ten ważniak, który każe czekać półtorej roku na dziarę".
 
Tu masz jeszcze przeskurwysyna z Wrocławia.

https://www.facebook.com/ugenetattoo/?fref=ts

1800 za cały dzień więc spoko. Może sam się wybiorę pod koniec roku jak się gdzieś na zachód nie przemieści.Na razie inny znachor będzie grany.
jak to jest z takimi artystami? można im podsunąć jakieś zdjęcie, dziarę znalezioną w necie, cokolwiek i oni dopiero potem robią projekt? zawsze łatwiej "opisać" co się chcę obrazem niż słowami IMO.
 
jak to jest z takimi artystami? można im podsunąć jakieś zdjęcie, dziarę znalezioną w necie, cokolwiek i oni dopiero potem robią projekt? zawsze łatwiej "opisać" co się chcę obrazem niż słowami IMO.
90 procent tatuaży w Polsce jest robione na jakiś rysunkach znalezionych na deviantartcie czy innym łajnie. Jak klient wie co chce to tylko na plus.
 
90 procent tatuaży w Polsce jest robione na jakiś rysunkach znalezionych na deviantartcie czy innym łajnie. Jak klient wie co chce to tylko na plus.
Czyli zero przypału jakbym podesłał mu rysunek jako podstawę dziary? Zawsze można na tym wprowadzić drobne poprawki. Zastanawiam się po prostu jak to jest z takimi salonami, czasem maja bardzo 'autorskie' podejście niektórzy co dla mnie jest dziwne.
 
Czyli zero przypału jakbym podesłał mu rysunek jako podstawę dziary? Zawsze można na tym wprowadzić drobne poprawki. Zastanawiam się po prostu jak to jest z takimi salonami, czasem maja bardzo 'autorskie' podejście niektórzy co dla mnie jest dziwne.
Zero
 
@baju wszystko zależy od tego do kogo pójdziesz :) Są tacy którzy robią 100% autorski i nie zgodzą się na wzór nawet jak to ty jesteś autorem wzoru, ale są też tacy, którzy zrobią ci przyniesioną grafikę - chociaż mało kto skopiuje cudzy tatuaż. Zdecydowana większość za to na podstawie twojej grafiki zrobi coś po swojemu - kto nie umie rysować ten nie umie dziabać.
 
@baju wszystko zależy od tego do kogo pójdziesz :) Są tacy którzy robią 100% autorski i nie zgodzą się na wzór nawet jak to ty jesteś autorem wzoru, ale są też tacy, którzy zrobią ci przyniesioną grafikę - chociaż mało kto skopiuje cudzy tatuaż. Zdecydowana większość za to na podstawie twojej grafiki zrobi coś po swojemu - kto nie umie rysować ten nie umie dziabać.
czyli jakbym poszedl i powiedzial ze chce taka sama dziare jak ten gosc np, to by mi nie zrobil?
 
@baju wszystko zależy od tego do kogo pójdziesz :) Są tacy którzy robią 100% autorski i nie zgodzą się na wzór nawet jak to ty jesteś autorem wzoru, ale są też tacy, którzy zrobią ci przyniesioną grafikę - chociaż mało kto skopiuje cudzy tatuaż. Zdecydowana większość za to na podstawie twojej grafiki zrobi coś po swojemu - kto nie umie rysować ten nie umie dziabać.
a możesz polecić takiego, kto robi projekt jakby od nowa na podstawie tego co powiem i wyślę. Masz racje w sumie bo kumpel się dziarał to ewidentnie mu przyniosła rysunki jakieś z neta i powiedziała, żeby wybrał. Trochę mnie to zdziwiło :D
 
Zależy w jakim stylu i w jakim regionie. W Sopocie np Zappa ze studia Cykada robi 100% autorski i nie chce się zgodzić nawet na twój własny rysunek - może tylko za inspiracje posłużyć.
 
Zależy w jakim stylu i w jakim regionie. W Sopocie np Zappa ze studia Cykada robi 100% autorski i nie chce się zgodzić nawet na twój własny rysunek - może tylko za inspiracje posłużyć.
Grecka rzeźba, zero koloru, czerń i biel.
4bd0ea99d06abadc18c4031f3bf043d5.jpg

Prawie taki. Gdzieś bliżej podkarpacia. Orientujesz się, albo ktoś tutaj? ;)
 
jak to jest z takimi artystami? można im podsunąć jakieś zdjęcie, dziarę znalezioną w necie, cokolwiek i oni dopiero potem robią projekt? zawsze łatwiej "opisać" co się chcę obrazem niż słowami IMO.

Ja bym się bardziej zastanowił prędzej nad tym czy istnieją tacy do których wchodzisz bez pomysłu/wzoru i jest pełna improwizacja.
Chociaż wydaje mi się że większość z dobrych magików zawsze ma pod ręką/w głowie rzeczy które chcą zrobić.
Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
 
@herrflick freehand'owcy też są, ale praktycznie każdy po nakierowaniu narysuje ci coś, sam sobie znajdzie materiały do inspiracji itd.
@Shoocker z podkarpacia nie znam dobrych studiów, ale myślę, że w Lublinie czy Krakowie na spokojnie.
 
Pare fajnych motywow wykonanych przez tatuazyste odemnie z miasta, ktory specjalizuje sie w biomechanikach, portertach - glownie postacie filmowe/gry itd.

12232797_927117084008918_3261129099084050457_o.jpg

11986317_902455449808415_6454167969515770509_n.jpg

1399280_951630584890901_1586982379663669453_o.jpg

12540942_954948321225794_2241846339750469388_n.jpg

12647514_960686667318626_9173548399991392019_n.jpg
 
Trzeba mi jakiegoś kota z Wrocławia. Tatuaż będzie przedstawiał scenę z gry, nie wiem jak taki styl się nazywa. Ktoś coś?
 
Back
Top