Tatuaże

Ciemne wlosy i ciemna broda, a tatuaz cos z kwiatem (chyba roza?) to Ty? Chyba widzialem Cie na snapchacie kult tatoo

tak to ja :) zdjęcia gotowego wyśle później jak z kultu prześlą mi które robili mi zaraz po zrobieniu :)
 
yg8RnZ.jpg

bMJtKi.jpg

97iazP.jpg

@Comber proszę :)
 
Pol roku jeszcze w miare mozna wyczekac, ale podziwiam ludzi, ktorzy czekaja po rok na dokonczenie dziary. Pol biedy jesli jak kolega wyzej, ktory ma wypelniony wzor, ale nigdy nie moglbym chodzic rok np. z samymi konturami i czekac na wypelnienie, a widzialem juz sporo takich agentow.
 
Drogie te sesje w Krakowie mają :)

No do pół roku jeszcze mógłbym wytrzymać, chociaż też zależy co miałbym robić, jak miałbym robić coś na kilka sesji i sesja co pół roku to poszukałbym kogoś innego. Generalnie nie rozumiem tych ludzi, którzy wyznaczają sobie tak odległe terminy, dalej uważam że to brak ich zorganizowania. Wiele osób poszło po rozum do głowy i daje zapisy max na 3 miesiące w przód, po 3 miesiącach wyznacza dzień zapisów i terminy na kolejne 3 miesiące. To ma wtedy ręce i nogi.
 
Drogie te sesje w Krakowie mają :)

No do pół roku jeszcze mógłbym wytrzymać, chociaż też zależy co miałbym robić, jak miałbym robić coś na kilka sesji i sesja co pół roku to poszukałbym kogoś innego. Generalnie nie rozumiem tych ludzi, którzy wyznaczają sobie tak odległe terminy, dalej uważam że to brak ich zorganizowania. Wiele osób poszło po rozum do głowy i daje zapisy max na 3 miesiące w przód, po 3 miesiącach wyznacza dzień zapisów i terminy na kolejne 3 miesiące. To ma wtedy ręce i nogi.

akurat Szymon chyba najbardziej sie ceni:) a co do czasu to w sumie trochę tez z mojej inicjatywy mam dopiero na wrzesień ( sprawy finansowe) ogólnie jak wczoraj ustalałem to pierwszy wolny termin byl na poczatek sierpnia, ale wolałem to przeciągnąć na wrzesień bo nie wiem kiedy pojadę na urlop :)
 
Super mieszkać w mieście gdzie jest zajebiste studio tat2. Ile czasu i kasy na dojazdy odchodzi;)
Jak robiłem pierwszy tatuaż (2009 albo 2008) w 3rd eye, jak jeszcze pracował tylko Paweł, a za recepcje robiła jego żona Kasia, to od zapisu do tatuażu tydzień i to dlatego, że mi nie pasowało. Siedzibę mieli w bramie naprzeciwko ich obecnej siedziby.
 
Jak robiłem pierwszy tatuaż (2009 albo 2008) w 3rd eye, jak jeszcze pracował tylko Paweł, a za recepcje robiła jego żona Kasia, to od zapisu do tatuażu tydzień i to dlatego, że mi nie pasowało. Siedzibę mieli w bramie naprzeciwko ich obecnej siedziby.
Ja pierwszy robiłem chyba w 2012 to wydaje mi się, ze Fabian zaczynał już dziarać, ale co byłem to siedział i rysował.
 
Trzeba mi jakiegoś kota z Wrocławia. Tatuaż będzie przedstawiał scenę z gry, nie wiem jak taki styl się nazywa. Ktoś coś?
Podbije Panowie :)
Btw. 2200 za całodniową sesje to dużo/mało ? Chciałem przedramienie zrobić i jeden typ mi napisał, że tyle bierze i w sumie nie wiem jak to rozumieć.
2k+ za wewnętrzną stronę przedramienia to trochę dużo czy tylko mi się wydaje ?
 
Ja pierwszy robiłem chyba w 2012 to wydaje mi się, ze Fabian zaczynał już dziarać, ale co byłem to siedział i rysował.
Z ciekawostek Paweł trenował na swoim młodszym bracie (który hajtnął się z moją sąsiadką z dołu) i na jego bracie widać "ewolucje stylu" czytaj wiele chujowych tatuaży, które należy pokryć.
Podbije Panowie :)
Btw. 2200 za całodniową sesje to dużo/mało ? Chciałem przedramienie zrobić i jeden typ mi napisał, że tyle bierze i w sumie nie wiem jak to rozumieć.
2k+ za wewnętrzną stronę przedramienia to trochę dużo czy tylko mi się wydaje ?
2 za całodniową sesję to dla mnie w chuj dużo, raczej facet miał na myśli, że zrobi Ci w 2 i więcej sesjach. Ile cm 2 chcesz wytatuować i jaki stopień skomplikowania ?
 
No dużo, ale przedramie to też nie całodniowa sesja ( jeszcze zależy ile wg niego to jest całodniowa sesja)
 
Back
Top