Tanio skóry nie sprzedam

Dawno się tu nie logowałem ale ten komentarz pod walka Hallmanna na Joemonster mnie zmusił.




rudakotka - Bojowniczka | 17 godzin temu |

Dlatego dla mnie MMA jest bez sensu. Trinaldo załadował naszemu jedno proste kopnięcie, a ten już leży. Gdyby walka odbywała się dalej w podobnej konwencji, a nie uprawiali jakieś pedalskie smyranie po jajkach przez następne 10 minut, całość wyglądałaby inaczej. Co to w ogóle za formacja, gdzie dwóch ludzi w tej samej walce używa technik z różnych sportów?
 
A ja się zgadzam. Trinaldo bił Piotrka, a ten mu tylko chamsko wykręcił rękę i wygrał! Nie rozumiem dlaczego to w ogóle nazywane jest sportem! :-)
 
Tak to sie kończy jak tempa szmula bierze sie za komputer zamiast siedzieć w kuchni.
Ciemna strona technologii, laptop + wifi.
Ciekawe czy kiedyś na cohones pojawią sie feministki i (o zgrozo) feminiści?
 
"Jeb" z soccer kicka i stompa! MMA 1 - 0 Karate ;) -> oczywiście żarcik. Zachowanie sędziego karygodne.
 
:D już wiem od czego naprawdę wziął się pseudonim U.S.S. Cuninghama



charyzma tego kolesia zmusza do refleksji nad sensem istnienia :)
 
Od razu mi się przypominają gify z treningów armii jedynej słusznej Korei - techniki żywcem przeniesione z WWE :)
 
Pod tym samym filmikiem jakiś typek twierdzi, że walka Andersona z Weidmanem była ustawiona ;).

@WarinerMD : Tak to miało wyglądać dla gawiedzi, która nie ma pojęcia o co tak naprawdę chodzi w walce i są na poziomie porównywania kto jest lepszy, bokser, karateka, zapaśnik, czy też zawodnik mma... Ten kto jest ogarnięty umie odróżnić szopkę od walki.






Mam tam konto, ja to właśnie WarinerMD próbowałem trochę ludzi uświadamiać. Koleś powyżej odpowiadał na mój komentarz.



http://joemonster.org/filmy/55396/
 
Smoke depot ;)
1187251_703415759671771_586417853_n.jpg
 
Kuźwa, nie zobaczyłem, jest wyżej. Nie pokazywało mi obrazka przez dłuższy czas i wrzuciłem filmik, który właśnie zapodał Yagiel.
 
Przekroj tego co najgorsze w spoleczenstwie:



- Starszy pan ktoremu wszystko przeszkadza;



- Matka ktora jest najmadrzejsza i tylko jej uwage zwrocisz odrazu z morda do ciebie;



- I gimbus ktory robi "heheszki" i "bedzie na JUTUBIE"...
 
Back
Top