Tanio skóry nie sprzedam

Na atak paniki podobno najlepsza metoda to wypłacenie liścia : D nie żebym był za przemocą w stosunku do kobiet, liść taki miałby charakter upokajający:-)
 
one nie są stworzone do racjonalnego myślenia w ogóle. Niestety.
Ano tak jest.
Macie racje odnośnie tych pisków, oglądałem z wyciszonym dźwiękiem i nie spodziewałem się takiego natężenia :)
 
1001344_405847149534869_1170592499_n.jpg
 
Widze, ze nasze rodzime MMA dynamicznie sie rozwija. Po freak fightach nadszedl czas freak interview, a redakcja najbardziej poczytnego portalu lansuje swoj tytul po jakichs podrzednych galach w brazylijskiej dziczy, zamiast przeprowadzic wywiad z kims naprawde interesujacym.:-)
 
Hahahah niezły "kozak":-), a człowiek z mikrofonem też zrobił robotę. Ten żul to raczej poszrpać się z kolegami z pod budki z piwem, a nie pchać się na ring... albo dla Burnejki
 
[strike]USS- Uniwersalny System Samobrony[/strike]



USS- Uniwesalny System Spierdalania



Swoja drogą chyba 20 century studios, albo Worner Bros. maczało palce w produkcji tego "spotu"
 
Oglądam sobie właśnie z Kamilem Walusiem wywiad z mymma. Jak dla mnie hitem jest zmiana pseudonimu na uwaga, "Bałtowski T-Rex" od nazwy sponsora:-)



ciekawe gdyby to duracel zasponsorował co by tse nadał za pseudo:-)
 
Filmik z USS zepsuł mi dzień-już się chciałem zapisać ale sobie przypomniałem że mam lęk wysokości:-)
 
Nie ma huja, żeby ten Bonus był normalny. Albo jedzie na ostrych psychotropach albo ostro ma z deklem coś nie halo.
 
Back
Top