Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Wszyscy domagajacą się duetu J&J to ja też się dołącze do tej prośby. Uwielbiam ich słuchać
 
J&J i pierdolenie przez godzinne jaki Janek jest super i jak bardzo UFC ma go w dupie.....
 
Wolalbym jakiegos zawodnika. Ogolnie chcialbym by poruszony jakis ciekawy temat, czy zebrano sie na jakies wspominki :-)
 
Mnie by sie marzyl ktos kto troche z boku ma mozliwosc popatrzyc na polksie mma i walnac kilka ciekawych wypowiedzi bez wazeliny do zawodnikow czy organizatorow - ale to jest raczej nierelane. Max kolonko polskiego mma ktory mowi jak jest :)



Hitem z rodzimego podworka bylby Trener Mirek :)
 
Zdecydowanie podtrzymuję prośbę o Krzyśka Soszyńskiego. Chyba że już wyjechał z Polski, bo jetsem troche nie na czasie.
 
Jestem bardzo zmęczony po dzisiejszym dniu i prosiłbym o odpowiedź czy warto czekać do 0:00 na szczękę... Będę bardzo wdzięczny :)
 
Część merytoryczna jest już nagrana ale pracuję nad jednym jublieuszowym wodotryskiem. Może się zdarzyć, że na stronie będzie dopiero w okolicy północy - z drugiej strony dziś jest niewiele ponad godzina.
 
@tidzej, mam nadzieje, ze nie zawiedziesz fanow MacDonalda i na koniec szczeki puscisz Rihanne.







:-)
 
Pytanie do SSS Czy Michał Materla, Jan Błachowicz itd mają szanse dostać się do UFC nie chodzi mi tu o umiejętności tylko o ilość walk i aspekt sportowy a nie finansowy. Czasem zastanawiam się czy to nieudolność ( lub bezradność ) ich menagmentu, zle kontrakty z KSW czy strach przed stoczeniem większej ilości walk w roku... Myślę że jest wiele osób które zadaje sobie to pytanie.
 
Back
Top