Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Nie wiesz co mówisz. Ja chce się dowiedzieć od Mirka co tam się dzieje u jego podopiecznych. Przecież taka jest idea tego wszystkiego, promować młode talenty. A jubileuszowa SSS nadaje się do tego idealnie!
 
Wiesz pytam, bo nie wiem czy w ogóle będzie o czym gadać :)







Dzięki Voranek







Ed. Po tym co napisał Venom, to chyba naprawdę nie ma o czym gadać z Jajcarzem (oczywiście w kwestii menadżerki, skoro zajmuje się tylko Livio)
 
LaQi trochę powściągliwości, zauwazyłem że ostatnio propagujesz polityke wszystko na pałę i po bandzie. Nie ujmując nic Mirkowi ale jeśli ktoś z prowadzących będzie chciał podjąć taka decyzję to ją podejmnie bez twojego politykowania.
 
Zobacz nazwe tematu.... Szklana Szczęka - pytania, propozycje... więc propozycje składam... jak zostanie rozpatrzona przez Wojka,TJ czy kogoś innego nie odemnie zależy..... Poza tym Mirek siędzi trochę dalej w temacie MMA od większośći użytkowników i ma inny punkt widzenia na temat rynku MMA w polsce i mógł by wymienić się swoimi poglądami z TJ i innymi....
 
Z calym szacunkiem, ale nie wydaje mi się, żeby to był dobry temat na jubileuszową szczenę. Za tydzień nic się nie dzieje, więc skoro nie ma normalnej SSS, to taka Extra była by ok. Jedak ta jubileuszowa powinna być świętem twórców. Dlatego też proponuję Deftomasa na głównego prowadzącego jubileuszowego odcinka :-). Niech osoby które stale się tym zajmują miały miłą odmianę.
 
Dokładnie, podpisuję się pod tekstem Hebana. Chcę posłuchać Defa i Kuby, nawet niech Panowie wspominają stare dobre czasy :)
 
Poniewaz moj pomysl na uczczenie 200 odcinka, jakim byla obecnosc red. Janisza jest juz spalony, proponuje by redakcja przeprowadzila z okazji dwusetngo wydania audycji wywiad z jej symbolem czyli Andrejem Arlovskim :)
 
Szkoda. Jak rzucilem nazwiskiem Andrzeja Janisza to byl gosciem ( gospodarzem ) SSS krotko potem. Badz dobrej mysli, Rocksi jak Dariusz Cholewa wsluchuja sie w glosy gawiedzi :)
 
Pytanie do szczęki.
W związku ze świetną okazją, jaką była porażka Andersona,na forum wypowiedziami mogło popisać się kilku mniej inteligentnych userów. Czy redakcja zauważa zmiany na gorsze na forum ? Czy jest to poprostu wynik wakacji,które sprzyjają pojawianiu się internetowych trolli,bądź nie za bardzo ogarniętych nastolatków ?
 
Pytanie do redakcji , chyba nie macie wyjscia i zmienicie logo szklanej . na jakie zdjęcie chyba nie musze muwic
 
To, że ktoś dostał jedno KO, to od razu ma szklaną szczękę? To może od razu Caina fotę?


Możesz się ograniczyć do mUwienia, skoro z pisaniem masz problem.
 
Przeciez Aliego do loga szklanej szczeki tez domagala sie polowa forum.



Ciekawe, tylko ktory fighter by wytrzymal ta serie od Big Foota. Jak ktos zapomnial jak wyglada 125kg posag wielkanocny z lapami dwukrotnie wiekszymi niz nasze, to zapraszam do google :-)
 
Pytania:



- kto według redakcji zasłużył na walkę o tytuł w kat. średniej UFC?



- czy natychmiastowy rewanż Silvy z Weidmanem to dobra opcja?



- przejście Silvy do -93, co sądzicie na ten temat?
 
Bardzo chetnie uslyszalbym troche wiecej o organizacji, ktora mam wrazenie niedlugo, zacznie sie interesowac znacznie wiecej osob w naszym kraju. Mam oczywiscie na mysli Invicte i zblizajaca sie gale tej organizacji. Moze cos o perspektywach tej promocji i potencjalnych rywalkach naszych pan :)
 
Back
Top