Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Chciałbym, abyście odnieśli się odnośnie "focha" szefów KSW wobec Jurasa za krytykę ich nowego pomysłu odnośnie opłat sponsorskich.


Szczególnie istotny są tu odmowa przeprowadzenia wywiadu ze strony Mameda i kontrast konstruktywnej wypowiedzi Jurkowskiego, a wielu ostrych i wyśmiewczych wpisów, które znalazły się tutaj na stronie odnośnie Chalidowa.
 
Niech każdy z uczestników poda swoje typy na rywali dla Mameda.



Zachowanie Brondera w walce Gamrot Zawadzki



Notoryczne wypowiedzi Lewandowskiego na temat 'przegranej' walki Michała. Jest jakaś większa kosa między nim a KSW?



Jechanie Martina po fanach, którzy wykupili mało PPV. Czy wg Was cena nie była za wysoka?
 
Uprzedzając szereg pytań - Szczękę nagrywamy jutro.
to bardzo dobrze , przesluchajcie przed nagarnime fragment progarmu Ariela w ktorym czesc zajmuje Big Sexy i w ciagu kilku minut ujawnia wiecej szczeglow odnosnie KSW niz wszyscy polscy zawodnicy we wszytskich wywiadach razem wzieci :)

http://www.mmafighting.com/2013/6/10/4412884/the-mma-hour-with-rampage-jackson-pat-barry-tyron-woodley-eddie •
od 01:53
 
1. Opłaty licencyjne obowiązuja od KSW 15 lub 16 (w tej chwili nie mam pewności)



2. Dotyczyły wtedy firm odzieżowych, jeśli zawodnik miał wystąpić w spodenkach firmy X i dodatkowo ta firma była z Polski to płacił 10 tys i tu UWAGA, za GALĘ! Nie rocznie, a za każdą galę.


Venom potwierdzasz czy zaprzeczasz? Mam nadzieję, że ten temat zostanie poruszony.
 
1. Czy jest jesczcze ktokolwiek poza UFC kto mógłby wytrzymać pełen dystans z Mamedem?



2. Czy Michał Materla nie powinien się zastanowić nad dalszą karierą MMA zważywszy na to ile ciosów ląduje na jego głowie.
 
Zgłaszam propozycje zaproszenia do SS 200 MirkaNóżke czyli popularnego Jajcarza
 
Mi się pomysł podoba. Chętnie bym posłuchał, co Jajcarz ma do powiedzenia np. o swoich podopiecznych, itp.
 
Back
Top