Szklana Szczęka - pytania, propozycje

1. Jak ufc powinno teraz obsadzic kolejne pojedynki w czolowce piorkowej (zakladam, ze Aldo obroni tytul przeciwko KZ)?



Czy Lamas vs Aldo w grudniu na foxie to dobra opcja? A i na ufc 168 mozna by bylo zestawic Swansona i Edgara o title shota.



Pettisa nie licze w tej ukladance, bo jak Benson wygra z TJ'em to w lekkiej zabraknie pretendentow.



2. Czy jesli Weidman wygra w rewanzu, chcielibyscie by np Machida i Evans zeszli do sredniej?



3. Czemu tacy utytulowani grapplerzy jak Jacare czy Maia radza sobie bardzo dobrze w mma, a juz np Roger Gracie i Vinny Magalhaes duzo gorzej?



4. Jak wielkim idiota jest Keith Keizer zatrudniajac Kim Winslow do sedziowania ciezkich? :-)



5. Herman pewnie zostanie zwolniony po sobotniej porazce, czy jako rywal dla Damiana na mma attack odpowiadalby wam?



6. Co bylo dla was wieksza niespodzianka; porazka Fedora czy Silvy? A moze Gsp z Serra?
 
Czy walka Naruszczka vs Kułak o pozostanie w KSW w grudniu jest dobrym rozwiązaniem jesli chodzi o obydwu panów?
 
Wlaśnie mogłby ktoś z redakcji napisać, bo też nie wiem czy próbować zasnąć czy czekać.
 
Pany! BŁAGAM! Dajcie to czoło od następnej szczeny tak o połowę ciszej. Większość slucha audycji po nocy, sporo na sluchawkach. Teraz jest tak, że na czołówkę musze przyciszać a potem robić głośniej, żeby słyszeć wszystkich mówców :-).
 
Pytanie: czy z Satoshiego Isshiego coś będzie? Trafi do ufc na jakieś fox sports w Japonii? Ma ostatnio ciekawą serie
 
Mamy w redakcji małą zagwozdkę więc może wy słuchacze pomożecie nam ją rozwiązać. W tym tygodniu na Szczękę są dwie opcje - nagranie we wtorek w składzie Piotrek, Paweł i ja albo nagranie w środę dodatkowo z Wojsławem. Pytanie brzmi czy chcecie materiał dzień wcześniej czy w większym składzie?
 
Nie ma się nad czy zastanawiać, większy skład to więcej punktów widzenia na dany temat i to najbardziej mi odpowiada w tych audycjach. Zdecydowanie środa! :-)
 
Oj tam, Wojek z Tidżejem mają przeważnie podobne zdanie, także dla mnie może być wtorek. :)
 
Ja również jestem za środą. Wojek ma zawsze dużo rzeczy do przekazania (Szczególnie z żeńskiego MMA, którego środowiska wogóle nieznam).
 
Jestem za sroda, ale pod warunkiem, ze Escobar zdradzi, czy Karolina wyladuje w Inviccie :-)

I couldn't be happier with how things are going. Some news are coming so stay tuned fellas.
 
Back
Top