Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Ja bym chciał zobaczyć konfy z Piotrkiem i Damianem (ale dopiero po jego debiucie). Opowiedzieliby swoje wrazenia itp. O ile można cos takiego załatwić ;)
 
Ja bym chciał zobaczyć konfy z Piotrkiem i Damianem


Jeden i drugi sa bardzo sympatyczni ale biorac pod uwage ich skromonsc, wyciszenie brak slowotokow jak u niektorych gosci vkonfy to mogloby byc jedno z najkrotszych nagran - co nie znaczy ze malo wartosciowe. Tez z checią bym zobaczyl konfe z Polakami w UFC :)
 
Chciałbym usłyszeć tłumaczenie Pana Kowalika na temat przeciwniczki Agnieszki Niedźwiedź i jej popisu ;D
 
Mam nadzieje, żę nie zapomnicie o moim pytaniu które już przewinęło się na dalsze strony ^^
 
możecie zdradzić rąbka tajemnicy na kiedy planowana jest emisja w TV programu z udziałem Escobara i Tidzeja ?
 
Pojedynek Kalinarczyk vs Milewski. Czy nie sądzicie że ogłoszenie tego pojedynku przez portal którego redaktorem jest Paweł Kowalik szkodzi organizacji MMA Attack? Ogólnie dziwnie to wygląda. Na korzyść Kowalika to raczej nie działa, więc po co? Cholewa wolałby ogłosić ten pojedynek w wybranym przez siebie terminie.

Przyszłość MMA Attack. Zazwyczaj dyskutujecie o przyszłości WSOF, a sytuacja MMAA nie wygląda lepiej. Bilety sprzedają się bardzo słabo. Jaka waszym zdaniem jest szansa na to, że ta gala się nie odbędzie? Dlaczego MMAA organizuje gale na obiektach których nie są w stanie wypełnić i które już miały fajną galę kilka miesięcy wstecz
KSW23 czerwiec- MMA Attack 4 październik Gdańsk
KSW25 Grudzień- MMA Attack 5 luty Śląsk

Która organizacja Dłużej pociągnie MMAA czy WSOF?
 
Pojedynek Kalinarczyk vs Milewski. Czy nie sądzicie że ogłoszenie tego pojedynku przez portal którego redaktorem jest Paweł Kowalik szkodzi organizacji MMA Attack? Ogólnie dziwnie to wygląda. Na korzyść Kowalika to raczej nie działa, więc po co? Cholewa wolałby ogłosić ten pojedynek w wybranym przez siebie terminie.




Nie rozumiem po co zawracać komuś 4litery takimi głupotami, przecież ta walka to jedno ze starć z undercardu, a Ty robisz z igły widły co najmniej jakby ujawniono tu Main Event albo przeciwnika dla Drwala. Jak to może działać niekorztstnie na organizacje czy matchmakera jak sugerujesz? Zwykli ludzie którzy przyjdą na galę nawet nie znają w.w. panów.



Co do biletów to pałeczka leży po stronie Polsatu i Cholewy, ale jak sobie wyobrażasz żeby Polsat mówił teraz o MMAA skoro KSW za pasem? Jeśli ruszy reklama ruszą bilety, pewnie czekają do 29.09.




Może po raz pierwszy w Szczęce pogadacie z Frankiem?


+1
 
Co do biletów to pałeczka leży po stronie Polsatu i Cholewy, ale jak sobie wyobrażasz żeby Polsat mówił teraz o MMAA skoro KSW za pasem? Jeśli ruszy reklama ruszą bilety, pewnie czekają do 29.09.


Przy okazji poprzenich eventów sprzedaż biletów też to nie wyglądała kolorowo. Tak wiec tutaj też nie można się spodziewać rewelacji, zwłaszcza przy tak dużej hali. Mnie naprzykład ciekawi co redaktorzy maja na ten temat do powiedzenia.



Co do osoby Franka, to też bym go chetnie wysłuchł
 
Szczena musi być sprawa dopingu, nowej organizacji, debiut Daniela, Teodorczuk w CW itp itd
 
@Grzechu - wywiad z Leideckerem to chyba inna bajka.




I oby więcej takich :)




co ma jedno do drugiego SZCZENA MUSI BYĆ :D


To że było w poniedziałek i słuchałem w drodze do roboty. Wszystko się zgadza :)



Też chciałbym szczękę, nie myślcie że nie.
 
Czy waszym zdaniem brak jakiejkolwiek próby zapewnienia zastępstwa dla Thompsona nie świadczy dobrze o KSW? Panowie właściciele nie wystawili sobie najlepszej oceny.
 
Mając w pamięci ostatnią "Szczękę", proszę o odniesienie się do tego, że Nurmagomedov jest przereklamowany. ;)
 
Jeśli wiecie/możecie powiedzieć co szykował Juras dla daniela, co miało zadziwić świat. Chodzi o ta technikę która miała zrobić bonus.
 
Była o tym mowa w studiu Orange Sport już po walce, Juras zdradził, że chodziło o jakąś obrotówkę.
 
Back
Top