Sport

Czy tylko ja widziałem te jebnięcie łokciem brytyjczyka w naszego podczas drugiej zmiany sztafety? Takie coś jest dopuszczalne?
 
Dziś ostatni dzień ME i realna szansa na 4 medale (2 x młot, tyczka, 1500m). W idealnym scenariuszu to i 6 medali mogłoby być, ale jednak zarówno w tyczce jak i młocie jest spora konkurencja.
 
Obiecałam, że nie będę śmiecić w HP, to dam tutaj.

O KURDE RADWAŃSKA PRZEGRAŁA ALE ZDZIWKO NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ.
 
Noah LYLES, Abderrahman Samba, Michael NORMAN, Emmanuel Kipkurui KORIR, Timothy CHERUIYOT, Armand DUPLANTIS, Juan Miguel ECHEVARRÍA, Sydney MCLAUGHLIN

Przejrzałem tegoroczne najlepsze rezultaty w lekkiej i na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że te nazwiska będą niedługo błyszczeć. To nie wszytko bo drugie czy trzecie wyniki w tym roku innych zawodników także stawiają ich w gronie przyszłych mistrzów

@J-Son @MysticBęben
 
Noah LYLES, Abderrahman Samba, Michael NORMAN, Emmanuel Kipkurui KORIR, Timothy CHERUIYOT, Armand DUPLANTIS, Juan Miguel ECHEVARRÍA, Sydney MCLAUGHLIN

Przejrzałem tegoroczne najlepsze rezultaty w lekkiej i na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że te nazwiska będą niedługo błyszczeć. To nie wszytko bo drugie czy trzecie wyniki w tym roku innych zawodników także stawiają ich w gronie przyszłych mistrzów

@J-Son @MysticBęben
Jest możliwe, ale niekoniecznie. Wynikami z biegów średnich to bym się nie sugerował, bo bieganie na mityngach z zającem, a imprezy mistrzowskie to inne bajki (no chyba, że jest się Davidem Rudishą). Jeśli chodzi o Jankesów to zawsze jestem podejrzliwy co do tych rekordów bitych w USA. Śrubują te wyniki u siebie, a później przyjeżdżają na MŚ i już takiej furory nie robią. A co do Duplantisa to jestem ciekaw co z nim będzie - czy to mistrz na lata czy raczej jeden, dwa sezony na topie, a później lipa.

Ja jestem ciekaw co tam się wydarzy na 400m kobiet. Miller-Uibo zeszła poniżej 49s (poprzednio w 2009 udało się to Richards-Ross). No i Echevarria - kozak.
 
Abderrahman Samba
Prędzej Rai Benjamin. Biegają w sumie na podobnym poziomie, ale Benjamin trenuje z Lylesem i Normanem, jest szybszy na płaskim i moim zdaniem to on wkrótce pobije rekord Younga, a 44 na płaskim też powinien złamać w przyszłym sezonie.
Sydney MCLAUGHLIN
Rekord świata juniorek pobity o ponad półtorej sekundy. To może być dominatorka na lata, chyba że zniszczy ją amerykański system, który wymaga zrobienia dwóch szczytów formy w sezonie.
 
Fajnie jakby chłopy poszli w ślady kobiet i zrobili jakąś niespodziankę. Ale pewnie skończy się trzema wpierdzielami w grupie i walce o przedostatnie miejsce.
 
Pojebana akcja Romano Fenatiego podczas wyścigu w Moto2 na torze w San Marino. Nacisnął on przedni hamulec Stefano Manziemu podczas jazdy!



 
Dzisiaj nasi zaczynają swoje zmagania w Mistrzostwach Świata w siatkówce. Jak widzicie szanse Polaków?

Ja sam nie wiem co myśleć, szczególnie, że teraz jest nowy system, ale obstawiam, że odpadniemy w trzeciej fazie grupowej. Heynen miał mało czasu, do tego drużyna jest jeszcze młoda i nie widać zbyt wielu automatyzmów i zgrania. Rozegranie kuleje, Łomacz jest schematyczny, a Drzyzga nie jest w tej samej formie co 4 lata temu.
 
Widzę w tej ekipie wyczekiwanie na Leona, przez co nie ma mocnej presji na tegoroczne sukcesy. Trochę hype próbuje podkręcić Polsat, żeby zgadzała się oglądalność.
Myślę, że atakujemy z 6/7 pozycji. Również uważam 3 runde fazy grupowej jako nasze maksimum, wszystko ponad będzie miłą niespodzianką.
Ktoś z trójki Włochy, Rosja, USA zgarnie tytuł.
 
O co wgl chodzi z tym Leonem? Od kilku lat jest jakaś gadka, że ma grać w kadrze. Może ktoś przybliżyć o co z nim chodzi? Co do MŚ to nigdy nie zapomnę naszej gry z 2014 roku i ostatniej fazy grupowej z Brazylia i Rosja. Jedyny mecz, który wtedy przegraliśmy to z USA, które i tak nie wyszło wtedy z grupy.
 
O co wgl chodzi z tym Leonem? Od kilku lat jest jakaś gadka, że ma grać w kadrze. Może ktoś przybliżyć o co z nim chodzi? Co do MŚ to nigdy nie zapomnę naszej gry z 2014 roku i ostatniej fazy grupowej z Brazylia i Rosja. Jedyny mecz, który wtedy przegraliśmy to z USA, które i tak nie wyszło wtedy z grupy.

Leon ma już nasze obywatelstwo od kilku lat, ale musi chyba jeszcze wygasnąć czas kiedy reprezentował inne barwy, dlatego do naszej drużyny będzie mógł dołączyć w połowie 2019 roku bodajże.

Mi wychodzi, że nawet jak wyjdziemy z pierwszego miejsca z tej grupy to trafiamy na USA, a jak wiemy ta drużyna nam nie leży najbardziej ze wszystkich możliwych drużyn. Nigdy nie potrafimy grać dobrze z Amerykanami, może poza finałem Ligi Światowej w 2012 roku. Wtedy będzie się liczyło wyjście z drugiego miejsca, jeżeli będziemy mieć jeden z dwóch najlepszych rezultatów jako drużyny z tych właśnie miejsc.
Ktoś wie czy w następnej fazie grupowej punkty się sumują jak kiedyś, czy jest czysta karta?

Ja typuję takie podium:
1. Rosja
2. Włochy
3. Brazylia

Jednak mam nadzieję, że nawet jak nie dojdziemy to Final Six, to o ile nie zagramy jakiejś padaki to Heynen zostanie na stanowisku do IO 2020.
 
O co wgl chodzi z tym Leonem? Od kilku lat jest jakaś gadka, że ma grać w kadrze. Może ktoś przybliżyć o co z nim chodzi? Co do MŚ to nigdy nie zapomnę naszej gry z 2014 roku i ostatniej fazy grupowej z Brazylia i Rosja. Jedyny mecz, który wtedy przegraliśmy to z USA, które i tak nie wyszło wtedy z grupy.
moze grac dla Polski ale od lipca 2019 roku , spowodowane jest to dwuletnia karencja jaka musi odbyc zmieniając barwy reprezentacyjne.
 
Niezła kpina gość sobie zmienia reprezentację, a ten Leon to ma cokolwiek wspólnego z Polską czy Roger Guerreiro?
 
Niezła kpina gość sobie zmienia reprezentację, a ten Leon to ma cokolwiek wspólnego z Polską czy Roger Guerreiro?
Od ponad 5 lat mieszka w Polsce(poza meczami klubowymi kiedy był ze swoją drużyną w Kazaniu), żona Polka, od 2013 roku pod skrzydłami polskiego menagera.

Dobry początek z Kubą, na luzie, bez presji.
 
Back
Top