Sport

nowy/stary mistrz swiata snookera Mark Selby! 375000 funtow wpadlo
o-MARK-SELBY-facebook.jpg
 
@krolik
w piatek na polsacie news od 21 final Challenge Cup: Gloucester Rugby - Stade Francais
w sobote tez na polsacie news od 18 final European Champions Cup: ASM Clermont Auvergne - Saracens
 
Ostatni dzień fazy grupowej MŚ w Hokeju. Teraz Rosja - USA trwa, zgodnie z oczekiwaniami świetne spotkanie. Na deser dziś Finlandia - Kanada:happy dance: Prawie wszystko na YT(kanał IIHF) oprócz meczów, które są w w TVP Sport/sport.tvp.pl.
 
@bart123 śledziłeś dziś mistrzostwa ? ładną niespodziankę zrobiła Finlandia :)
Akurat tego meczu oglądałem tylko końcówkę, ale po Finlandii nie spodziewałem się takiego wyniku. Ja wiem, że USA, Kanada najbardziej cierpią przez braki spowodowane sezonem NHL lub też odpoczynku po nim, ale w sumie przyzwyczaiłem się dzięki temu do niespodzianek. Ta wczorajsza należy do zalążka sensacji. Kanada za to rozczarowała wczoraj skutecznością i drżeli do końca o wynik w niesamowitym kotle jakie zgotowali im Niemcy. Patrzyłem też wczoraj symulatniczo na Szwajcaria - Szwecja, ale z Helwetów nie było co zbierać. Teraz skandynawski półfinał i to co tygryski lubią najbardziej Rosja - Kanada, ależ się meczycho zapowiada!
 
Panowie finał Hokejowych MŚ właśnie trwa. Zachęcam do oglądania. Pierwsza tercja nie porwała, ale liczę na więcej.
 
Panowie finał Hokejowych MŚ właśnie trwa. Zachęcam do oglądania. Pierwsza tercja nie porwała, ale liczę na więcej.
Właściwie to jeszcze jest 5 mecz finału konferencji wschodniej Senators-Pingwiny przy okazji na sport.tvp.pl. Taka multiliga, bo u mnie jeszcze świętowanie mistrzostwa Realu w tle na Cibeles leci :D
 
Właściwie to jeszcze jest 5 mecz finału konferencji wschodniej Senators-Pingwiny przy okazji na sport.tvp.pl. Taka multiliga, bo u mnie jeszcze świętowanie mistrzostwa Realu w tle na Cibeles leci :D

Stary oglądaj. Co tu się dzieje :o o:
 
Szwedzi wracając do domu samolotem byli eskortowani przez Szwedzkie Siły Zbrojnie.


Zawsze jednak jestem po stronie USA, czy Kanady w hokeju więc trochę szkoda mi ich, ale Lundqvist wczoraj pięknie bronił:applause:
 
Ktoś wie, gdzie transmisja z jutrzejszych i późniejszych etapów Mistrzostw Świata w Strongman? I orientuje się kto jest faworytem w tym roku? Shaw, Savickas czy może Bjornsson zaskoczy?
 
Szok na RG.
Jerzyk pewnym krokiem zmierza w kierunku skupiania się wyłącznie na deblu. Branżowe media spekulują, że winne tej niespodziance mogą ponownie być te przeklęte szopy.
 
Oglądałem wyścig Moto 3, no to ja pierdole sztos do samej mety. 15 zawodników zmieściło się w 2 sekundach. Zwycięzca wygrał o setne sekundy nad drugim. Teraz jedzie Moto 2 też może być ciekawie.

A i CHUJ W DUPĘ POLSATOWI !!!!
Moto 3 i Moto 2 puszczają w TV a na MotoGP zapraszają na Iple albo stronę Polsatu Sport. Jebać !!!
 
A i CHUJ W DUPĘ POLSATOWI !!!!
Moto 3 i Moto 2 puszczają w TV a na MotoGP zapraszają na Iple albo stronę Polsatu Sport. Jebać !!!
Przynajmniej za free:fjedzia: Z siatką i nogą nie wygrasz. Liga Światowa wznowiła rozgrywki(Polacy zaskakująco dobrze), a są też decydujące starcia o Ekstraklasę.
 
Niedługo mistrzostwa europy w rugby 7 osobowym w Łodzi, Polacy mają wgl jakieś szanse w tym turnieju chociaż wyjść z grupy albo wygrać jakiś mecz?
 
Niedługo mistrzostwa europy w rugby 7 osobowym w Łodzi, Polacy mają wgl jakieś szanse w tym turnieju chociaż wyjść z grupy albo wygrać jakiś mecz?
Raczej wszystko w czapkę. W Moskwie najniższa porażka 14 punktami. Nasze wyniki z Moskwy: Rosja 5:48, Hiszpania 0:40, Włochy 10-31, Anglia 10-24, Belgia 7-24.
 
No jednak w siódemkach jesteśmy w tym top 12 Europy, a w 15 mamy dopiero 17 miejsce. Jak gdzieś mamy powalczyć to w siódemkach, bo w 15 do top 12, czyli do I dywizji Pucharu Narodów Europy sporo nam brakuje.
 
Kubica notował lepsze czasy niż testowy kierowca Renault, Siergiej Sirotkin:tysonhappy:Przejechał dziś 115 okrążeń.

 
Niedługo mistrzostwa europy w rugby 7 osobowym w Łodzi
w sobote od 9:30 na polsacie sport news i od 15:50 na polsacie sport extra pierwszy dzien turnieju a w niedziele tez od 9:30 na polsacie sport news drugi dzien zmagan w lodzi
A: Irlandia, Portugalia, Niemcy, Polska
B: Hiszpania, Francja, Gruzja, Belgia
C: Rosja, Włochy, Anglia, Walia
 
Stan na dobdej drodze do pogonienia Panicza z RG :)
komentatorzy na eurosporcie stronniczy strasznie, aż żal słuchać momentami. A to misiowaty wygląd Wawrinki świadczy o jego słabej kondycji...u tenisisty z top 3...a to po idealnie rozegranym punkcie zamiast pochwalić Stana pieprzą o poślizgnięciu Panicza...ehhh
Zaraz po tym meczu mały finał
Nadal vs Thiem. Austriak na mączce w tym roku sztos forma. Vamos Rafa!!!!!!!
 
Rafa idzie po 10 triumf - easy


Wspomnienia wracają. Piękne czasy kiedy co tydzień/dwa siadało się przed TV, emocjonowało F1 i kibicowało się Robertowi

 
Back
Top