Sport

RAFA NADAL z 10 tytułem! :irish: Zniszczył wszystkich i wygrał jak chciał. Jeden z bardziej dominujących i zdecydowanych triumfów tutaj w Paryżu
 
Zagraliśmy dziś całkiem niezły mecz przeciwko Serbii w piłkę ręczną i zremisowaliśmy na wyjeździe.
 
Tak wypuścić wygraną z rąk... No ale dobrze chociaż że Nenadic nie trafił w końcówce dla Serbów.
Fakt, że glowy troszkę nam zabrakło w ostatnich minutach ale patrząc na nasze ostatnie spotkania grali całkiem nieźle.
 
Było dużo fantazji w ataku i dużo błędów w obronie. Ja się spodziewałem, że taką kadrę to Serbowie rozjadą. Fajny prognostyk na przyszłość, zobaczymy co w niedziele zagrają.
 
Robert znów w bolidzie F1. Tym razem pokazowo na wydarzeniu "Festival of Speed" za 2tygodnie. Także i tym razem w bolidzie E20 Renault z 2012r. http://powrotroberta.blogspot.com/2017/06/kubica-kolejny-raz-w-bolidzie-f1.html
Wywiad z Robertem dla Eleven, niestety w częściach.
Oglądałem to jak leciało chyba w czwartek wieczorem i powiem że bardzo pozytywnie odczucia się rodzą po tych słowach , niby Robert stonowany ale też dający nadzieję na zobaczenie go jeszcze kiedyś za sterami F1
Info z wczoraj:
Robert Kubica weźmie udział w "Festiwalu Szybkości" w Goodwood w południowej Anglii (29 czerwca - 2 lipca). Wystąpi na nim kierując bolidem Formuły 1 Lotus-Renault z 2012 roku - poinformowała w piątek ekipa Renault.

75s6e2uaua9v.jpg


Tu jest w całości materiał z Eleven :
 
Last edited:
Drzyzga >>>>>>>>>>> Łomacz. Szkoda, że Antiga tego nie widział, Olimpiada mogłaby wyglądać inaczej gdybyśmy nie grali wszystkich piłek na Kurka, jak to robił Łomacz..
 
Pech hybrydowych Toyot w Le Mans po raz kolejny. Zastanawiam się na ile problem istnieje właśnie w napędzie hybrydowym i jego konstrukcji na dalszy dystans? O ile kwalifikacje, rozgrzewka i część wyścigu świetna to reszta ponownie z gigantycznymi kłopotami. Znaczy się, wszystkie trzy hybrydowe Toyoty z problemami.
Oczywiście w necie już polew idzie :)
comment_uZZCPdYVGTY2si2TZ965TPscrMWXUcVK.jpg

+ Niezawodność hybryd w Toyocie
 
Za gówniaka F1 śledzone było przeze mnie jak MMA obecnie. Od piątkowych treningów po konferencje prasową po wyścigu
Strasznie mnie jara perspektywy powrotu Roberta #wierzę
 
TDF dzisiaj rusza. W akcji Majka, Kwiatek, Bodnar i Poljański #pchamy
Większość znajomych tego nie rozumie ale uwielbiam oglądać (i rekreacyjnie uprawiać) kolarstwo szosowe. Generalnie teraz dla mnie zakebisty okres bo TDF, zaraz się zaczyna Wimbledon i jeszcze rusza liga, LM, LE. Ależ mi tego brakowało :lol:
 
13-8 w 3 secie finału mś u21
W drugim opitoliliśmy Kubę 25-10
Tylko katastrofa zabierze nam majstra :bayan:
 
Sagan może zostać za to zdyskwalifikowany. Wczoraj wygrał, dzisiaj drugi i to może być na tyle jeśli chodzi o tegoroczny wyścig





W kraksie uczestniczyło wielu zawodników w tym nasz Maciek Bodnar jednak wyszedł z niej cało. Szkoda Cavendisha



Ogólnie to sypią się gromy na Słowaka

 
Sagan może zostać za to zdyskwalifikowany. Wczoraj wygrał, dzisiaj drugi i to może być na tyle jeśli chodzi o tegoroczny wyścig





W kraksie uczestniczyło wielu zawodników w tym nasz Maciek Bodnar jednak wyszedł z niej cało. Szkoda Cavendisha



Ogólnie to sypią się gromy na Słowaka


Pojebany skurwiel
 
Kubica w rozmowie z Autoexpressem mówił o realnych 80-90% szansach na powrót do F1. A biorąc pod uwagę jak bardzo "optymistycznym" człowiekiem jest Robert to jest to sporo. Szczególnie, że w najbliższym czasie kolejne testy to można powiedzieć, że kontrakt pewnie już gdzieś leży. Renault podobno teraz chce go sprawdzić na aucie z lat 2015-2017, bo są jakieś wymogi, że oficjalne testy przed tymi licencjami robi się na góra 2-letnich samochodach.
 
Sagan może zostać za to zdyskwalifikowany. Wczoraj wygrał, dzisiaj drugi i to może być na tyle jeśli chodzi o tegoroczny wyścig





W kraksie uczestniczyło wielu zawodników w tym nasz Maciek Bodnar jednak wyszedł z niej cało. Szkoda Cavendisha



Ogólnie to sypią się gromy na Słowaka


Zawsze lubiłem Sagana ale on już taki jest - wszystko by wygrać, nawet naginając lub łamiąc przepisy
 
Dobry etap. Końcówka szybka i dynamiczna. Pierwszy pokaz siły i zwycięstwo fenomenalnego dzisiaj Aru, który odskoczył na 3km przed metą i dojechał samotnie. Faworyci w czołówce, Rafał troche został w końcówce ale wiemy, ze takie szybie ataki nie są mocną stroną Polaka. Czekamy na dłuższe góry, tam Majka będzie mocniejszy i liczę, że faworyci nie będą jak tak podawać jak dzisiaj. Jest dobrze

Warto jeszcze wspomnieć o kapitalnej pracy Kwiatka jaką dzisiaj wykonał. Przez 3/4 góry ciągnął peleton w tym za plecami Froome'a i Thomasa.

 
Jaranko. Coraz bliżej powrotu :duckfap:


Kilka dni temu była informacja nieoficjalna od BBC o testach właśnie na Paul Ricard. Potem BBC zagadało o te informacje o testach na Węgrzech, a następnie o treningach przed GP Włoch. Ludzie, którzy byli na tym FoS w Goodwood gadali, że Kubica już ma szrajbniętą klauzulę poufności. A Robert wczoraj na czacie o testach nic nie wiedział, a tylko napomniał, że ludzie wiedzą wcześniej od niego:deniro:

Warto dodać, że Robert dziś "prywatnie" spotka się z Nico Rosbergiem.
 
Last edited:
IMO jeden z największych talentów w polskim sporcie , do dzisiaj żal tego wypadku. Uważam, że gdyby nie to, po 2/3 latach dostałby kontrakt w zespole, gdzie zdobyłby mistrzostwo lekką ręką.
 
IMO jeden z największych talentów w polskim sporcie , do dzisiaj żal tego wypadku. Uważam, że gdyby nie to, po 2/3 latach dostałby kontrakt w zespole, gdzie zdobyłby mistrzostwo lekką ręką.
ja jestem tego wrecz pewny. jakby jezdzil od poczatku w ferrari czy mclarenie, to mistrza zdobywal by regularnie. on wyciagal i tak mega wyniki jak na te bolidy, ktorymi jezdzil. tak samo jak alonso
 
Last edited:
ja jestem tego wrecz pewny. jakby jezdzil od poczatku w ferrari czy mcclarenie, to mistrza zdobywal by regularnie. on wyciagal i tak mega wyniki jak na te bolidy, ktorymi jezdzil. tak samo jak alonso
Do tego o skali jego talentu niech świadczą ostatnie wyniki. Gość nie jeździł bolidem kilka lat, wsiada z niesprawną ręką i nakurwia czasy lepsze niż niektórzy kierowcy testowi.
 
Back
Top