Sport

Powinien być oficjalny stream z tego co pamiętam. Mógłby ktoś go tutaj wkleić? Z góry dzięki.
 
Świetny mecz, Sullivan popełnił kilka niezbyt dobrych ruchów, Bingham trzyma się mocno i tanio skóry nie sprzeda. Aż szkoda, że za niedługo przerwa.
 
Ja zacieram rączki na 20:00 i kontynuacje Murphy-McGill.. Murphy to od lat mój ulubieniec, do McGilla mam sympatie od pierwszego meczu tych mistrzów. Do tego każdy z nich gra wielkiego snookera, co pokazuje wynik. Ciekawe kto będzie wieczorem w lepszej formie!
 
Co tu dużo gadać, Murphy dzisiaj zgromił McGilla.

Zgromił i się cieszę, bo od lat mu kibicuje. McGillowi jestem wdzięczny za świetny pojedynek. Wdarł się przebojem , pokonał mistrza świata, grał równego i na najwyższym poziomie snookera z być może tegorocznym mistrzem(trzymam kciuki za Murphiego), byle psychicznie go to nie przygniotło :)
 
Zgromił i się cieszę, bo od lat mu kibicuje. McGillowi jestem wdzięczny za świetny pojedynek. Wdarł się przebojem , pokonał mistrza świata, grał równego i na najwyższym poziomie snookera z być może tegorocznym mistrzem(trzymam kciuki za Murphiego), byle psychicznie go to nie przygniotło :)
Ciekawe czy O'Sullivan podola, póki co Bingham stawia bardzo wysoko poprzeczkę.
No nic oglądamy dalej.
 
Ciekawe czy O'Sullivan podola, póki co Bingham stawia bardzo wysoko poprzeczkę.
No nic oglądamy dalej.

Strasznie emocjonujące mistrzostwa jak dla mnie. Jeszcze przydałby się jakiś brejk 147 i będę szczęśliwy. Jeżeli taki padnie, to tylko z rąk Roberdsona, ew. Bingama.

Dobra, już nie spamuje, wracam do meczy. Teraz już tylko jeden jednocześnie, to mogę na rugim ekranie oglądać jakies stare mma.
 
Ulala, Bingham wygrał, wielkie gratulacje, świetna końcówka musiała być.

Końcówka była jednostronna, Ronnie grał słąbo. Ale fenomentalne jest to co robi Robertson i Hawkins!

Ostatnia decydujaca partia, 12:12 i obydwoje po 25 pkt!
 
Końcówka była jednostronna, Ronnie grał słąbo. Ale fenomentalne jest to co robi Robertson i Hawkins!

Ostatnia decydujaca partia, 12:12 i obydwoje po 25 pkt!
Jakbym widział coś, tobym włączył. Ale nie widzę już, możesz napisać wynik jak skończą?
 
@ halibut tylko, że oni grają ze sobą w polfinale
Pewnie bd final murphy vs trump, chociaz ja wolalbym hawkins vs bingham i zwyciestwo tego drugiego, z calej czworki nie przepadam tylko za juddem
 
Moi faworyci dali dupy... Szkoda
No nic, pozostaje mi liczyć na efektownego i młodego Trumpa. Sytuacja tak się potoczyła, że Judd staje sie teraz głównym faworytem do mistrzostwa

Na razie pieknie gra, świetnie się ogląda jego snookera
 
Serio ktoś ogląda Snooker?! Połowę dzieciństwa zastanawiałem się po cholere to pokazują na Eurosporcie, skoro nikt tego nie ogląda. Teraz zostało mi jeszcze znaleźć kogoś kto ogląda golf z telewizji i jest tego pasjonatem i mogę umierać spełniony. Bo z tego co pamiętam, na cohones był ktoś kto się jarał tym zimowym sportem, co jeżdżą na łyżwach i polerują lód szmatami,a za tym leci krążek.
 
Serio ktoś ogląda Snooker?! Połowę dzieciństwa zastanawiałem się po cholere to pokazują na Eurosporcie, skoro nikt tego nie ogląda. Teraz zostało mi jeszcze znaleźć kogoś kto ogląda golf z telewizji i jest tego pasjonatem i mogę umierać spełniony. Bo z tego co pamiętam, na cohones był ktoś kto się jarał tym zimowym sportem, co jeżdżą na łyżwach i polerują lód szmatami,a za tym leci krążek.


Snooker jest w Polsce niesamowicie popularny i na Eurospotcie to jeden z najchetniej ogladanych przez Polaków sportów, od kilku lat.

Ja uwielbiam golfa, ale tylko dwa wydarzenia. Tak jak w snookera oglądam tylko mistrzostwa swiata, tak w golfa tylko turnieej The Open Championship :)
 
Serio ktoś ogląda Snooker?! Połowę dzieciństwa zastanawiałem się po cholere to pokazują na Eurosporcie, skoro nikt tego nie ogląda. Teraz zostało mi jeszcze znaleźć kogoś kto ogląda golf z telewizji i jest tego pasjonatem i mogę umierać spełniony. Bo z tego co pamiętam, na cohones był ktoś kto się jarał tym zimowym sportem, co jeżdżą na łyżwach i polerują lód szmatami,a za tym leci krążek.

Hubi napiszę grzecznie. Ić stont bo nie ręczę nad swoim mieczem!

@halibut I jak to się wszystko zakończy. Twój faworyt widzę, że Shaun, mój Judd. Może wspólny finał ? :smile:
 
@halibut I jak to się wszystko zakończy. Twój faworyt widzę, że Shaun, mój Judd. Może wspólny finał ? :smile:

Myślę, że Murphy będzie w finale. Lecz problemy będzie miał, Hawkins gra na niesamowitym poziomie. Za to Trump powinien mieć z górki. Będzie po dłuższej przerwie, mniej męczącym pojedynku , no i jego przeciwnik, Bingham, co prawda pokonał Ronniego, ale grał średnio i robił mase głupich błędów. Po prostu Ronnie grał jeszcze słąbiej. Trump takich błędów nie robił :)

Trump na 100 % w finale, jeśli tak się nie stanie to wstawie Binghama w avatar.
Murphy na 70%
 
Serio ktoś ogląda Snooker?! Połowę dzieciństwa zastanawiałem się po cholere to pokazują na Eurosporcie, skoro nikt tego nie ogląda. Teraz zostało mi jeszcze znaleźć kogoś kto ogląda golf z telewizji i jest tego pasjonatem i mogę umierać spełniony. Bo z tego co pamiętam, na cohones był ktoś kto się jarał tym zimowym sportem, co jeżdżą na łyżwach i polerują lód szmatami,a za tym leci krążek.
Czasami oglądam golfa (zwłaszcza jak jest transmisja), choć tak jak Halibut tylko niektóre wydarzenia.

Ronnie grał słabo, to fakt, Bingham grał tylko ciut lepiej, to fakt, Trump notuje genialne mistrzostwa, to fakt, ale
Bingham (Wewiur) vs Trump (@halibut )
Przyjmujesz?
 
Dzis wyjatkowo bede czytal snookera od polowy spotkania. Na TVP KULTURA po 21 puszczaja serie filmow z nuru BLAXPLOITATION, "Foxy Brown"
 
Czasami oglądam golfa (zwłaszcza jak jest transmisja), choć tak jak Halibut tylko niektóre wydarzenia.

Ronnie grał słabo, to fakt, Bingham grał tylko ciut lepiej, to fakt, Trump notuje genialne mistrzostwa, to fakt, ale
Bingham (Wewiur) vs Trump (@halibut )
Przyjmujesz?

Ronnie przegrał bo chciał oglądać na żywo walkę Floyda z Pacquiao tak powiedział w wywiadzie dla sky sports ;)

Dzisiaj rocznica:
ayrton-senna-photo-19.jpg
 
Back
Top