Sport

Strasznie te mistrzostwa są nieprzewidywalne. Murphy już w finale a wydawało się, że Hawkins postawi wysoko poprzeczke. Tylko kataklizm ...
Trump miał odlecieć i gnać do finału a tutaj mamy sytuacje gdzie Bingham dyktuje na razie warunki. Jesli Judd miałby odpaść to serio odpuszczam finał.
5:7 jeszcze luz ale stałe prowadzenie starszego z Anglików trochę mnie martwi
 
@halibut

Murphy wpada o 15:30 do Crucible na kilka minut ? Wielce prawdopodobne

Już zacząłem wątpić w Trumpa, że głowa zaczyna nie wytrzymywać co skutkowało dziwnymi decyzjami. Przy 13:9 myślałem, że już po zabawie a tutaj miłe zaskoczenie. #walczak
 
Oj, Trump, ciągnij tak dalej. Dopiero w finale przegraj!

Jak pisałem wyżej. Mistrzostwa strasznie nieprzewidywalne ale trzeba przyznać, że Shaun gra ze wszystkich najrówniej. Bingham może nie jest efektowny, trochę nudzi, nie wbija za dużo setek ale jest za to skuteczny i potrafi dobitnie wykorzystać błędy rywala.

Ja zdecydowanie preferuję szybszą, efektowniejszą, agresywną gre nastawioną na atak. Może dlatego wśród moich ulubionych snookerzystów jest O'Sa czy Trump
 
Stuart Bingham na szansę na tytuł mistrza świata w wieku 38 lat. Za kilka dni "Ball-run" będzie obchodzić 39. urodziny. Co ciekawe, nigdy wcześniej, NIKOMU, w historii turniejów rozgrywanych w Crucible Theatre, nie udało się zdobyć swojego PIERWSZEGO mistrzostwa w tym wieku.

To naprawdę coś nieprawdopodobnego. Możemy być świadkami historycznego wyczynu. Zawodnik, który za nieco ponad rok będzie mógł startować w... imprezach seniorskich może zostać najlepszym snookerzystą globu.

https://www.facebook.com/snookerowyblog?fref=nf
 
Stuart Bingham na szansę na tytuł mistrza świata w wieku 38 lat. Za kilka dni "Ball-run" będzie obchodzić 39. urodziny. Co ciekawe, nigdy wcześniej, NIKOMU, w historii turniejów rozgrywanych w Crucible Theatre, nie udało się zdobyć swojego PIERWSZEGO mistrzostwa w tym wieku.

To naprawdę coś nieprawdopodobnego. Możemy być świadkami historycznego wyczynu. Zawodnik, który za nieco ponad rok będzie mógł startować w... imprezach seniorskich może zostać najlepszym snookerzystą globu.

https://www.facebook.com/snookerowyblog?fref=nf
A nie mówiłem, jeszcze chwila i będzie bardzo dobra wiadomość. Szkoda, że tego nie zobaczę.
 
Snooker:
Decydujący okaże się ostatni 35 frame (Halibut) vs mecz zakończy się przed 35 frame'em (.......)

Ktoś chętny?
 
Ktoś tu zrobił skok na pieniążki :wink:
Czyżby koniec kariery się zbliżał i trzeba zabezpieczyć swoje garnki ?

http://www.przegladsportowy.pl/siat...zly-zagra-w-katarze,artykul,567314,1,897.html

Mój wuefista znał kiedyś paru gości z klubu z Bełchatowa i słyszał parę ciekawostek odnośnie wszystkich zawodników. Na temat Wlazłego wspominał, że to jest gość, który siatkówkę traktuje jako czysty zawód i - jeśli on rzeczywiście taki jest - w jego wypadku skok na kasę nie dziwi mnie ani trochę.

PS: Oczywiście nie chcę zbyt pochopnie oceniać Wlazłego. Gość ma już swoje lata (chociaż nie wygląda), osiągnął już prawie wszystko w karierze siatkarskiej i jeśli chce sobie trochę odłożyć pieniędzy i ma ku temu okazję, to niech korzysta.
---------------------------

Dziś oglądałem przez chwilę Sport Klub i odkryłem nowy sport. Głupie to trochę :lol:

 
Bardzo dobrze, że Mariusz przyjął tą ofertę. Zaledwie dwa mecze a zarobi pewnie tyle co u nas przez pół sezonu. Ważne żeby wrócił w pełni wypoczęty na jesień bo trzeba Mistrza odzyskać :cool:

Z resztą kto by nie chciał zagrać w jednym turnieju z Juantoreną, Leonem czy Grozerem :smile:
 

słupki, poprzeczki, nieuznany gol strzelony głową i zwycięskie trafienie w trzeciej dogrywce...
117 minuta....:cool:
 
jak wczoraj strzelali słabo, to dziś na wschodzie na potęgę...
co za mecz...
ze stanu 0-2 gospodarze wyszli na 4-2.
na początku trzeciej tercji rangersi wyrównali.
potem 5-4, za chwilę 5-5.
dogrywka przyniosła drużynie z tampy zwycięskiego gola.

dobrze nie przespana noc.
skrót meczu poniżej:
 
dziś grają Vive Kielce z Barceloną w półfinale ligi mistrzów piłkarzy ręcznych o 15,15 transmisja Canal+
 
Back
Top