Sport

Szkoda tego 6 gema bo była dobra okazja, no ale mecz jest strasznie wyrównany. DO boju Janowicz.
 
Set już w dupę. Za duzo gra tych dropshotów, szczególnie w tak ważnych momentach.
 
Przy stanie 4-1 dla Janowicza zszedłem w spokoju do kuchni, żeby zrobić kolację. Wracam i... ja pierdolę. Jerzy oddawaj hajs.
 
No zjebał strasznie, zobaczymy co pokaże w 4 secie.
 
The End



6:7 6:4 6:4 6:3 dla Szkota



Ale i tak wielkie brawa dla Jurka za wspaniały występ w tegorocznym Wimbledonie :-)
 
Najważniejszy był moment gdy było 4-1 30-30 i piłka pechowo przetoczyła sie po siatce na strone JJ od tego momentu Murray zaczą grać a JJ staną ,w 1 secie Jerzyk momentami osmieszał Szkota,Radwańska też miała pech z tymi siatkami.
 
Szanse mamy ale matematyczne. Musimy wygrać wszystkie mecz i to za 3pkt aby mieć jeszcze nadzieje na awans z drugiego miejsca.



Wygrywamy drugi mecz z USA + 2 mecze w Warnie z Bułgarią :-) + liczymy, że Brazylia wygra oba mecze z USA za 3 pkt



Polska może miec max 19pkt.







Japonia vs Kanada



Japończycy muszą wygrać 2 razy z Kanadą i to za 3pkt aby Kanadyjczycy nie mieli więcej niż 19pkt a mają obecnie 18pkt. Nie analizowałem jesli beda miec 19pkt to kto wtedy wchodzi







Serbia vs Włochy



Serbowie wygrywają 2 razy z Włochami najlepiej za 3pkt (jeden mecz może być za 2pkt) Włosi maja obecnie 17 pkt i również po tych meczach nie mogą miec wiecej niz 19pkt. Również nie podjąłem próby analizy kto wchodzi przy równej ilości pkt



Jak sami widzicie sytuacja Polski jest ciezka ale jesli tak ułożą się mecze to wchodzimy z drugiego miesjca i gramy w turnieju finałowym w Argentynie
 
Ten system LIgi Światowej jest teraz jakiś pojebany. To nie jest tak, że z grup A i B wchodząpo dwa zespoły (+ trzecia Argentyna jako gospodarz), a z grupy C tylko jedna?
 
Back
Top