1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Discussion in 'Cohones' started by Anonymous, Nov 7, 2016.

1. w4ar

w4ar Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,458
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    1,790
    Z podanych firm narazie Nokia najlepiej podchodzi do aktualizacji. Inne firmy zwłaszcza LG i Samsung wolno wprowadzają ze względu podobno na nakładki. Z drugiej strony może być to spowodowane również pozycją na rynku. Pamiętaj, że często telefony z Sieci np. T-Mobile często mają po blokowane nie wiadomo z jakiej racji opcje i od nich zależy czy wprowadzą aktualizacje w swojej sieci dla danego modelu. Dlatego dużo osób zakupuje telefon w sklepach.

Jeśli aparat nie jest ważny to myśle, że Nokia jak i Motorola będą najlepszym wyborem. Szybki system z niewielką ilością dodatków, wystarczająca kamera, wytrzymała konstrukcja, dobra bateria. Podobno Motorola ma częściej wprowadzać aktualizacje, ale jak to będzie wyglądać z czasem nie mam pojęcia a nie chce wprowadzać w błąd.

Podobno istnieje teraz coś takiego jak project treble który ułatwia wprowadzanie aktualizacji na czas. Czy to się sprawdza, nie wiem.

dssport likes this.
  2. dssport

dssport KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,015
    Zdobyte Lajki:
    3,210
    Punkty:
    1,790
    W sumie juz jestem zdecydowany na ta Nokie 6. Teraz czekac na jakas dobra cene i zamawiac. Dzieki wielkie za pomoc.

3. szplin

szplin Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    570
    Zdobyte Lajki:
    1,553
    Punkty:
    140
  4. Twarzowiec

Twarzowiec BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    1,107
    Punkty:
    1,190
    Dostałem z GetinBanku taki powerbank/glosnik. W instrukcji jest napisane, że ładowanie odbywa się przez port micro usb, którego nie ma w urządzeniu. Jak to ugryźć?

5. rado1948

rado1948 Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,577
    Zdobyte Lajki:
    3,015
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Szczecin
    tutej masz odpowiedź

Twarzowiec likes this.
  6. Twarzowiec

Twarzowiec BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    1,107
    Punkty:
    1,190
    Dzięki, już dostałem odpowiedź z jednego sklepi co tym handluje. Zmyliła mnie ta instrukcja i jakos nie spodziewalem sie ladowania minijackem :damjan:

rado1948 likes this.
  7. vast

vast Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,091
    Zdobyte Lajki:
    2,106
    Punkty:
    140
    Co lepiej wybrać: Galaxy Note 8 czy Galaxy S9+? Przy nagrywaniu filmów w 4k 64GB styknie, czy brać 128?

8. w4ar

w4ar Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,458
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    1,790
    @vast Jakie funkcje są priorytetowe? Jeśli nagrywanie filmów to zobacz LG V30 HTC U11 lub U12

vast likes this.
  9. vast

vast Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,091
    Zdobyte Lajki:
    2,106
    Punkty:
    140
    Bardziej robienie zdjęć, ale filmy też.

10. Mnichu

Mnichu KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,560
    Zdobyte Lajki:
    10,772
    Punkty:
    290
    A nie myślałeś o Huaweiu P20 pro? Generalnie jest chodzi o jakość zdjęć i wideo to w tej chwili we wszystkich rankingach przoduje Samsung S9 oraz właśnie Huawei P20 pro

vast likes this.
  11. vast

vast Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,091
    Zdobyte Lajki:
    2,106
    Punkty:
    140
    Tak, ale jeszcze go nie weryfikowałem. Właśnie te trzy mnie interesują S9+, Note 8 i Huawei P20 pro, ale akurat z samsungami jestem nieco bardziej zaznajomiony.

Mnichu likes this.
  12. w4ar

w4ar Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,458
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    1,790
    @vast Jeśli do filmów to zobacz tego LG V30. Tak jak zaproponował @Mnichu Huawei P20 pro również będzie dobrym wyborem. Telefon wygrywa najwięcej rankingów jeśli chodzi o zdjęcia. Ankieta na podstawie głosów użytkowników: https://www.tabletowo.pl/2018/06/24...-najlepsze-zdjecia-wyniki-slepego-foto-testu/

Za Samsungiem przemawia opcja samsung members: dzięki czemu dostaniesz 400zł. Może pomoże w podjęciu decyzji:

Co prawda nie PRO:
    https://www.pepper.pl/promocje/huawei-p20-dualsim-niebieski-akcesoria-za-100-groszy-91540

Last edited: Jul 1, 2018
    vast likes this.
  13. vast

vast Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,091
    Zdobyte Lajki:
    2,106
    Punkty:
    140
    Ok, a jak z pojemnością? 64 giga starczy do nagrania dłuższego filmu w 4k?

14. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,333
    Zdobyte Lajki:
    13,772
    Punkty:
    1,790
    z 300mb na minute nagrania licz.

Tony Maniana and vast like this.
  15. Drzewo

Drzewo EFC Africa
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,888
    Zdobyte Lajki:
    2,130
    Punkty:
    140
    ja kupiłem poprzednią wersję tego, z taką samą baterią, moja ex kupiła sobie xiaomi za tyle samo hajsu. Mój wypadł dużo lepiej - zdjęcia identyko tylko mój robił lepsze w ciemnych lokacjach, a porównując baterie...cóż. Musiała dziewczyna ładować telefon normalnie - codziennie. A ja? Jak nie grałem, tylko jakaś poczta, telefony i nic energochłonnego - raz na kilka dni. I nie muli, a jej już się zaczął mulić.

Nie wiem, jak ten, który podałeś. Ja muszę jakieś testy zobaczyć, bo się właśnie przymierzać będę w następnym miesiącu - albo taki, jak wkleiłeś, albo K10, albo ten, co miałem poprzednio...:jjsmile: Tylko dlatego, że ekran pękł po kilkunastu upadkach na beton.

16. Drzewo

Drzewo EFC Africa
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,888
    Zdobyte Lajki:
    2,130
    Punkty:
    140
    Jeszcze to wygląda ciekawie, parę dyszek drożej niż ten co wkleiłeś, a ma 4000 mAhów więcej. No ale testy, testy. Aha - większość tych telefonów ma aparaty samsunga, więc nie wiem, o co wam chodzi. Nie wiem, jak ten, ale jakaś część oukitelów ma właśnie optykę samsunga.

https://www.cheapstore.pl/pl/p/Homtom-HT70-6.00-4GB-RAM-64GB-ROM-10000mAh/682

17. szplin

szplin Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    570
    Zdobyte Lajki:
    1,553
    Punkty:
    140
    Bateria zabija

18. Drzewo

Drzewo EFC Africa
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,888
    Zdobyte Lajki:
    2,130
    Punkty:
    140
    No ja się zastanawiam nad K10, on ma 11000mah i mocne bebechy, no ale jak wspomniałem muszę poszukać testów i opinii,plus sprawdzić czy aktualizacje softu czegoś nie zmieniły,bo raz znalazłem opinię że komuś lagował. To może wynikać z wielu rzeczy,bo dobre zarządzanie apkami to podstawa,i jak ktoś odpalił wymagającą gierkę a nie zabił innych procesów to się nie dziwię. Chociażby,pomijając chujowy net i inne możliwości. Ale on kosztuje już 1200,więc excel, opinoe,testy i updejty,i za miesiąc zamawiam któregoś :) ja tam potrzebuję do gier,i mi na K6000 pro gra się zajebiście. Plus pancerny futeralik,bo nie warto bez.

19. szplin

szplin Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    570
    Zdobyte Lajki:
    1,553
    Punkty:
    140
    Tylko ten rozmiar to nie dla mnie. Nie chcę takiej cegły w kieszeni. Już ten outkitel sporawy jest. Pewnie się skończy jakimś xiaomim, ale tam najwięcej to chyba 4100mAh

20. Drzewo

Drzewo EFC Africa
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,888
    Zdobyte Lajki:
    2,130
    Punkty:
    140
    no ten co wkleiłeś to 5.5 cala, więc jak ci to leży, to i tak wygrywasz internety. Chyba że nie wkurwia cię codzienne ładowanie (sporo osób już przywykło, i się dziwią, że można inaczej). edit: dla mnie taki jest za mały, ja polubiłem 6tki.

Share This Page