Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Mam ci foty pokazac? Chinszczyzna, co z tego ze z Finlandii.
Ależ ja Ci wierzę. Po prostu miałeś pecha. Co do baterii w Suunto - bajery są energochłonne, ale nie darmo Suunto wkłada najmocniejsze baterie do swoich zegarków. W Ambicie 2S (nie najmocniejszej wersji dwójki) po półtora roku trzymała mi producenckie 19h na włączonym GPS. Ładowana była często gęsto - w tamtych czasach dużo biegałem, na trwałość akumulatora nie miało to żadnego negatywnego wpływu.

@Bafana Bafana - za kasę jaką chcesz wydać, bierz tego Timexa Metropolitan+. Nic rozsądnego taniej nie znajdziesz.
 
Za tydzień black friday, jakieś przypuszczenia co do cen ps4 pro z fifa 2019 ?
Znając Black Friday w polskich sklepach to -5, a może nawet -6% ! ;)

Akurat na konsole fajne promocje wpadają, trzeba obserwować na stronach co się dzieje. Jak kolega kupował PS4 na BF 2-3 lata temu, to chyba o jakieś 300-400zł taniej niż normalnie chodziły.
.
.
.
Jak już jestem w temacie to zapytam: ktoś poleci jakieś dobre słuchawki bluetooth do 100zł? Widziałem, że ktoś kiedyś polecał te (są nieco ponad 100zł, ale na Black Friday pewnie spadną do tej ceny):
https://www.ceneo.pl/38010666

Ale czekam jeszcze na inne opinie :)
 
@lugasek @majkelo89 - jeszcze dupę pozawracam telefonami.
Xiaomi przemawia do mnie, ale zastanawiam się jeszcze nad takim, w podobnych pieniądzach znalazłem:
- Ulefone Armor 5 - ma 4GB ramu, mocną baterię, nawet 2 aparaty z tyłu. I do tego NFC (nie wiem, po chuj mi) i wodo/pyłoszczelność (to mi się przyda bardzo). Warty uwagi?
 
@lugasek @majkelo89 - jeszcze dupę pozawracam telefonami.
Xiaomi przemawia do mnie, ale zastanawiam się jeszcze nad takim, w podobnych pieniądzach znalazłem:
- Ulefone Armor 5 - ma 4GB ramu, mocną baterię, nawet 2 aparaty z tyłu. I do tego NFC (nie wiem, po chuj mi) i wodo/pyłoszczelność (to mi się przyda bardzo). Warty uwagi?
Bierz Samsung A5. Proste
 
I jeszcze pytanko o smarfony, co myslicie o sklepach ktore nie sprzedaja dystrybucji polskiej, tylko sciagane z EU, np.:

https://bestcena.pl/

Patrzac na SGN9 i SG9+ to ceny sa nizsze o 100-200zl niz oficjalne ceny pomniejszone o oficjalny zwrot gotowkowy (-500) i zwrot za stary telefon (-250).

Sa jakies myczki?
 
@HubiSSJ3

czyli zamiast 1900+ konsola z gra bedzie kosztowac 1600+ przypuszczasz

mam nadzieje ze u mnie w galerii rtv tez bedzie taka oferta, a nie ze bede musial przez neta zamawiac
 
@lugasek @majkelo89 - jeszcze dupę pozawracam telefonami.
Xiaomi przemawia do mnie, ale zastanawiam się jeszcze nad takim, w podobnych pieniądzach znalazłem:
- Ulefone Armor 5 - ma 4GB ramu, mocną baterię, nawet 2 aparaty z tyłu. I do tego NFC (nie wiem, po chuj mi) i wodo/pyłoszczelność (to mi się przyda bardzo). Warty uwagi?
Ulefone jedyne co dobrze robi, to odtwarza muzykę, serio. Ekrany mają słabej jakości, nakładka systemowa jest paskudna i pojebana, ma nasrane pełno dziwnych funkcji. I ma procesor mediateka, jeśli korzystasz z GPS w smartfonie, to się kurwa zgubisz:lol:
Mediateki to procesory docelowo na rynek azjatycki, nie ogarniają naszego standardu GPS, gubią sygnał, mylą trasy. NFC - meh, w poprzednim telefonie miałem, w obecnym nie mam i nie doskwiera mi jego brak. Zestrojenie aparatów w Ulefone też straszna lipa. Jak zależy Ci na pyłoszczelności to zainwestuj w jakiś pancerny case albo Samsunga Solid jako drugi telefon. Kupisz tego Ulefona i będziesz się wkurwiał. Nieziemsko wkurwiał.
 
@MysticBęben

pisales po huj ci NFC ?

Ja dzięki NFC, ktore mam w telefonie moge korzystac z platnosci PEO PAY.
Więc bardzo przydatna opcja dla mnie, bo czasem nie mam przy sobie karty i place za pomoca telefonu.
 
@MysticBęben

pisales po huj ci NFC ?

Ja dzięki NFC ktore mam w telefonie moge korzystac z platnosci PEO PAY.
Więc bardzo przydatna opcja dla mnie, bo czasem nie mam przy sobie karty i place za pomoca telefonu.
Jestem tradycjonalistą i płacę tylko gotówką :D

Ulefone jedyne co dobrze robi, to odtwarza muzykę, serio. Ekrany mają słabej jakości, nakładka systemowa jest paskudna i pojebana, ma nasrane pełno dziwnych funkcji. I ma procesor mediateka, jeśli korzystasz z GPS w smartfonie, to się kurwa zgubisz:lol:
Mediateki to procesory docelowo na rynek azjatycki, nie ogarniają naszego standardu GPS, gubią sygnał, mylą trasy. NFC - meh, w poprzednim telefonie miałem, w obecnym nie mam i nie doskwiera mi jego brak. Zestrojenie aparatów w Ulefone też straszna lipa. Jak zależy Ci na pyłoszczelności to zainwestuj w jakiś pancerny case albo Samsunga Solid jako drugi telefon. Kupisz tego Ulefona i będziesz się wkurwiał. Nieziemsko wkurwiał.
Dzięki. Kiedyś w ogóle chodził za mną ten nowy DOOGEE S80 z kamerą termowizyjną, ale nie mam 3 koła na zabawki :D
@MysticBęben

Kurczę, ze skórzanym paskiem podoba mi się bardziej: https://www.zegarek.net/zegarki/timex/zegarek_timex_tw2p81700.html

Ale czy ten Intelligent Quartz jest o tyle lepszy, żeby dorzucać te 2 stówy?

Znalazłem jeszcze ten, o który chyba chodziło: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Timex-Metropolitan-TWG012600/47319

W sumie nie wiem czy gdzieś się kupi taniej?
To już Twój wybór. Popatrz jeszcze na zegarownia.pl i aktywnynadgarstek.pl - mają możliwość negocjacji ceny i raty 0%
 
I jeszcze pytanko o smarfony, co myslicie o sklepach ktore nie sprzedaja dystrybucji polskiej, tylko sciagane z EU, np.:

https://bestcena.pl/

Patrzac na SGN9 i SG9+ to ceny sa nizsze o 100-200zl niz oficjalne ceny pomniejszone o oficjalny zwrot gotowkowy (-500) i zwrot za stary telefon (-250).

Sa jakies myczki?
Bestcena to tylko administrator strony, są pośrednikiem, telefon kupujesz od angielskiej firmy. Gwarancja czy rękojma to w tym momencie pobożne życzenie.
Potwierdzenie zawarcia transakcji dostajesz w momencie wysyłki towaru (!), przelewasz im hajs i czekasz, nie wiesz jak długo potrwa realizacja zamówienia.
Zdarza się, że telefony sprzedawane przez nich jako nowe to egzemplarze powystawowe z widocznymi śladami użytkowania lub urządzenia już aktywowane. Skargi i zażalenia kieruj do firmy w UK.

Promocji na Samsunga możesz poszukać na redcoon.pl
Można tam czasami trafić naprawdę dobre oferty, teraz dają jeszcze rabat 50zł za newsletter
 
Bestcena to tylko administrator strony, są pośrednikiem, telefon kupujesz od angielskiej firmy. Gwarancja czy rękojma to w tym momencie pobożne życzenie.
Potwierdzenie zawarcia transakcji dostajesz w momencie wysyłki towaru (!), przelewasz im hajs i czekasz, nie wiesz jak długo potrwa realizacja zamówienia.
Zdarza się, że telefony sprzedawane przez nich jako nowe to egzemplarze powystawowe z widocznymi śladami użytkowania lub urządzenia już aktywowane. Skargi i zażalenia kieruj do firmy w UK.

Promocji na Samsunga możesz poszukać na redcoon.pl
Można tam czasami trafić naprawdę dobre oferty, teraz dają jeszcze rabat 50zł za newsletter
Dzwonilem do nich, twierdza ze obowiazuje gwarancja Samsung Polska, serwis Poznań.

Hmmm, szto tu djełać?

EDIT:
https://bezprawnik.pl/bestcena-stary-model-ipada/

kurła, gdzie sie nie obrócisz, to jednak dupa z tyłu
 
Last edited:
Back
Top