Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@Dzihados

Kupiłeś suszarkę?


6745395b-_qwrhehn.jpg


https://www.x-kom.pl/czarny-piatek#
 
Na X-KOM.pl w piątek od 8 rano Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Black za 749 zeta ;)
Jak nie jebną im serwery jak co roku, to zapoluję. Taniej, niż na allegro w firmach-krzakach :)
 
Na X-KOM.pl w piątek od 8 rano Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Black za 749 zeta ;)
Jak nie jebną im serwery jak co roku, to zapoluję. Taniej, niż na allegro w firmach-krzakach :)
Jebną na bank :lol:
podobno (:wink:) komputronik tez szykuje jakaś petardę
 
Na X-KOM.pl w piątek od 8 rano Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Black za 749 zeta ;)
Jak nie jebną im serwery jak co roku, to zapoluję. Taniej, niż na allegro w firmach-krzakach :)
Bardzo dobra cena. Na Gearbest do wyrwania za 720, ale tu masz gwarancję. Bier Pan bo dobre!
 
Na X-KOM.pl w piątek od 8 rano Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Black za 749 zeta ;)
Jak nie jebną im serwery jak co roku, to zapoluję. Taniej, niż na allegro w firmach-krzakach :)
We wrześniu były po 750 na amazonie. Miałem już w koszyku, ale potem pomyślałem na chuj mnie nowy telefon. Co do xkom, to może serwery nie jebną, ale pewnie jak często mają 5 sztuk na stanie i zostaną wyprzedane w 0,000001 sec.
 
We wrześniu były po 750 na amazonie. Miałem już w koszyku, ale potem pomyślałem na chuj mnie nowy telefon. Co do xkom, to może serwery nie jebną, ale pewnie jak często mają 5 sztuk na stanie i zostaną wyprzedane w 0,000001 sec.
Na stanie maja więcej na bank ale pewnie promie zapięta właśnie na 5 sztuk
 
We wrześniu były po 750 na amazonie. Miałem już w koszyku, ale potem pomyślałem na chuj mnie nowy telefon. Co do xkom, to może serwery nie jebną, ale pewnie jak często mają 5 sztuk na stanie i zostaną wyprzedane w 0,000001 sec.

Na stanie maja więcej na bank ale pewnie promie zapięta właśnie na 5 sztuk
To niech ich zrobi w chuja. Zalutuje screena z ceną promocyjną i na miejscu powie, że chce kupić po cenie internetowej bo mają taniej.
gdy-promocja-wzywa_2018-04-25_09-31-01.jpg
 
Panowie używa ktoś z was Kindle paperwhite ? Warto się zaopatrzyć w ten czytnik? Można tam wgrywać pobrane pliki pdf-y bez problemu?
 
Panowie używa ktoś z was Kindle paperwhite ? Warto się zaopatrzyć w ten czytnik? Można tam wgrywać pobrane pliki pdf-y bez problemu?
@lugasek już mnie wczoraj wyprostował :korwinwhat:
Niby na filmikach działa scrollowanie dotykiem dość płynnie, ale nie pokuszę się na promkę amazona skoro pod pdf niezbyt to praktyczne
 
@lugasek już mnie wczoraj wyprostował :korwinwhat:
Niby na filmikach działa scrollowanie dotykiem dość płynnie, ale nie pokuszę się na promkę amazona skoro pod pdf niezbyt to praktyczne
Nie opłaci się. Za duży czytnik trzeba dać co najmniej z 1500zł. Lepiej kupić duży tani tablet do pdfów i zwykły czytnik do książek.
 
Panowie, ktoś miał z Was przyjemność lub nieprzyjemność posługiwać się Huawei Mate 20 Lite Dual Sim?
Coś lepszego, ale nie droższego polecacie?
 
Dzisiaj bede ogladal (fizycznie w łapie) ten SGN9 (z tej firmy o ktorej mowilem), na co mam szczegolnie zwrocic uwage?
 
Panowie, ktoś miał z Was przyjemność lub nieprzyjemność posługiwać się Huawei Mate 20 Lite Dual Sim?
Coś lepszego, ale nie droższego polecacie?

Jakieś konkretne wymagania? Dobre zdjecia, wydajność w grach?

W tym przedziale cenowym ok 1500
-Honor 10
-Honor Play
-Pocophone F1

Wydajne telefony, które robią ok zdjęcia.

Nie lubię czytać na tablecie, wzrok się męczy

Jest to właśnie jeden z powodów dla których zastanawiam się nad Kindle. Niestety Paperwhite 3 już raczej wycofali i nie będzie można zdobyć na bf
 
Back
Top