Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Myślę, czy postawić na czerwonych z 6900xt. Czy na niebiesko-zielonych?

I9 10900k

Rtx 3070

Z590

Cenowo podobnie, bo szkoda mi 12000 na 3080. Znowu jednak dylemat 6900xt lepsze, ale gryzie mi się to z Intelem.
jak chcesz z k, to już lepiej i9-10850K.


Karty graficznej nie ma sensu kupować. Co tak się napaliłeś na nowe gpu? Spokojnie możesz lutować na 1080ti i zmienić sobie za rok, czy 2 na nową. Jakby płyta nie padła to pewnie byś lutował dalej i by Ci nie przeszkadzała. Nie ma sensu za dużo ładować w nową platformę, bo za rogiem już ddr5.


Płyta wystarczy taka

 
Last edited:
Jeszcze dysk zostawić czy zmieniać i ile ram zalutować.
dysk zostaw. Ram jak najszybszy. Taki najlepiej

 




54962bcffc2ff.jpg


:antonio:
 
Myślę, czy postawić na czerwonych z 6900xt. Czy na niebiesko-zielonych?

I9 10900k

Rtx 3070

Z590

Cenowo podobnie, bo szkoda mi 12000 na 3080. Znowu jednak dylemat 6900xt lepsze, ale gryzie mi się to z Intelem.

Ta i7 by wystarczyła za świat. To będzie przepaść względem twojej starej i7. Kiedyś jak gry będą wykorzystywać więcej rdzeni to będziesz mógł zalutować i9, albo przejść na ddr5 z mniejszą stratą. Na dzisiaj między i7, a i9 nie będzie żadnej różnicy w grach.
 

Ta i7 by wystarczyła za świat. To będzie przepaść względem twojej starej i7. Kiedyś jak gry będą wykorzystywać więcej rdzeni to będziesz mógł zalutować i9, albo przejść na ddr5 z mniejszą stratą. Na dzisiaj między i7, a i9 nie będzie żadnej różnicy w grach.
Za późno już i9 kupiłem. A i tak, zanim Ddr5 straci podatek od nowości to i tak bym go zmieniał. Będzie przynajmniej baza, jak może grafy wrócą do normalnej ceny.

Jebane krypto kiedyś człowiek mógł sobie zmienić, kompa co generację praktycznie a teraz komp staje się luksusem.

Lutowałeś już tę chińską pastę, bo kończy mi się Arctic Silver i przydałoby się jakąś kupić.
 
Za późno już i9 kupiłem. A i tak, zanim Ddr5 straci podatek od nowości to i tak bym go zmieniał. Będzie przynajmniej baza, jak może grafy wrócą do normalnej ceny.

Jebane krypto kiedyś człowiek mógł sobie zmienić, kompa co generację praktycznie a teraz komp staje się luksusem.

Lutowałeś już tę chińską pastę, bo kończy mi się Arctic Silver i przydałoby się jakąś kupić.
Jeszcze nie. Muszę sprężarkę pożyczyć, żeby kompa wyczyścić i przełożyć do nowej obudowy. Ale gd900-1 możesz lutować, albo gelid gc extreme do tej i9. Co jeszcze kupiłeś?
 
Jeszcze nie. Muszę sprężarkę pożyczyć, żeby kompa wyczyścić i przełożyć do nowej obudowy. Ale gd900-1 możesz lutować, albo gelid gc extreme do tej i9. Co jeszcze kupiłeś?
I9 10850k+ Asus prime z490-A bo ten P tylko crossfire + TridentZ 2x32gb 4000mhz cl18 . I myślę czy nie sprzedać graf i zalutować 3070
 
Ramu nigdy mało i cena była spoko. Odpalę kilka botów, to się zawsze przyda.
Mówiłem nie ładuj dużo w nową platformę, bo ddr5 za rogiem, a Ty lutujesz 64gb ddr4 :). Gdzie 32gb będzie spokojnie wystarczające na 5 lat do przodu. Wystaw te uszkodzone części na licytacje i jeszcze parę groszy zgarniesz. No i to i9 i z490 polecałem, bo myślałem, że zrezygnowałeś jednak z tego sli, a Ty lutujesz płytę pod sli.
Młody ma prepaida kupionego i jeśli doladuje konto to będzie można przedłużyć z tego game passa czy tylko kupić gry? Bo nie widzę opcji zapłacenia z konta Microsoftu
 
@lugasek
laptok do biura, matryca matowa, windows legal :), duży dysk, najlepiej ssd, 15,6, solidnie zbudowany? Uzycie: office/mail/internet/youtube/netflix
 
@lugasek
No takie 2-3k pewnie, ale tu zgaduje troche.

@szplin
który to?
W wyższym budżecie taki


W niższym to zależy od promocji.


 
@lugasek
W sumie nie wiem. Musi duzo zdjec i filmow tam trzymac, to nie wiem, 1T? Kurna, ile zdjec mozna miec :)

Te Huawei to dobrze zrobione sa? Laptok codziennie przenoszony biuro-dom.
 
@lugasek
W sumie nie wiem. Musi duzo zdjec i filmow tam trzymac, to nie wiem, 1T? Kurna, ile zdjec mozna miec :)

Te Huawei to dobrze zrobione sa? Laptok codziennie przenoszony biuro-dom.
Ameliniowy, bardzo solidny. Zdjęcia i filmy można trzymać na dysku zewnętrznym. Nawet lepiej. Albo w chmurze.
 
@lugasek
W sumie nie wiem. Musi duzo zdjec i filmow tam trzymac, to nie wiem, 1T? Kurna, ile zdjec mozna miec :)

Te Huawei to dobrze zrobione sa? Laptok codziennie przenoszony biuro-dom.
Już sprzedane :) Dodałem do koszyka wcześniej, ale już nie można opłacić. Są w innych sklepach bez akcesoriów. Ale tylko ze strony huaweia jest 3 lata gw.
 
@lugasek
W sumie nie wiem. Musi duzo zdjec i filmow tam trzymac, to nie wiem, 1T? Kurna, ile zdjec mozna miec :)

Te Huawei to dobrze zrobione sa? Laptok codziennie przenoszony biuro-dom.
W media markt widzę są jeszcze w normalnej cenie + jakiś kupon 50zł, pewnie na następne zakupy.




+ jakieś mniej znane sklepy
 
Back
Top