Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Co z tymi diodami i głośnikiem? Kręci się wentyl na cpu jak odpalasz?
Wszystkie 3 wentyle szpulają: na procku,w obudowie i na grafie.Dioda od powera świeci, głośniki też. Ten filmik który mi wysłałeś jak złożyć kompa w 2021 oglądałem z 5-7 razy. Wszystkie te małe kabelki na 100 procent dobrze podłączone + i - na swoich miejscach.
 
Wszystkie 3 wentyle szpulają: na procku,w obudowie i na grafie.Dioda od powera świeci, głośniki też. Ten filmik który mi wysłałeś jak złożyć kompa w 2021 oglądałem z 5-7 razy. Wszystkie te małe kabelki na 100 procent dobrze podłączone + i - na swoich miejscach.
Kurła, diody na płycie głównej. Na zdjęciu Ci zaznaczyłem.
 
Spokojnie, za chwilę wszyscy kryptomilionerzy będą płakać w mamusinych piwnicach i ceny kart wrócą do normy :beczka:
Liczę na masowe:iamdone:
Nie liczyłbym na to :)


Niedawno zmieniłem:

Jakbyś chciał w pełni wykorzystać to sli to byś musiał zalutować coś na podstawce HEDT. Ale jak już pisałem sli nie ma sensu:). Obecnie intel ma lepsze ceny. Muszę popatrzeć jak to teraz wygląda. Ale nie widziałem ostatnio dobrych promocji.
 
Branie laptopów poleasingowych wiąże się z jakimś ryzykiem, że dostaniemy zajechany sprzęt, czy generalnie sprawdzają czy nadaje się jeszcze do użytkowania? @lugasek mistrz jesteś w stanie polecić jakiegoś do pracy? Budżet 3 000 zł, w pracy korzystam głównie office i trochę AutoCad. Ekran 15,6 cala bo nie lubię nosić tych wielkich kobył 17-calowych.
 
Liczę na masowe:iamdone:

Niedawno zmieniłem:
Ja bym polecał i9 10900f

lub 11700f ze względu na obługe pcie 4.0 i większą ilość linii pci express jak chcesz się bawić w to sli.


Tylko, że płyty obsługujące sli na z590 zaczynają się od 1500zł :)


To może jednak amd, bo x570 jednak tansze.

 
Branie laptopów poleasingowych wiąże się z jakimś ryzykiem, że dostaniemy zajechany sprzęt, czy generalnie sprawdzają czy nadaje się jeszcze do użytkowania? @lugasek mistrz jesteś w stanie polecić jakiegoś do pracy? Budżet 3 000 zł, w pracy korzystam głównie office i trochę AutoCad. Ekran 15,6 cala bo nie lubię nosić tych wielkich kobył 17-calowych.
za 3k spokojnie kupisz nówkę.
@lugasek mistrz
:antonio:
 
bedzie grane?
Co najwyżej w Hirołsy 3 :redford:

Ale fajnie jakby w miarę dobrze AutoCad chodził - nie jest moim głównym narzędziem pracy, raczej tylko przeglądam rysunki, czasem coś prostego na nie naniosę ale generalnie wkurwia teraz jak czasami teraz przycina na jakimś pliku na którym jest w chuj warstw najebanych.
 
Co najwyżej w Hirołsy 3 :redford:

Ale fajnie jakby w miarę dobrze AutoCad chodził - nie jest moim głównym narzędziem pracy, raczej tylko przeglądam rysunki, czasem coś prostego na nie naniosę ale generalnie wkurwia teraz jak czasami teraz przycina na jakimś pliku na którym jest w chuj warstw najebanych.
 
Nie liczyłbym na to :)




Jakbyś chciał w pełni wykorzystać to sli to byś musiał zalutować coś na podstawce HEDT. Ale jak już pisałem sli nie ma sensu:). Obecnie intel ma lepsze ceny. Muszę popatrzeć jak to teraz wygląda. Ale nie widziałem ostatnio dobrych promocji.
Zawsze chciałem to bydle z AMD threadripper, więc mówisz, żeby lutować.
Komuś jest złożyć kompa łatwiej niż sobie. Prawie 12tys za 3080 czy 10ty xt6900 najbardziej boli, bo tyle to w sumie cały komp był w erze przed gównocoinami.

Przespałem się z tym i chyba najlepiej obecnie jakiś laptop do neta i konsola. Tylko z tymi lapami wkurw, że tak mało fajnych 17.3 i jakaś na krasnalowe 14 moda.

@lugasek Mistrz.
 
A w ogóle na wydajność w AutoCadzie to najbardziej wpływ ma procesor, karta graficzna czy ilość RAM-u?
wszystko. Zależy co robisz w tym programie. Ten laptop będzie uniwersalny, do pracy jak i zalutowania w cyberpunka. Jedynie dysk mógłby być większy dysk jak pracujesz na dużych projektach.
 
Last edited:
wszystko. Zależy co robisz w tym programie. Ten laptop będzie uniwersalny, do pracy jak i zalutowania w cyberpunka. Jedynie dysk mógłby być większy dysk jak pracujesz na dużych projektach.
Tylko teraz widzę, że bez systemu... A da radę jakoś przelutować licencję ze starego łapka na nowego? Wiem, że bez aktywacji jedyny problem to napis w rogu, ale to będzie sprzęt służbowy, więc nie chcę czegoś takiego robić.
 
a co ja Ci mam pisać jak i tak zrobisz po swojemu? :)

:antonio:
Myślę, czy postawić na czerwonych z 6900xt. Czy na niebiesko-zielonych?

I9 10900k

Rtx 3070

Z590

Cenowo podobnie, bo szkoda mi 12000 na 3080. Znowu jednak dylemat 6900xt lepsze, ale gryzie mi się to z Intelem.
 
Back
Top