Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Na głośnikach do telewizora się nie znam. Nie mam telewizora od 20 lat. Teraz to chyba najlepiej jakieś soundbary zalutować. Odsłuchy studyjne mają płaską charakterystykę a to chyba nie jest ważne dla przeciętnego oglądacza telewizora.

Nie będę dysku przekładał raczej. Może dam starego kompa matce i nauczę w internety.
Ale płakałeś, że masz tyle ważnych plików, że przez rok tego nie ogarniesz.
 
Na głośnikach do telewizora się nie znam. Nie mam telewizora od 20 lat. Teraz to chyba najlepiej jakieś soundbary zalutować. Odsłuchy studyjne mają płaską charakterystykę a to chyba nie jest ważne dla przeciętnego oglądacza telewizora.

Nie będę dysku przekładał raczej. Może dam starego kompa matce i nauczę w internety.
Czyli coś tam się znasz. To poszukam jakiegoś soundbara z subwooferem i może będzie cacy.
 
1617461882338-jpeg.19138
 
Czyli coś tam się znasz. To poszukam jakiegoś soundbara z subwooferem i może będzie cacy.
W małych pieniądzach proponuję coś takiego. Sam mam to samo i polecam. Gra świetnie
 
Potwierdzili
To jeszcze nic nie znaczy. Numer paczki jak dostaniesz to dopiero jest zaklepane.
@lugasek mistrz!
Za twoją radą zalutowalem dzisiaj z Allegro używanego GTXa co prawda nie 770 tylko 760, ale z tego co oglądałem na benchmarkach to nie ma dramatu.
O ile gość przyśle mi kartę a nie cegłówke to zapakuje na razie do mojego rupiecia i za niedługi czas zacznę polowanie na nowy zestaw.
Przyszła cegła?
 
Cholera, niby 17" a po przesiadce z PC taki mały się wydaje... Teraz trzeba jakoś tego Windowsa zalutować...



@lugasek
Kurła, nie zdążyłem edytować.
Nie ogarniam tematu baterii. Wg opisu niby jest, ale nie można jej wymienić? Od spodu nie ma jak w innym laptopach szybkiego dostępu, trzeba będzie rozkręcać spód? A może to jak w tych nowych telefonach, jednorazowa? Dziwne
 
@andrzej_t. Za flachę mangowego ciosu mogę Ci sprzedać pendrive z windowsem :lol:
A po jej opierdoleniu to nawet baterię bym Ci wymienił. Wczoraj swojego lapka otworzyłem i dorzuciłem ramu
 
Juz tyle razy pisalem ostatnio jak zalutowac windowsa, ze juz mi sie nie chce nawet odpowiedzi kopiowac. Nowka, nie ma zadnych sladow?. W sumie to mozna by sprawdzic dysk programem jak dlugo pracowal.
Spokojnie, nie denerwuj się :awesome: ogarnę, powiedz mi lepiej co z tą baterią, kojarzysz coś?
 
Back
Top