Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Droższy to lepszy. Tak można dokładać w nieskończoność.
No ja wiem, cena nie jest jakąś wielką barierą, po prostu nie chcę przesadzić i nie chcę za słabego. Ten MSI pasował i cena była ok, ten Legion trochę droższy ale spokojnie mogę tyle wydać (mógłbym nawet te 7k, o których pisaliśmy wyżej) a jest (chyba) o wiele lepszy od tej MSI. Kurwa, mam zajebisty dylemat, na razie siekiera nad głową nie wisi więc mam czas przemyśleć, ale widzę, że już się do czegoś zbliżamy...
 
No ja wiem, cena nie jest jakąś wielką barierą, po prostu nie chcę przesadzić i nie chcę za słabego. Ten MSI pasował i cena była ok, ten Legion trochę droższy ale spokojnie mogę tyle wydać (mógłbym nawet te 7k, o których pisaliśmy wyżej) a jest (chyba) o wiele lepszy od tej MSI. Kurwa, mam zajebisty dylemat, na razie siekiera nad głową nie wisi więc mam czas przemyśleć, ale widzę, że już się do czegoś zbliżamy...
Skąd ja znam te dylematy :lol:
 
No ja wiem, cena nie jest jakąś wielką barierą, po prostu nie chcę przesadzić i nie chcę za słabego. Ten MSI pasował i cena była ok, ten Legion trochę droższy ale spokojnie mogę tyle wydać (mógłbym nawet te 7k, o których pisaliśmy wyżej) a jest (chyba) o wiele lepszy od tej MSI. Kurwa, mam zajebisty dylemat, na razie siekiera nad głową nie wisi więc mam czas przemyśleć, ale widzę, że już się do czegoś zbliżamy...
Przecież pisałeś, że nie będziesz grał. Tylko czasem civ. No i cohones. Do takich zastosowań nie potrzebujesz nawet karty graficznej. A windowsa przecież już kupiłeś. Powinno dać się aktywować laptopa bez problemu.

 
SAVE_20210422_223005.jpg
SAVE_20210427_101344.jpg
 
@lugasek mistrz
:antonio:
@lugasek mistrzu co myślisz o takim budżetowym chińczyku?
nie wiem, nie znam się na tym.
 
No ja wiem, cena nie jest jakąś wielką barierą, po prostu nie chcę przesadzić i nie chcę za słabego. Ten MSI pasował i cena była ok, ten Legion trochę droższy ale spokojnie mogę tyle wydać (mógłbym nawet te 7k, o których pisaliśmy wyżej) a jest (chyba) o wiele lepszy od tej MSI. Kurwa, mam zajebisty dylemat, na razie siekiera nad głową nie wisi więc mam czas przemyśleć, ale widzę, że już się do czegoś zbliżamy...
Przejrzałem teraz na spokojnie. Ja bym proponował te opcje.


300zł drożej za dołożenie 1tb dysku i jakieś akcesoria. Tak średnio, ale sam nie dołożysz więc można lutować.
 
zawiesił sie laptop, ze ciągle w tym samym miejscu stoisz? :beczka:
Pograłem chwilę podczas Ksw i jestem chyba na 4 planszy, w Chinatown.
Wczoraj poinstalowałem na nim programy od akai. W porównaniu ze starym lapkiem to zupełnie inna liga.
Wczoraj wróciłem o 20:30, więc tylko zrobiłem trening i wgrałem najnowszy firmware do mpcetki. Trochę zajmie nim nauczę się ją obsługiwać. Umiem już odpalić metronom i ustawiac na nim tempo przy odtwarzaniu i nagrywaniu :lol:
Umiem też wejść w opcję upgrade i edycję sampla. Później trzeba było iść spać
 
Pograłem chwilę podczas Ksw i jestem chyba na 4 planszy, w Chinatown.
Wczoraj poinstalowałem na nim programy od akai. W porównaniu ze starym lapkiem to zupełnie inna liga.
Wczoraj wróciłem o 20:30, więc tylko zrobiłem trening i wgrałem najnowszy firmware do mpcetki. Trochę zajmie nim nauczę się ją obsługiwać. Umiem już odpalić metronom i ustawiac na nim tempo przy odtwarzaniu i nagrywaniu :lol:
Umiem też wejść w opcję upgrade i edycję sampla. Później trzeba było iść spać
Kupiłeś taki sprzęt do nauki?. Myślałem, że już lutujesz ostro. To nie lepiej było jakiegoś chińczyka za parę stów zalutować i się nauczyć?
 
Kupiłeś taki sprzęt do nauki?. Myślałem, że już lutujesz ostro. To nie lepiej było jakiegoś chińczyka za parę stów zalutować i się nauczyć?
Kupę czasu bawiłem się w DAWach, czyli programach komputerowych. 20 lat temu MPC było marzeniem, na które nie było mnie stać i trzeba było lutować na pirackich fruity loopsach i "sound forge pirat i do pracy". Teraz pora nauczyć się obsługi mpc. Każdego sprzętu trzeba się nauczyć. Może z gitarą czy cymbałkami jest prościej, ale przy czymś tak rozbudowanym (bo to jakby sprzętowy DAW) tak łatwo nie idzie.
 
No ja wiem, cena nie jest jakąś wielką barierą, po prostu nie chcę przesadzić i nie chcę za słabego. Ten MSI pasował i cena była ok, ten Legion trochę droższy ale spokojnie mogę tyle wydać (mógłbym nawet te 7k, o których pisaliśmy wyżej) a jest (chyba) o wiele lepszy od tej MSI. Kurwa, mam zajebisty dylemat, na razie siekiera nad głową nie wisi więc mam czas przemyśleć, ale widzę, że już się do czegoś zbliżamy...
No i ciągle jeszcze działa ta promocja
 
Wczoraj poinstalowałem na nim programy od akai. W porównaniu ze starym lapkiem to zupełnie inna liga.
Ze starego laptopa to byś mógł w sumie przełożyć sobie dysk do nowego i byś nie musiał się bawić w przenoszenie.
 
Do telewizora. Lutowane z tego będą filmy, gry i czasami muzyka przy melanżu.

Może takie?
 

Może takie?
To monitory odsłuchowe. Te są dosć ciche i charakterystyka przenoszenia zaczyna się od 80Hz chyba czyli dudniących basów nie ma. Sugerowałbym minimum eris 5
 
to doradź mu coś

No i dobrze. Miejsce chyba jest na hdd z tego co pamietam.
Na głośnikach do telewizora się nie znam. Nie mam telewizora od 20 lat. Teraz to chyba najlepiej jakieś soundbary zalutować. Odsłuchy studyjne mają płaską charakterystykę a to chyba nie jest ważne dla przeciętnego oglądacza telewizora.

Nie będę dysku przekładał raczej. Może dam starego kompa matce i nauczę w internety.
 
Back
Top