Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@andrzej_t. mam wyjątkowej klasy maszyne dla Ciebie. Dla znajomego lutowalem, ale idealnie pasuje do tego co potrzebujesz. Mial byc maly, swiecacy i uciagnac minecrafta do 3k zł.






Montaż za 1zł z kodem
W3FHN58JFW


Grafika w procesorze. Kiedyś można dołożyć normalną.



Bez swiatelek z 500zl taniej.
 
@andrzej_t. mam wyjątkowej klasy maszyne dla Ciebie. Dla znajomego lutowalem, ale idealnie pasuje do tego co potrzebujesz. Mial byc maly, swiecacy i uciagnac minecrafta do 3k zł.






Montaż za 1zł z kodem
W3FHN58JFW


Grafika w procesorze. Kiedyś można dołożyć normalną.



Bez swiatelek z 500zl taniej.

Interesujące :zakręcony: ale wolałbym bez światełek
 
Można wyłączyć. Albo zalutować bez światełek. Ale ta obudowa mi się podoba. Jest mała, ale wszystko się pomieści. Spokojnie byś ją włożył do środka twojego pc :).
Czyli nie ma karty graficznej osobno a jest w procesorze i te wszystkie gry co na filmiku tak chodzą? wtf? Zapodaj wersję bez światełek
 
Czyli nie ma karty graficznej osobno a jest w procesorze i te wszystkie gry co na filmiku tak chodzą? wtf? Zapodaj wersję bez światełek
Ciekawa opcja na dziś. Bo pograć można, a kiedyś jak bedziesz chciał ulepszyć to mozesz włożyć normalną kartę graficzna. Ten procesor powinien być 100zł tańszy. Ale lutowałem z jednego sklepu, żeby znajomy sobie zamówił i mu przysłali złożony. Za chwilę Ci ogarnę bez światełek.
 
Ciekawa opcja na dziś. Bo pograć można, a kiedyś jak bedziesz chciał ulepszyć to mozesz włożyć normalną kartę graficzna. Ten procesor powinien być 100zł tańszy. Ale lutowałem z jednego sklepu, żeby znajomy sobie zamówił i mu przysłali złożony. Za chwilę Ci ogarnę bez światełek.
a jak on wypada w porównaniu z moim? dużo słabszy?
 
Ciekawa opcja na dziś. Bo pograć można, a kiedyś jak bedziesz chciał ulepszyć to mozesz włożyć normalną kartę graficzna. Ten procesor powinien być 100zł tańszy. Ale lutowałem z jednego sklepu, żeby znajomy sobie zamówił i mu przysłali złożony. Za chwilę Ci ogarnę bez światełek.

Wybierz, która obudowe byś chciał. Można dużo mniejszą jeszcze, ale myśle, że nie ma sensu, bo to tylko problemy potem, zeby coś tam wsadzić i temp wysokie. Ledy można wyłączyć.
a jak on wypada w porównaniu z moim? dużo słabszy?
ty masz karte graficzna. Nie ma porównania. Wszytko lepsze oprócz karty graficznej.
 

Wybierz, która obudowe byś chciał. Można dużo mniejszą jeszcze, ale myśle, że nie ma sensu, bo to tylko problemy potem, zeby coś tam wsadzić i temp wysokie. Ledy można wyłączyć.

ty masz karte graficzna. Nie ma porównania. Wszytko lepsze oprócz karty graficznej.
a jakbym tak przełożył do niego moją kartę graficzną?
 
a jakbym tak przełożył do niego moją kartę graficzną?
To wtedy nie ma sensu. Lepiej wybrać mocniejszy procesor bez zintegrowanej grafiki. Ten zestaw się opłaca tylko wtedy jak nie masz karty graficznej, albo kiedyś za rok, czy dwa chcesz dołożyć.
 
To wtedy nie ma sensu. Lepiej wybrać mocniejszy procesor bez zintegrowanej grafiki.
Kurka wodna, mam problem z tym podpięciem kompa do TV. TV wisi na ścianie, dość wysoko, myślałem, że PC będzie stał na parapecie obok, ale gniazda HDMI są po drugiej stronie, kurwa, trochę do dupy, musiałby PC stać na środku przy ścianie i to na jakimś podwyższeniu, a ja celowo mam mało mebli żeby nie zagracać
 
Kurka wodna, mam problem z tym podpięciem kompa do TV. TV wisi na ścianie, dość wysoko, myślałem, że PC będzie stał na parapecie obok, ale gniazda HDMI są po drugiej stronie, kurwa, trochę do dupy, musiałby PC stać na środku przy ścianie i to na jakimś podwyższeniu, a ja celowo mam mało mebli żeby nie zagracać
możesz kupić dłuższy kabel :)
 
Nie widzę na tej obudowie gniazda HDMI, trzeba by się chyba jednak z TV połączyć bezprzewodowo
Możesz bezprzewodowo. Albo kupić przejściówkę( jaką to zależy od tego jakie wejscia masz w tv i jakie na karcie graficznej) i dłuższy kabel. Na karcie graficznej szukaj hdmi, nie na obudowie :).
 
Możesz bezprzewodowo. Albo kupić przejściówkę( jaką to zależy od tego jakie wejscia masz w tv i jakie na karcie graficznej) i dłuższy kabel. Na karcie graficznej szukaj hdmi, nie na obudowie :).
Co raz trudniejsze się to wszystko robi :korwinlaugh: z laptopem nie byłoby tyle pierdolenia
 
to masz. Lutuj

O kurwa, ale maszyna, chyba nawet lepsza niż ten PC co mam teraz, nie? Na ile lat mi "wystarczy" taki sprzęt? (o ile rozumiesz o co mi chodzi)
 
Back
Top