Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

:antonio:

nie wiem. Tu chyba transfer nie ma znaczenia, tylko pojemnosc. moze dysk zewnetrzny lepiej?. Nie znam sie na tym.
Mogę wpakować ssd do środka albo kartę sd, albo podpiąć zewnętrzny. Chcę wpakować sd. Bardziej chodzi mi o to, która firma lepsza
 
@lugasek mistrzu,

a ten? co myślisz o tym?

Teraz już 15 cali jest ok?
:iamdone:

@lugasek mistrz
:antonio:
 
Te, ale tu jest 17" co myślisz o tych parametrach?
Taki Ci starczy. Cena spada po dodaniu do koszyka.
 
@szplin @andrzej_t.

W sumie to zapomniałem wam powiedzieć, że jak macie dobry internet to możecie grać w nowe gry praktycznie na każdym gracie :).





No właśnie nie mam. Jadę na domowym od t-mobile i dziś to jest kurwa dramat.
Muszę w końcu podpisać umowę na światłowód. Inea i Orange to mi 1000 Mega obiecują puścić tym "kabelkiem". T-mobile tylko 300, ale w pakiecie z telefonem i telewizją (tylko na chuj mi telewizja jak telewizora nie mam?) za tyle co u tamtych dwóch za samego neta. Opyla się 1 giga szybkości brać? Cyberpunk wtedy będzie szybciej biegał?
 
Opyla się 1 giga szybkości brać?
Bardziej chodzi o jakość połączenia niż o prędkość. Min do grania w chmurze to myśle 100 Mbps. Ale tak jak pisze, możesz mieć np. chujowej jakości 300Mbps, a możesz mieć wyjątkowej klasy 100Mbps i będzie działać płynniej na 100. Ale stabilności łącza nie sprawdzisz dopóki nie podłączysz.
 
Wolałbym z ale dla dobrej maszyny to i sam zalutuję
Ten ma najlepsze bebechy, ale nie podana jest szybkość ramu.


Z tamtych hp to najlepiej brać najtańszy. Ale najtańszy sprzedaję jakiś Janusz z allegro. Niby fakturę wystawia.

Asus nie warto.

ten ma dysk dolozony, ale zwykly hdd. Dobre i to, ale w tej cenie moglby miec juz windowsa.

Ten hp z i7 jest jakiś odnawiany.


Może ten. Z win10, ale 16 cali.


Tamtem huwaei nie ma karty graficznej. Ale za to jest lekki i poręczny. Pograć też można



Napisz, który Ci chodzi po głowie.
 
Ten ma najlepsze bebechy, ale nie podana jest szybkość ramu.


Z tamtych hp to najlepiej brać najtańszy. Ale najtańszy sprzedaję jakiś Janusz z allegro. Niby fakturę wystawia.

Asus nie warto.

ten ma dysk dolozony, ale zwykly hdd. Dobre i to, ale w tej cenie moglby miec juz windowsa.

Ten hp z i7 jest jakiś odnawiany.


Może ten. Z win10, ale 16 cali.


Tamtem huwaei nie ma karty graficznej. Ale za to jest lekki i poręczny. Pograć też można



Napisz, który Ci chodzi po głowie.

Wymacałem jeszcze raz i chyba ten MSI faktycznie najlepszy, albo ten za 7k co wrzucałeś na samym początku ale wydaje mi się, że na moje potrzeby to będzie po prostu przesada...
 
Wymacałem jeszcze raz i chyba ten MSI faktycznie najlepszy, albo ten za 7k co wrzucałeś na samym początku ale wydaje mi się, że na moje potrzeby to będzie po prostu przesada...
Gruba przesada. Zapytaj gościa jakie taktowanie mają pamięci ram w tym laptopie. Oryginalnie powinny być 3200MHz.


Tu masz chyba ten sam tylko z mocniejszym procem

 
Last edited:
Wymacałem jeszcze raz i chyba ten MSI faktycznie najlepszy, albo ten za 7k co wrzucałeś na samym początku ale wydaje mi się, że na moje potrzeby to będzie po prostu przesada...



 
Last edited:
Back
Top