Skoki Narciarskie

Mój brat się wybrał do Vikersund, delikatne zazdro :cry:
Planica > Vikersund więc nie masz czego żałować :)

Niestety modyfikacje, które FIS narzuciła Norwegom kompletnie spierdoliły tego mamuta. Skocznia wyróżniająca się tym "wznoszeniem" w drugiej fazie lotu jest teraz takim samym obiektem jak Planica. Efekt jest taki, że dalekich lotów jak na lekarstwo, ale za to jakiś leszcz z Estonii czy Kazachstanu doleci do tego 160 m...
 
Zaplecze:usunto:

Zniszczoł był drugi po pierwszej serii, ale DSQ za kombinezon, DSQ także Stosel Kacper. Najwyżej z naszych więc Kot na 11. Do finałowej serii zakwalifikowało się 5-ciu z naszych. Przepadła więc włącznie z tymi DSQ aż 6-tka::clintdis::
 
Austria, Słowenia, Polska - taka kolejność w próbnej. Fajne loty, Domen 245,5. Oby jury odważnie poszło z belką, lekko zawiewa pod narty, jest potencjał na ciekawy konkurs.
 
Austria, Słowenia, Polska - taka kolejność w próbnej. Fajne loty, Domen 245,5. Oby jury odważnie poszło z belką, lekko zawiewa pod narty, jest potencjał na ciekawy konkurs.
ktory ty teraz piszesz? ten co sie zna czy ten co sie huja zna? myslisz, ze austria polska niemcy w top 3 mozliwe to to?
 
@marcinos

To są moje typy na konkurs. Jak się sprawdzą to się znam, jak nie to się chuja znam :fjedzia:
1. Niemcy
2. Polska
3. Norwegia

Tak typuję.

A tu informuję o wynikach z zakończonej serii próbnej
Austria, Słowenia, Polska - taka kolejność w próbnej. Fajne loty, Domen 245,5. Oby jury odważnie poszło z belką, lekko zawiewa pod narty, jest potencjał na ciekawy konkurs.
 
Sorry, że post pod postem, ale to zasługuje na osobny wpis :waldeklaugh: Wołam od razu @MMAkłowicz

comment_fuArDsa3OEQKDaLhmePxcfdqy2ymiyIx.jpg
 
Back
Top