Skoki Narciarskie

Niestety nie oglądałem zawodów, widziałem tylko trzy ostatnie skoki. Przykro się patrzy na takiego mistrza.
 
Może to nie Vikersund, ale i tak jest...fajnie
IMG_20190317_110815-1024x1820.jpg

Filip Sakala ląduje na 134m
IMG_20190317_123931-1280x720.jpg
 
„Klimov rekord ponad 220metrów, żółty kask i mamy dobry skok”.
Przemysław „Złotousty” Babiarz :lol:
 
W żuciu, tylko prawienie hejtowalem przed tv. Co do łajzenbiślera to serio przypomina mi Hannawalda, zwłaszcza takim strasznie eksplozywnymn zachowaniem po udanym skoku.
hehe kurde szkoda, bo myslalem, ze moze sie spotkalismy podajac sobie sniezki :beer: no nienawisc do hannawalda pamietam jak dzis
 

Kamil głowa do góry, kilka słabszych konkursów i od razu żałoba i pomyje. Normalna sprawa w sporcie, zwłaszcza że tyle konkursów było na wysokim poziomie.
 
Można powiedzieć, że zaczynamy Planicę powoli - dzisiaj o 10 trening przedskoczków. Słoweńcy liczą, że padnie rekord świata, ponoć mają być dobre warunki. Ciekawe tylko czy coś zmieniali przy zeskoku, bo ciężko uwierzyć w ustanie tam 254 m...

@respect i reszta - liczę na jakąś relację foto z wyjazdu :beer:
 
Można powiedzieć, że zaczynamy Planicę powoli - dzisiaj o 10 trening przedskoczków. Słoweńcy liczą, że padnie rekord świata, ponoć mają być dobre warunki. Ciekawe tylko czy coś zmieniali przy zeskoku, bo ciężko uwierzyć w ustanie tam 254 m...

@respect i reszta - liczę na jakąś relację foto z wyjazdu :beer:
Jakaś delikatna relacja na pewno wpadnie ;) my swoją przygodę z Planicą zaczynamy od drużynówki w sobotę a może nawet od sobotniej serii próbnej.
 
Robert Kranjec kończy karierę - pożegnał się na fb w czterech językach, również po polsku :)


Swego czasu podczas zawodów na mamutach, każdy bez wyjątku czekał aż na belce pojawi się Robert.
Obecnie czynny policjant, powodzenia!
 
Back
Top