Skoki Narciarskie

A to nie jest tak, że rekordy z mamutów są nieoficjalne i zaliczają jak leci? Nawet z treningów gdzie sędziowie nie punktują często były rekordy długości w locie liczone i wyświetlane później jako PB.
No tak, ale Szliri podparł 253,5 i PB nie jest uznane (było uznane przez kilka h), a tutaj podpórki już zaliczone, więc nie wiadomo jak dokładnie jest.

Dzisiaj Korościel w studiu Eurosportu bardzo ładnie się zachował i złożył na antenie życzenia urodzinowe Szaranowi :penn:
 
No tak, ale Szliri podparł 253,5 i PB nie jest uznane (było uznane przez kilka h), a tutaj podpórki już zaliczone, więc nie wiadomo jak dokładnie jest.

Dzisiaj Korościel w studiu Eurosportu bardzo ładnie się zachował i złożył na antenie życzenia urodzinowe Szaranowi :penn:
Stoch też podparł, ale chyba wtedy i tak go fajnie ocenili. Rzeczywiście coś nie tak z tym Szlirim, ale z tego co czytam w tym tweecie to po prostu jakieś zmiany zaszły. Powalone:confused:

Szaran kończy karierę. Szczerze? Nareszcie, dość komedii pomyłek. Miał swoje złote lata, siadałem jak do telenoweli, ale dobrze że odchodzi. Szkoda tylko, że za niego przyszedł Babiarz co jeszcze bardziej przekonało mnie do ESP.


Kranjec w przerwie sobotnich zawodów ma oddać ostatni skok, dziś bez kwalifikacji.
 
Stoch też podparł, ale chyba wtedy i tak go fajnie ocenili. Rzeczywiście coś nie tak z tym Szlirim, ale z tego co czytam w tym tweecie to po prostu jakieś zmiany zaszły. Powalone:confused:

Szaran kończy karierę. Szczerze? Nareszcie, dość komedii pomyłek. Miał swoje złote lata, siadałem jak do telenoweli, ale dobrze że odchodzi. Szkoda tylko, że za niego przyszedł Babiarz co jeszcze bardziej przekonało mnie do ESP.


Kranjec w przerwie sobotnich zawodów ma oddać ostatni skok, dziś bez kwalifikacji.
To przez chorobę neurologiczną, z którą się zmaga. Szkoda, ja tam tolerowałem pomyłki ze względu na klimat i opowieści o Uladze.
comment_De8f4fNxn1ystX5va8Q9UKcOm8xq1Y3F.jpg
 
Stoch też podparł, ale chyba wtedy i tak go fajnie ocenili.
Zasada jest taka, że jeśli sędziowie nie zauważą podpórki to rekord jest uznany - tak było też np. w przypadku Hayboecka w Innsbrucku.

Szaran kończy karierę. Szczerze? Nareszcie, dość komedii pomyłek. Miał swoje złote lata, siadałem jak do telenoweli, ale dobrze że odchodzi. Szkoda tylko, że za niego przyszedł Babiarz co jeszcze bardziej przekonało mnie do ESP.
Fajnie ostatnio przy okazji PK w Zakopcu wypadł duet Snopek - Leleń, ale wiadomo, że Babiarz jest znany i lubiany wśród niedzielnych kibiców, więc on będzie komentował. Ja już dawno przesiadłem się na E1.
 
Leleń, ale wiadomo, że Babiarz jest znany i lubiany wśród niedzielnych kibiców, więc on będzie komentował.

Babiarz może znany i lubiany, ale nie Przemysław :lol: Ja bym oglądał na ES, ale tam czasami podchodzą zbyt luźno i mało emocjonalnie do skoków naszych, chociaż to i tak lepsze niż pierdolenie Pszemka i dodawanie 5 metrów do każdego skoku naszych. No i kwestia sentymentu do TVP jakoś zostaje, bo tam dzielnie znosiłem zniżkę formy Szarana - na zawsze szacun za Predazzo i Sapporo :evil:
 
Babiarz może znany i lubiany, ale nie Przemysław :lol: Ja bym oglądał na ES, ale tam czasami podchodzą zbyt luźno i mało emocjonalnie do skoków naszych, chociaż to i tak lepsze niż pierdolenie Pszemka i dodawanie 5 metrów do każdego skoku naszych. No i kwestia sentymentu do TVP jakoś zostaje, bo tam dzielnie znosiłem zniżkę formy Szarana - na zawsze szacun za Predazzo i Sapporo :evil:
Co kto lubi, mnie ta podnieta skokami naszych trochę męczy (może to mylne odczucie, ale jak czasem oglądam jakieś fragmenty z TVP to brzmi to momentami sztucznie i na siłę), a luźna atmosfera w Eurosporcie właśnie bardzo mi pasuje, nie tylko w przypadku duetu Błachut - Rudziński, ale też np. Jaroński - Wyrzykowski. A jak już się emocjonują to też tak bardziej po ludzku, bez silenia się na jakieś poetyckie porównania :)
 
Obecny komentarz na TVP jest tragiczny. Kombinacja braku wiedzy i braku talentu / umiejętności.

Panie idź pan w chuj.
 
Co kto lubi, mnie ta podnieta skokami naszych trochę męczy (może to mylne odczucie, ale jak czasem oglądam jakieś fragmenty z TVP to brzmi to momentami sztucznie i na siłę),

Obecnie jest za mocno i to wkurwia właśnie w Przemku, ale jak np. Szaran był w sztosie to było coś pięknego. Wolę czasami z pomyłką, ale dobre emocje. Jest też jeden plus komentowania skoków przez Babiarza: na jego tle Szczęsny wydaje się być dobrym komentatorem :crazy:

Duet Snopek-Szczęsny mógłby się sprawdzić na dłuższą metę.
 
Szczęsny to jest kompletna porażka. Tak sztucznych emocji jakie on próbuje grać to nie widziałem u żadnego innego komentatora i te jego gadki o wyprowadzeniu mocnego ciosu... bitch please.
 
Ponoć są tak dobre warunki, że organizatorzy dorzucili jeszcze jedną belkę, która będzie 2 metry niżej od belki numer 1.
 
Back
Top