Skoki Narciarskie

@J-Son lekarz kadry niemieckiej powiedzial, ze siegiel ma uszkodzone wiezadlo, a dokladniejsze badania zrobia w niemczech.
Prawda. Badania nie wykazały urazów kostnych (złamania itp.). Mój błąd.

Stoch ogłosi koniec kariery, tak jak Małysz w 2011.
Wcale bym się nie zdziwił, ale to "podczas drugiej serii" mi nie pasi. Poza tym Małysz ogłosił koniec w Oslo na MŚ, nie sądzę by Kamil chciał robić szum wokół siebie przed najważniejszą imprezą sezonu. To nie w jego stylu.
 
Prawda. Badania nie wykazały urazów kostnych (złamania itp.). Mój błąd.


Wcale bym się nie zdziwił, ale to "podczas drugiej serii" mi nie pasi. Poza tym Małysz ogłosił koniec w Oslo na MŚ, nie sądzę by Kamil chciał robić szum wokół siebie przed najważniejszą imprezą sezonu. To nie w jego stylu.
Tak na poważnie to ponoć sport.pl ma prawa do transmisji wszystkich rozgrywek do 2026.
 
Tak na poważnie to ponoć sport.pl ma prawa do transmisji wszystkich rozgrywek do 2026.
dokladnie to sport.tvp.pl, zgadza sie do 2026 ale tylko polskich konkursow, do tego bedzie pokazywane letnie grand prix a takze konkurs pucharu kontynentalnego w zakopanem.
 
  • Like
Reactions: MZ
Szkoda, że nie Babiarz
Ja to jestem ciekaw czy proponowali powrót Miklasowi. Ponoć dalej śledzi skoki, a gość był kozakiem. Co prawda Szaranowiczowi by się to nie spodobało, ale skoro już gościł w studiu to :fjedzia:

W ogóle nie rozumiem manewru z Babiarzem. Mają Snopka, który nieźle ogarnia temat, od emocji byłby Szczęsny i jakoś by to wyglądało - tak jak wtedy gdy w TVP był Rudziński, Szaran darł ryja, a Marek szybko wyliczał noty i rekompensaty :)

@bart123 ja tak samo. Duet Rudziński-Błachut to dla mnie :antonio: W TVP nie dość, że się mylą i słabo ogarniają temat to jeszcze jak dla mnie za dużo tam wymuszonej ekscytacji. Wolę ten luźny styl ESP z "kaskaderem Muminovem", śmieszkami z czeskich kasków czy wbijaniem szpilek sędziom punktowym :)
 
Ja to jestem ciekaw czy proponowali powrót Miklasowi. Ponoć dalej śledzi skoki, a gość był kozakiem. Co prawda Szaranowiczowi by się to nie spodobało, ale skoro już gościł w studiu to :fjedzia:

W ogóle nie rozumiem manewru z Babiarzem. Mają Snopka, który nieźle ogarnia temat, od emocji byłby Szczęsny i jakoś by to wyglądało - tak jak wtedy gdy w TVP był Rudziński, Szaran darł ryja, a Marek szybko wyliczał noty i rekompensaty :)

@bart123 ja tak samo. Duet Rudziński-Błachut to dla mnie :antonio: W TVP nie dość, że się mylą i słabo ogarniają temat to jeszcze jak dla mnie za dużo tam wymuszonej ekscytacji. Wolę ten luźny styl ESP z "kaskaderem Muminovem", śmieszkami z czeskich kasków czy wbijaniem szpilek sędziom punktowym :)
Miklas był świetny. Na TVP Babiarz jest okropny, dodatkowo niesamowicie wkurwia mnie jak skacze skoczek a oni pierdolą jakieś historie, które nikogo nie interesują zamiast komentować to co dzieje się na skoczni. Kompletny brak szacunku do skoczka. Próbowałem się przerzucić na ESP, ale kurła ja to jakiś taki senymenalny jestem i nawet jak mnie ten Babiarz wkurwia to i tak coś mnie ciągnie do TVP.
 
Miklas był świetny. Na TVP Babiarz jest okropny, dodatkowo niesamowicie wkurwia mnie jak skacze skoczek a oni pierdolą jakieś historie, które nikogo nie interesują zamiast komentować to co dzieje się na skoczni. Kompletny brak szacunku do skoczka. Próbowałem się przerzucić na ESP, ale kurła ja to jakiś taki senymenalny jestem i nawet jak mnie ten Babiarz wkurwia to i tak coś mnie ciągnie do TVP.
Ja mam tak z lekką, nawet jak leci na Eurosporcie to wolę w TVP oglądać :)
 
Niestety trzeba to przyznać - FATALNA dyspozycja naszej czołówki. Tragedia, dramat bo inaczej tego nie można nazwać.
 
Ej ale co tam się odjebalo że cała czołówka tak słabo? I to nie mówię tylko inaczej druzynie
 
Przecież Babiarz mówił, że to nie były złe skoki :mamed:
Jemu trening puścili na monitorze.
Kurde przykre to jest, że chłopakom tak mocno nie poszło.
Kubacki dobrym skokiem w drugiej serii może jeszcze powalczyć o całkiem przyzwoitą pozycję. Zobaczymy co to będzie.
 
Znowu kurwa cała czwórka skakała w takich gownianych warunkach, dokładnie to samo co w kwalifikacjach
 
Jako wasz Polak Rodak powiem, że zesrali się, popili wczoraj i ogólnie to nasi są bez formy, skocznię zaorać, a PZN upaństwowić.
 
Stochowi się rozbieg za szybko skończył...

Spóźnił niesamowicie ten skok, co nie zmienia faktu, że tam musiało się coś z warunkami dziwnego stać po skoku Krafta, bo był jedynym któremu pokazywało wiatr pod narty, a potem się to chyba zamieniło w próżnię..
 
Back
Top