Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Już zacząłeś przemianę czy od poniedziałku?
:lesnarhappy:
juz od czasu jak pisalem o treningu core, tylko ciezko pogodzic to z tymi godzinami pracy po prostu wstaje wczesniej, tylko po tej melatoninie strasznie ciezko sie dobudzic :korwinwhat:
ale u siebie mam wyposazana silke w garazu za swoja krwawice takze bedzie na czym cwiczyc.
 
juz od czasu jak pisalem o treningu core, tylko ciezko pogodzic to z tymi godzinami pracy po prostu wstaje wczesniej, tylko po tej melatoninie strasznie ciezko sie dobudzic :korwinwhat:
ale u siebie mam wyposazana silke w garazu za swoja krwawice takze bedzie na czym cwiczyc.
Ile lutujesz tej melatoniny? Zmniejsz dawkę
 
Zaniedbałem trochę ćwiczenia, bo za dużo gier ostatnio wjechało, ale waga ciągle w dół. Równe 94kg czyli -6kg w dwa miesiące. W ogóle nie jestem głodny nawet jak jest jakaś większą okazja to słodkiego nie odmawiam, ale na codzien zero. Na diecie @Siwy25_1
 
5g
Teraz nie lutuje i tak muszę odsypiać 2h
:mamed:

Mg jak już. Nie no, tyle to nie. Zmniejsz do 1-2mg i zobacz jak wejdzie. Nie wiem czy przypadkiem od za dużych nie można sobie narobić problemów na przyszłość np. z naturalnym wydzielaniem melatoniny, ale na pewno wieksza dawka może wpłynąć negatywnie na sam sen tej nocy no i później na kłopoty z wybudzeniem sie. Kwestia indywidualna i trzeba przetestować na sobie
 
Mg jak już. Nie no, tyle to nie. Zmniejsz do 1-2mg i zobacz jak wejdzie. Nie wiem czy przypadkiem od za dużych nie można sobie narobić problemów na przyszłość np. z naturalnym wydzielaniem melatoniny, ale na pewno wieksza dawka może wpłynąć negatywnie na sam sen tej nocy no i później na kłopoty z wybudzeniem sie. Kwestia indywidualna i trzeba przetestować na sobie
nie lutuje pare dni i dobrze mi sie spi. lutowalem po 3mg i bylo w miare, teraz na dwa tygodnie sobie odstawie i wroce do 3.
 
Gamer ostatnio wspominał w wywiadzie z Hieną o gumach zapaśniczych i pokazywał, że ma ze sobą i dorabia codziennie po treningu jak Dagestańscy zapaśnicy. Uważa, że to zrobi różnice.
Najlepiej wziąć taką na metry z jakiejś castoramy
 

Tak, lecz nie.

Jest mnóstwo ćwiczeń lepszych niż wyciskanie zza głowy. Na przykład wyciskanie żołnierskie - bezpieczniejsze, naturalniejszy ruch( tak każdy ruch który możesz wykonać jest naturalny bla bla bla).

Na pewno nie jest to ćwiczenie dla laików czyli jakiś dobrych 80% bywalców siłowni. Cwiczenie ciekawostka bo raczej nie ma tez sensu wykonywania go przez ludzi ćwiczących na poważnie głównie przez to że ćwicząc do upadku mięśniowego ten ruch staje się zajebiście kontuzjogenny.

Czym takie cos zastąpić? Wyciskaniem hantlami na ławce gdzie rzeczywiście ułożenie rąk pozwala na aktywacje calych barków gdzie przy wyciskaniu sztangi frontalnie tego nie mamy w takim stopniu.
 
Last edited:
Ten plank coś daje czy o chuja to rozbić ? Ile minut se robicie?

z 30 sekund do minuty i robisz trudniejsze wariacje

Na razie 15 sek wytrzymuje, pewnie 80 letni Janisz robi więcej

15 sekund? Mordo To co Ty jesteś? Jakiś kanapowy Joe? planki sa ok.... na początek ale szybko się przyzwyczaja IMO ciało - nie są tak angażujące boczne brzucha...

Polecam wznosy do boku w zwisie na drążku, niedźwiadki, russian twisty no i jedno z moich ulubionych czyli wznosy bokiem hantli - baaardzo dobrze dopierdala skosne brzucha ale i z tylu cos tam obok ledxwi pracuje no CORE wzmacniają wchuj tylko tak trzeba dolozyc z 30-40 kg w ostatniej serii no i dobry zakres i spinac do przodu w koncowce ruchu...
 
Screenshot_20240322-070354_Instagram.jpg
:mamed:
 
Back
Top