1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Discussion in 'Rocks Trening' started by szypus, Jan 1, 2013.

1. mewson

mewson ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,266
    Zdobyte Lajki:
    1,968
    Punkty:
    1,190
    Zacznę od końca. Są problemy, niestety u nas endokrynolodzy w większości nie są zbyt kumaci, niechętnie się dokształcają i bazują na wiedzy sprzed lat. Przepisują zbyt małe dawki i jak słyszę o strzałach raz na trzy tygodnie, to się dziwie ludziom, że nie szukają z marszu innego endo. Prywatnie prędzej się dogadasz. Nawet jak masz testa w dole normy, jeśli chcesz dostać syntetyk, to musisz w opór marudzić, że się źle czujesz, mało męsko, problemy ze snem, wzwodem, bla bla bla.
    Jeśli masz hipogonadyzm pierwotny, to łaski raczej kurwiak nie robi i dostaniesz htz. Jeśli wtórny, to może Cię próbować doprowadzić do używalności bez trt po to, aby test endogenny przywrócić do normy (clomid, hcg itd.)
    Od tego też oczywiście zależy długość terapii.

Jeśli potrzebujesz to w ramach dopingu, to pierdol lekarzy i kupuj jakiegoś undera %)

FusionMMA likes this.
  2. FusionMMA

FusionMMA Legacy FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,197
    Zdobyte Lajki:
    3,143
    Punkty:
    140
    W sumie to mam wyjebane i tylko prywatnie mnie interesuje. :mamed: nie chce mi sie chodzic po lekarzach i siedziec w kolejkach tygodniami (?). Ile taka przyjemnosc od poczatku do konca? Prywatnie?

Najpierw chce ogarnac hormony "na zero", doping to pozniej :goldi:
    Dzieki wielkie

3. mewson

mewson ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,266
    Zdobyte Lajki:
    1,968
    Punkty:
    1,190
    Wizyta u endo prywatnie - to zależy od lekarnika, zazwyczaj 150-200zł, prolo 5amp/100mg, to jakieś 60zł.

FusionMMA likes this.
  4. Plywak

Plywak BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    730
    Zdobyte Lajki:
    425
    Punkty:
    490
  5. TYTUS

TYTUS UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,441
    Zdobyte Lajki:
    13,712
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
  6. mateusz19191010

mateusz19191010 KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,991
    Zdobyte Lajki:
    2,477
    Punkty:
    790
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Siema młode wilki, jakiś czas temu pisałem, że mam problem z klatką, zmęczenie, regres itd.
    Odstawiłem wyciskanie na płaskiej, zająłem się głównie sztangielkami itp. i czuje się tak jakbym się na nowo urodził. Energia, moc i nie ma zdołowania siłownią. Wróciła mi radość z ćwiczeń.

Share This Page