Seriale

Pierwsze trzy epy Punishera to czyste złoto, z truskawką na torcie w postaci finału i wariacji z Carpenterowego Ataku na posterunek 13. Zero egzystencjalnego pierdololo Franka tylko czysta epa. Pełny metraż pełną gębą. Niestety w 4 epie wraca głupia agenta/hinduska/picz, do tego dostajemy jeszcze tępszą dzidę w postaci psycholożki, syndrom sztokholmski i Billego Ruso, który wkurwia na maksa. Mam nadzieje, że wątku z młodą i psycho kaznodzieją nie skończą zbyt szybko, ale jak znam życie, poświęcą go dla tego pseudo Jigsawa.
 
Pierwsze trzy epy Punishera to czyste złoto, z truskawką na torcie w postaci finału i wariacji z Carpenterowego Ataku na posterunek 13. Zero egzystencjalnego pierdololo Franka tylko czysta epa. Pełny metraż pełną gębą. Niestety w 4 epie wraca głupia agenta/hinduska/picz, do tego dostajemy jeszcze tępszą dzidę w postaci psycholożki, syndrom sztokholmski i Billego Ruso, który wkurwia na maksa. Mam nadzieje, że wątku z młodą i psycho kaznodzieją nie skończą zbyt szybko, ale jak znam życie, poświęcą go dla tego pseudo Jigsawa.
Brzmi dość spojlerowato, Watsonie...:roberteyeblinking:
 
Pierwsze trzy epy Punishera to czyste złoto, z truskawką na torcie w postaci finału i wariacji z Carpenterowego Ataku na posterunek 13. Zero egzystencjalnego pierdololo Franka tylko czysta epa. Pełny metraż pełną gębą. Niestety w 4 epie wraca głupia agenta/hinduska/picz, do tego dostajemy jeszcze tępszą dzidę w postaci psycholożki, syndrom sztokholmski i Billego Ruso, który wkurwia na maksa. Mam nadzieje, że wątku z młodą i psycho kaznodzieją nie skończą zbyt szybko, ale jak znam życie, poświęcą go dla tego pseudo Jigsawa.
jak dla mnie pierwsze odcinki najslabsze, twoja subiektywna opinia.
 
Brzmi dość spojlerowato, Watsonie...:roberteyeblinking:

Już trajla jest bardziej spoilerowy, @HubiSSJ3 miał czas żeby obejrzeć ;)
@marcinos w pierwszych trzech epach jest więcej Punishera niż w całym pierwszym sezonie. Niestety Netlflix rozciąga to 13 odcinków stąd zapychacze typu terapia Russo i pewnie jeszcze ruda wróci ... Nie zmienia to faktu, że Frank to mój ulubiony Netflixowy bohater i żal będzie się z nim pożegnać.
 
Zaczalem dzis ogladac Alieniste, akcja toczy sie w 1894 w Nowym Jorku, thriller, po 1 odc zaciekawil. / netflix
No, dobry serial, udanego oglądania. Nie zapomnij o gali dziś, więc tak spokojniej, póki co, ze szklaneczką z duralexu tam w tych Bieszczadach :baldwinwhiskey::rutekajak:::really::
 
No, dobry serial, udanego oglądania. Nie zapomnij o gali dziś, więc tak spokojniej, póki co, ze szklaneczką z duralexu tam w tych Bieszczadach :baldwinwhiskey::rutekajak:::really::

Zapisalem sobie w notatniku w tel ze dzis Arianka walczy, ale dzieki dodatkowo za przypomnienie, bo co chwile wybija mnie cos z rytmu dzis i moglem zapomniec
 
Zapisalem sobie w notatniku w tel ze dzis Arianka walczy, ale dzieki dodatkowo za przypomnienie, bo co chwile wybija mnie cos z rytmu dzis i moglem zapomniec
Ze trzy budziki se ustaw, co dziesięć minut, plus jeszcze jakiś dodatkowy, w innej komórce, czy taki starodawny, analogowy :siara:
Jeśli się nie najebiesz za bardzo, to wstaniesz. A co do Ariane - kurła, nie napalam się, że wygra, bo będzie smutniej, jak dostanie bęcki. To w sumie pierwsza walka, a i tak będzie kilka, jak nie lepiej (bo brzydka nie jest, i z łóżka bym nie wygonił).

Jak wygra - zajebiście. Jak nie wygra - zajebiście, że już walczy w UFC. Piona, idę grać w pubga, do walk jeszcze kilka godzin :antonio:
 
Bedzie relacja na gogglebox?

Ja jestem po 3 odcinkach i jest niezle
Tak na świeżo. Niezłe, nie pamiętam prawie nic z pierwszego sezonu, ale wydaję mi się, że tam walki i strzelaniny były dużo lepsze.


Sezon 2

plusy
-dobre walki wręcz
-śliczne marysie
-fabuła ok
-punisher ok
-sporo ciekawych rozwiązań montażowych

minusy
-fatalne strzelaniny i wyjątkowej klasy celność snajperów
-celownik snajperki
-fatalna charakteryzacja obrażeń ciała
-nierozwinięcie wątku marysi z baru


BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
 
Tak na świeżo. Niezłe, nie pamiętam prawie nic z pierwszego sezonu, ale wydaję mi się, że tam walki i strzelaniny były dużo lepsze.


Sezon 2

plusy
-dobre walki wręcz
-śliczne marysie
-fabuła ok
-punisher ok
-sporo ciekawych rozwiązań montażowych

minusy
-fatalne strzelaniny i wyjątkowej klasy celność snajperów
-celownik snajperki
-fatalna charakteryzacja obrażeń ciała
-nierozwinięcie wątku marysi z baru


BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrap.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
BrianGrif_qwhwrar.png
Czy to jest ocena? Sześć Lugasków na dziesięć możliwych?
 
Nadrobiłem ostatni sezon Fortitude

Jeden z najgłupszych i najkrótszych finałowych sezonów seriali jaki kiedykolwiek widziałem. Co to był za pomysł, żeby w taki sposób nakręcić 3 finałowy sezon to nie wiem? Nic się kupy nie trzymało, niby starano się połączyć to z poprzednim sezonem, ale nie wyszło. Przez 4h chcieli zrobić jakieś domknięcie, a najciekawiej było w ostatnich 10, czy nawet 5-ciu minutach. Jestem zszokowany taką nieporadnością scenarzystów. Zrobili świetny 1sezon, drugi był dobry choć już osłabł, ale w ostatnim brakowało lądowania UFO z polarnymi misiami na pokładzie. Rozczarowany jestem, na plus że szybko zleciał. Ocena? 3/10 i to tylko ze względu na stare dobre czasy i zakończenie tej historii nawet tak z dupy.
 
Back
Top