Seriale

Do tej pory nie miałem zastrzeżeń do drugiego sezonu, ale c'mon... Frank stara się zabić wszystkich dookoła poza stojącym w miejscu Russo. Słaba akcja, źle wymyślili to twórcy. Zrozumiałbym, żeby ten flashback Russo spowodował, że złapał się on za głowę i spanikowany gdzieś uciekł się ukryć i wtedy go Punisher nie mógł go dorwać. Ale nie, on stoi jak jebana tarcza na środku ulicy, a Frank zabija każdego, nawet ziomka który stał metr od Billiego, tylko nie jego samego.
 
Z Punishera powinni zrobić ekranizację, 2 godziny ciągłej rozpierduchy z Frankiem na pierwszym planie.
Jedyny chyba sens tej postaci. Rozpierducha. Zbednie poszli w psychologiczne aspekty Franka i teraz Billiego. Punisher ma zrobić strefę wojny i tyle.

Sezon obejrzany za jednym podejściem.
 
podobna to tej z twojej minitaurki
ciekawe czy bedzie drugi sezon, niby ta jej siostra do wiezienia trafila w ksiazce i murzynke tez zabila co kolacje jadly pod koniec

To powinno byc w Spoilerze :facepalm:
 
Last edited by a moderator:
Do tej pory nie miałem zastrzeżeń do drugiego sezonu, ale c'mon... Frank stara się zabić wszystkich dookoła poza stojącym w miejscu Russo. Słaba akcja, źle wymyślili to twórcy. Zrozumiałbym, żeby ten flashback Russo spowodował, że złapał się on za głowę i spanikowany gdzieś uciekł się ukryć i wtedy go Punisher nie mógł go dorwać. Ale nie, on stoi jak jebana tarcza na środku ulicy, a Frank zabija każdego, nawet ziomka który stał metr od Billiego, tylko nie jego samego.
Dalej wyjaśni dlaczego tego nie zrobił. Miałeś też okazje w tej scenie zobaczyć wyjątkowej klasy celność snajperów :antonio:
 
Dalej wyjaśni dlaczego tego nie zrobił. Miałeś też okazje w tej scenie zobaczyć wyjątkowej klasy celność snajperów :antonio:

Widziałem jak wyjaśnił, ale to bezsensowne nadal. Miał czas żeby się na to przygotować, był zdeterminowany, a wygląda na to, że Punisher też wymięka...
 
Panowie, poważnie marudzicie na strzelaninę? A finał pierwszego sezonu
jak strzelali do siebie z dwóch metrów na karuzeli xD przeca to jest śmiech na sali ...
 
Last edited:
Widziałem jak wyjaśnił, ale to bezsensowne nadal. Miał czas żeby się na to przygotować, był zdeterminowany, a wygląda na to, że Punisher też wymięka...
Na co się miał przygotować?

Jak zobaczył jego zdziwioną mordę to doszło do niego, że on faktycznie nie udaję i skucie mordy było wyjątkowej klasy. Dlatego się zawahał. Prawdziwość akceptowalna.
 
Jestem po 9 odcinku drugiego sezonu Punishera... i kompletnie nie rozumiem Waszych zarzutów wobec tego sezonu serialu. Końcówka nie jest tak przewidywalna jak w pierwszym sezonie, nadal nie czuć tego co będzie, a fabuła jest dużo bardziej wciągająca- bo jest wielowątkowa. Aż żałuję, że to skończę za dwa-trzy dni, bo jak zgaduję w ciemno ten sezon jest ostatnim sezonem tego serialu.

Kurwa, momentami mam wrażenie jakby twórcy Punishera zgapiali z Banshee... Wiem, że serial o Franku ma zupełnie inny budżet i to powinno działać bardziej w drugą stronę lecz... podobne motywy, podobne rozwiązania, momentami prawie identyczne sceny
 
Zacząłem oglądać Nawiedzony dom na wzgórzu https://www.filmweb.pl/serial/Nawiedzony+dom+na+wzgórzu-2018-800686 no i 1 odcinek mnie zaciekawił, a w szczególności
końcówka, jak ta dziewczyna stała w tym pokoju to już wydało mi się podejrzane, a jak okazało się, że nie żyje i stanęła z krzykiem tuż za chłopem to aż dostałem ciarek

Oglądam dalej :D
Naprawdę solidny horror, ma bardzo fajne momenty i nie ma jakoś strasznie dużo przynudzających dram dzięki czemu fajnie się to ogląda. Tylko finał trochę rozczarowuje, ale generalnie cały serial bardzo na plus.
 
Wikingowie - w czwartek finał sezonu , mam nadzieję że sceny walki będą pokazane w końcu normalnie a nie jak w ostatnich odcinkach . Akcja to chyba tylko na trailerach dobrze wyglądają ...o ile są...
 
Mój baniak na ten moment :brainoverload: o dysku już nawet nie wspomnę :lol:
Mam 1 sezon Narcos + w perspektywie kolejne 2 + Mexico
Punishera mam 7 odc , nie ruszam jak nie będę miał kompletu.
Jestem po 3 odc 3 sezonu Detektywów: na ten moment bardzo ciekawy
Na dodatek post @Pietras... uświadomił mnie że są nowi Wikingowie.
A mówią że od przybytku głowa nie boli ...
 
Jestem po 11 odcinku 2 sezonu Punishera i podtrzymuję zdanie - ten sezon nie zwalnia tempa, cały czas jest akcja i człowiek czuje emocje. Nie wiem na co narzekaliście. Po skończeniu jednego odcinka odruchowo chce się obejrzeć następny. Ehh żałuję, że nie mogę teraz odpalić browarów i skończyć sezon, tylko sesja wzywa:cry:Ale dawno nie oglądałem czegoś tak dobrego. Tylko 7 sezon Gry o Tron utrzymywał w podobnym napięciu jak drugi Punishera.

Myślałem, że Pilgrim zabije tę starą babę, ale o dziwo się jej posłuchał... Trochę nagięli tę fabułę po to aby było więcej akcji. Podejrzewam, że i tak zabije tych Schultzów. Ci co oglądali więcej niż 11 epizod niech nie spoilerują czy mam rację :lol:
 
Ktoś narzekał wcześniej na słabe blizny Russo:
6366c75f233442a9d6bed6e3e92e39b4.jpg

Ciężko się nie zgodzić.
 
Post pod postem, ale trudno.

Punisher- jakie to jest kurwa dobre :antonio: Tylko najgorsze, że wzbudzili we mnie kilka razy nadzieję na następny sezon podczas ostatniego epizodu, ale chyba nic z tego skoro...
...skoro Frank wyeliminował już Schulzów. Myślałem, że być może trzeci sezon będzie na tym bazował, bo było 20 minut do końca odcinka i sądziłem, że nie ma miejsca na kolejny rozpierdol siany przez Punishera, ale załatwili to w inny sposób. Do tego przez chwilę myślałem, że Castle wyczeka aż Russo się wypowie, zaczeka aż ten umrze i dla pewności jebnie mu dwie kulki, ale teraz widać cierpliwość mu się już skończyła i zakończył to tak, że się zaśmiałem przez chwilę - wiem, że to psycho, ale to było dobre.
 
Jestem po 9 odcinku drugiego sezonu Punishera... i kompletnie nie rozumiem Waszych zarzutów wobec tego sezonu serialu. Końcówka nie jest tak przewidywalna jak w pierwszym sezonie, nadal nie czuć tego co będzie, a fabuła jest dużo bardziej wciągająca- bo jest wielowątkowa. Aż żałuję, że to skończę za dwa-trzy dni, bo jak zgaduję w ciemno ten sezon jest ostatnim sezonem tego serialu.

Kurwa, momentami mam wrażenie jakby twórcy Punishera zgapiali z Banshee... Wiem, że serial o Franku ma zupełnie inny budżet i to powinno działać bardziej w drugą stronę lecz... podobne motywy, podobne rozwiązania, momentami prawie identyczne sceny
sexu :beczka:
 
Back
Top