Seriale

Niestety im dalej tym słabiej jeśli chodzi o drugi sezon Punichera ;(

Jestem po 9 epach i niestety mam takie same odczucia. Od początku wiedziałem, że formuła 13 odcinkow to przekleństwo marvelow od nf i tutaj serial cierpi na to samo co poprzednicy czyli rozwlekanie akcji na sile. Nie pomaga podzielenie fabuły na dwa przeplatające się wątki. Do tego znowu mało samego Punishera. Pierwsze trzy epy jasno pokazały jak powinien wyglądać ten serial.
 
Jak oceniacie 1983 w skali 1-10? warto obejrzeć czy szkoda czasu?

2/10

Z tym ze 2 a nie 1 dlatego ze jedna z glownych ról odgrywal tam ten Jacek z Ślepnac od Świateł i to sprawialo, ze chcialem przebrnac przez te 8 odcinkow

Ale obejrzyj, ciekawi mnie Twoja ocena koncowa.
 
Jestem po 9 epach i niestety mam takie same odczucia. Od początku wiedziałem, że formuła 13 odcinkow to przekleństwo marvelow od nf i tutaj serial cierpi na to samo co poprzednicy czyli rozwlekanie akcji na sile. Nie pomaga podzielenie fabuły na dwa przeplatające się wątki. Do tego znowu mało samego Punishera. Pierwsze trzy epy jasno pokazały jak powinien wyglądać ten serial.
Czytałem przed obejrzeniem o poplątanej rozwlekanej fabule , ale dobry strzelaninach. Ja bym powiedział, że było odwrotnie. Dobra fabuła, chujowe strzelaniny :).
 
2/10

Z tym ze 2 a nie 1 dlatego ze jedna z glownych ról odgrywal tam ten Jacek z Ślepnac od Świateł i to sprawialo, ze chcialem przebrnac przez te 8 odcinkow

Ale obejrzyj, ciekawi mnie Twoja ocena koncowa.
Jak Ty oceniasz 2/10 to ja bym ocenił pewnie na 0.01/10 więc szkoda czasu
PS. Jedną z głównych ról nie grał Jacek z Ślepnąc od świateł tylko Robert Więckiewicz.
 
Jestem po 9 epach i niestety mam takie same odczucia. Od początku wiedziałem, że formuła 13 odcinkow to przekleństwo marvelow od nf i tutaj serial cierpi na to samo co poprzednicy czyli rozwlekanie akcji na sile. Nie pomaga podzielenie fabuły na dwa przeplatające się wątki. Do tego znowu mało samego Punishera. Pierwsze trzy epy jasno pokazały jak powinien wyglądać ten serial.

Właśnie skończyłem 3 epizod, dzieje się. Z tego co piszesz, to niestety nieustannie będą ciągnięte dwa wątki, liczyłem, ze do 6 odcinka Frank wyjaśni tego trzeciego Świętego z Bostonu i zacznie się akcja z Russo.
 
Do osób używających Netflixa:

Co jakiś czas mam problemy z pobieraniem odcinków. Raz mi wyskakuje, że jest za dużo plików pobranych, raz coś innego. Tym razem jednak nie jestem w stanie sobie poradzić z błędem: "ten tytuł nie jest dostępny do natychmiastowego ogladania. Wybierz inny tytuł". Oczywiście mowa wciąż o pobieraniu odcinka, nie jego oglądaniu. Telefon wyłączyłem, netflix wyłączyłem - nic. Jeszcze nie odinstalowałem aplikacji, nie wiem czy to pomoże. Wiecie o co chodzi?
 
Oglądał ktoś Penny Dreadful ??

Kurwa, 2 pierwsze odcinki mi się tak zajebiście podobały a 3 kolejne to takie pierdolenie smutów, że głowa mała. Cały czas tak będzie bo nie wiem czy zniese więcej ...
 
Jestem po czterech odcinkach Punishera, i o ile pierwsze trzy były zajebiste to czwarty już trochę mnie zmęczył.

Natomiast Detektyw po trzech odcinkach, mimo wolnego tempa trzyma napięcie i jak dla mnie jest bardzo solidnie.
 
Jestem po czterech odcinkach Punishera, i o ile pierwsze trzy były zajebiste to czwarty już trochę mnie zmęczył.

Natomiast Detektyw po trzech odcinkach, mimo wolnego tempa trzyma napięcie i jak dla mnie jest bardzo solidnie.

Ja musiałem czekać do 10 żeby sprawy wróciły na odpowiedni tor, no może oprócz spierdolenia, który osiągnął poziom krytyczny podczas rozmów Madani i kulawej psycholożki. Tak teraz się zastanawiam, jak ten serial mógłby być zajebisty gdyby wzięli się za niego twórcy Banshee.
 
Ja musiałem czekać do 10 żeby sprawy wróciły na odpowiedni tor, no może oprócz spierdolenia, który osiągnął poziom krytyczny podczas rozmów Madani i kulawej psycholożki. Tak teraz się zastanawiam, jak ten serial mógłby być zajebisty gdyby wzięli się za niego twórcy Banshee.

Nie starczyłoby ludzi na tym świecie, bo Punisher przy skali rozmachu w Banshee by zamordował wszystkich :crazy:
 
Ja musiałem czekać do 10 żeby sprawy wróciły na odpowiedni tor, no może oprócz spierdolenia, który osiągnął poziom krytyczny podczas rozmów Madani i kulawej psycholożki. Tak teraz się zastanawiam, jak ten serial mógłby być zajebisty gdyby wzięli się za niego twórcy Banshee.
Z Punishera powinni zrobić ekranizację, 2 godziny ciągłej rozpierduchy z Frankiem na pierwszym planie.
 
Oglądał ktoś Penny Dreadful ??

Kurwa, 2 pierwsze odcinki mi się tak zajebiście podobały a 3 kolejne to takie pierdolenie smutów, że głowa mała. Cały czas tak będzie bo nie wiem czy zniese więcej ...
Ja nie przebrnąłem, więc z mojej perspektywy to strata czasu. Ale lepiej poczekaj na kolejne opinie, bo może być inaczej. Pomijam już kwestię, że te wszystkie "straszne" filmy nadają się jedynie do straszenia rurkowców, bo nie wiem kto jeszcze mógłby się takim poziomem "przerażenia" interesować...
 


Pierwszy sezon to jednak MOCNE rozczarowanie, tutaj chociaż Numero 8 wygląda jak powinien wyglądać. Szkoda, że nie ma Violi :(
 
Właśnie rozwiązałem zagadkę morderstwa w 3 sezonie Detektywa

true-detective-corn-husk-voodoo-dolls.jpg

burak.png


Zabójca mieszka nieopodal Scranton w stanie Pensylwania i ma farmę buraków ;)
 
Jestem po czwartym odcinku Punishera. Nie obniżył wcale poziomu w stosunku do trzech wcześniejszych, tak jak sugerowaliście, także może nie będzie źle.

Jedyny problem mam z tym, że nie pokazują scen w których Russo sieje rozpierdol. Jak skroił tego gnoma z autobusu i jak zabił tego pedofila - to mogli pokazać
 
Jestem po czwartym odcinku Punishera. Nie obniżył wcale poziomu w stosunku do trzech wcześniejszych, tak jak sugerowaliście, także może nie będzie źle.

Jedyny problem mam z tym, że nie pokazują scen w których Russo sieje rozpierdol. Jak skroił tego gnoma z autobusu i jak zabił tego pedofila - to mogli pokazać
Serial jest jakoś powiązany z filmem z 2004r? Czy 2 różne światy?
 
Serial jest jakoś powiązany z filmem z 2004r? Czy 2 różne światy?

Nie oglądałem filmu, więc nie mogę opowiedzieć, ale czytając opis filmu można dojść do wniosku, że skupiają się na innej historii, bo serial opowiada o czasach po tym co się działo w filmie.

Tak czy siak serial obowiązkowo musisz nadrobić, jedna z lepszych produkcji Netflixa.
 
Nie oglądałem filmu, więc nie mogę opowiedzieć, ale czytając opis filmu można dojść do wniosku, że skupiają się na innej historii, bo serial opowiada o czasach po tym co się działo w filmie.

Tak czy siak serial obowiązkowo musisz nadrobić, jedna z lepszych produkcji Netflixa.
No ja filmu też nie oglądałem :D

Najpierw to ja muszę dokończyć 3 odcinki 2 sezonu Stranger things
a potem mam listę seriali :D
Dom z papieru
Nawiedzony dom na wzgórzu
2 sezon Daredevil
Alienista

Jestem w dupie z serialami :D
 
Najnowszy odcinek Detektywa wg mnie słaby. Nudaa, ciągnął się strasznie. Oby dalej było lepiej, bo 1 i 2 odcinek bardzo dobre.
 
Sharp Objects - nudziło mi się, słyszałem i czytałem wiele pozytywnych opinii obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek i ... Zaraz potem siedem kolejnych, cały sezon w dzień. Fajnie budowana atmosfera, historia z początku banalna, stała się potem czymś wciągającym i zawilym. Główna aktorka, ma w sobie coś wyjątkowego. Nie jest piękna na zbliżeniach, nie ma idealnej budowy, ale ma w sobie to coś. No i te drobne szczegóły serialu, jako że lubię rozkminiac to kilka rzeczy udało mi się również domyślić. Polecam
 
Sharp Objects - nudziło mi się, słyszałem i czytałem wiele pozytywnych opinii obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek i ... Zaraz potem siedem kolejnych, cały sezon w dzień. Fajnie budowana atmosfera, historia z początku banalna, stała się potem czymś wciągającym i zawilym. Główna aktorka, ma w sobie coś wyjątkowego. Nie jest piękna na zbliżeniach, nie ma idealnej budowy, ale ma w sobie to coś. No i te drobne szczegóły serialu, jako że lubię rozkminiac to kilka rzeczy udało mi się również domyślić. Polecam
Ktoś niedawno pytał co obejrzeć na HBO GO to ma odpowiedź. Jedna z najciekawszych propozycji. Serial ma właśnie te swoje "sceny po napisach" i to mu dodaje uroku. A historia oparta na książce Gillian Flynn, którą możecie kojarzyć z innej ekranizowanej książki, czyli "Zaginiona dziewczyna".
 
Sharp Objects - nudziło mi się, słyszałem i czytałem wiele pozytywnych opinii obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek i ... Zaraz potem siedem kolejnych, cały sezon w dzień. Fajnie budowana atmosfera, historia z początku banalna, stała się potem czymś wciągającym i zawilym. Główna aktorka, ma w sobie coś wyjątkowego. Nie jest piękna na zbliżeniach, nie ma idealnej budowy, ale ma w sobie to coś. No i te drobne szczegóły serialu, jako że lubię rozkminiac to kilka rzeczy udało mi się również domyślić. Polecam
Kiedyś się nad tym serialem zastanawiałem, chyba dodam go do listy :D
 
Sharp Objects - nudziło mi się, słyszałem i czytałem wiele pozytywnych opinii obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek i ... Zaraz potem siedem kolejnych, cały sezon w dzień. Fajnie budowana atmosfera, historia z początku banalna, stała się potem czymś wciągającym i zawilym. Główna aktorka, ma w sobie coś wyjątkowego. Nie jest piękna na zbliżeniach, nie ma idealnej budowy, ale ma w sobie to coś. No i te drobne szczegóły serialu, jako że lubię rozkminiac to kilka rzeczy udało mi się również domyślić. Polecam
podobna to tej z twojej minitaurki
ciekawe czy bedzie drugi sezon, niby ta jej siostra do wiezienia trafila w ksiazce i murzynke tez zabila co kolacje jadly pod koniec
 
Last edited by a moderator:
Back
Top