Seriale

Z tą siostra końcówka? Była w dwoch miejscach naraz? Udawała? Rozdwojenie?
 


Tylko że w rzeczywistości złapał go ten sam typ w podobny sposob. Próbował skorumpować. W rzeczywistości próba przekupienia się nie powiodła . W serialu natomiast nie wytłumaczyli w jaki sposób nasz Don uzyskał wsparcie armii i czy rzeczywiscie coś takiego mialo miejsce. W rzeczywistości ukrywał się długo i jak już został złapany to poszedł siedzieć . Tutaj natomiast wrócił na szczyt po zlapaniu.

W serialu wsparcie armii dostał dzięki nowej umowie z rzadem, kasety z przesluchania camareny podłożył ale jak sam mówił zostawil dwie najwazniejsze z nazwiskami przekupionych polityków. Przynajmniej ja to tak pamiętam :D

Masz rację. Pozostaje pytanie - czy tak było w rzeczywistosci? Zgodnie z linkiem ukrywał się aż do zlapania, co by sugerowało brak takiej umowy

zależy tez co rozumiec "ukrywał się" bo ukrywał to sie i Pablo i na poczatku nie mial wcale tak zle, bracia z Cali ukrywali sie w swoich willach gdzie ich z reszta potem znaleźli, takze nawet jeśli sie ukrywał przed DEA ktorzy wypowiedzieli otwarta wojnę kartelom po smierci ich agenta to nie znaczy ze skorumpowane osoby z rzadu Meksyku nie mogly pomagac Felixowi, takze dostep do malej armii bylby ulatwiony. Takie moje spekulacje bo nie sledzilem jakoś dokladnie prawdziwej historii Felixa, raczej zaciekawiły mnie kolumbijskie kartele. A co do historii z meksyku, oglądałeś serial El Chapo? Tam te relacje w syndykacie bosow z meksyku sa pokazane w miej kolorowym wydaniu, bracia nie sa takimi cipkami (chodzi o Benjamina z tijuany) a serial ma poczatek wlasnie przy koncowce rządów felixa

Masz sporo racji. Jedyne do czego mam wątpliwości to ten udział wojska . Escobar ukrywając się walczył przeciwko jednostkom wojskowym , natomiast El Chapo rzeczywiście miał porozumienie. Jak tutaj było - nie wiem ;) Co do El Chapo to jestem na pierwszym odcinku 3 sezonu. Drugi sezon znacznie lepszy niż pierwszy.

masz racje zrobiłem błąd, Pablo finansowal zbrojne siły samoobrony kolumbii ktore walczyły z komunistami. Dlatego ich pomylkowo z wojskiem skojarzylem ;)

Z tą siostra końcówka? Była w dwoch miejscach naraz? Udawała? Rozdwojenie?

Co to kurwa ma być - cohonesowe zawody dla mężczyzn, o to który ma większego spojlera???
:pjelen:
 
I kto ma większego spojlera?
:muttley:
:cool:
58318.jpg
 
Znasz się na wszystkim to byś pomógł koledze z forum z interpretacją :jon:
No i kurła pomogłem. Dopytałe,, kolega udzielił w końcu informacji, kto ma największego spojlera na forum. Nie widziałem jeszcze zuchwalca, który miałby większego... Pomijając oczywiście fakt, że nic mnie to nie interesuje. :baldwinwhiskey:
 
Homecoming jest mega ciekawe, jestem w połowie sezonu.

Ja właśnie skończyłem. Mocna 8. Esmail wyrasta na obecnie TOP serialowego reżysera. Matko, jak to pięknie wygląda, w tym roku jeśli chodzi o kardy chyba tylko Mała doboszka bije Homecoming. Aktorsko miód, Shea Whigham jest kapitalny, a Cannavale i szarżuje jak wariat, ale ma to niesamowity urok, do tego Robert i murzyn też pierwsza klasa ;) No i jeszcze ta zabawa formatami (przeszłość 2,35:1,teraźniejszość 16:9, przyszłość 1:1).
Świetna jest ta końcówka roku: Homecoming, The Little Drummer Gir, Escape at Dannemora:antonio: No po prostu KLASA.
 
Oglądał ktoś może serial "Ty" na netflixie? Nie mój klimat, ale brzmi spoko - wolę się upewnić zanim ściągnę
 
Obejrzałem ten nowy odcinek/film black mirror ale sieke robi z bani. Już skonsultowalem z siostrą i nie zawsze są te same ścieżki do wyboru. Dobra robota tylko czy widz juz jest na to gotowy?
 
Back
Top