Seriale

Idzie już gdzieś obejrzeć ten nowy Black Mirror?

Coś tam na necie lata, ale wiadomo, że nie będzie interaktywne.

Ja miałem wziąć się za to Pachnidło, ale na nf wyskoczyło mi Derry Girls, obejrzałem trailer i już jestem po trzech odcinkach. Spoko serial.
 
Okej, nie mam pojęcia co to znaczy ;) Mnie chodzi o to, że na necie jest zripowana wersja black mirror, ponad 5 godzin, nie ma tam interaktywności tylko chyba posklejane sceny wyborów???
Tam pewnie tak. Muszę jutro sprawdzić nowe Black Mirror.
 
Pewnie dobili do 5 godzin tylko dlatego, że są wszystkie ścieżki po kolei. Ja zbadalem prawie wszystko chyba nawet nie w 90 minut.
 
Interesujący ten Black Mirror, ciekawy jestem jak to będzie wyglądać z tymi wyborami.

To już gry typu Detroit z ps4 przenoszą na netflixa :P
 
Oglądał ktoś może serial "Ty" na netflixie? Nie mój klimat, ale brzmi spoko - wolę się upewnić zanim ściągnę

Ogladam. Koncze wlasnie 4 odcinek.

Musisz przebrnac dzielnie przez 1-wszy hujowy odcinek, a potem sie wszystko zacznie, a wlasciwie juz pod koniec pierwszego odcinka :antonio:.

Polecam (poki co) =)))
 
Jesli uwazam film Pachnidlo za mega slaby, to serial moze mi sie spodobac?

Filmu nie ogladalem, a po kilku obejrzanych serialach Netflixa i kilku filmach stwierdzilem ze juz nie bede ogladal filmow, a same seriale. - bo duzo bardziej wciagaja.

Serial pachnidlo mi sie mega spodobal, ale jesli Ty juz obejrzales film to serial moze Cie nudzic, bo juz wszystko bedziesz wiedzial, bez sensu.
 
Ogladam. Koncze wlasnie 4 odcinek.

Musisz przebrnac dzielnie przez 1-wszy hujowy odcinek, a potem sie wszystko zacznie, a wlasciwie juz pod koniec pierwszego odcinka :antonio:.

Polecam (poki co) =)))

Skonczylem ogladac serial "Ty" i przyznam, ze to kolejna bardzo dobra produkcja Netflixa.
 
Netflix :
Zaczalem teraz ogladac thriller Berlińskie Psy, zaczal ciekawic dopiero po skonczeniu 2 odcinka, ale strasznie pogmatwany i ciezko sie go oglada, trzeba sie mocno skupic, bo wiele watkow na raz wystepuje.
 
Back
Top