Seriale


giphy.gif
 
Nudziło mi się wczoraj, mówię "a obejrzę sobie Community, bo kiedyś ściągnąłem kilka odcinków pierwszego sezonu", dzisiaj prawie kończę ten pierwszy sezon :D Luźne i pozytywne, pewnie część z Was już to dawno obejrzała
 


Obejrzałem tylko pierwszy sezon i połowę pierwszego odcinka drugiego sezonu i teraz patrząc na tę miniaturkę to...
Kurwa, to on jednak żyje? Miał być warzywem w drugim sezonie, myślałem, że on nie przeżyje zbyt długo. Tym bardziej jestem rozczarowany.
 
ostre przedmioty fajowy serial, jestem po 4 odcinak
ogolnie HBO GO za 19 zl to zajebista opcja, oferta mniejsza niz Netflix i sama aplikacja troche chujowa, ale jakosciowo o wiele lepsza i tansza
 
Panowie mam 3 pytania:
1. Serial DC-Titans : oglądał ktoś ? warto obejrzeć ?
2. Który serial waszym zdaniem lepszy: Narcos czy El Chapo ?
3. Możecie polecić jakiś krótki i dobry serial , powiedzmy coś w stylu Bodyguarda ...
 
Panowie mam 3 pytania:
1. Serial DC-Titans : oglądał ktoś ? warto obejrzeć ?
2. Który serial waszym zdaniem lepszy: Narcos czy El Chapo ?
3. Możecie polecić jakiś krótki i dobry serial , powiedzmy coś w stylu Bodyguarda ...
Titans zapowiada się całkiem nieźle. Widziałem chyba dwa odcinki, w miarę spoko. Idzie oglądać.
 
Jestem w trakcie ogladania Bodyguarda (polowa 4 odc) i stwierdze jedno, co sie zobaczylo to sie juz nie odzobaczy...eh.
All knows what i means i guess.
:eddieconspiracy:
 
Zawsze miałem problem żeby dobrać serial tak żeby moja kobieta chciała go ze mną oglądać. Ciężko ją czymkolwiek zainteresować, nie jest w ogóle serialowa, w ogóle mało ogląda tv itp. Trafiłem w sumie przypadkowo na The Sinner i powiem Wam, że całkiem przyjemny serial żeby obejrzeć we dwoje. Pierwszy, który ją zainteresował i może nie dlatego, że jest tak dobry, ale główna postać to kobieta więc może łatwiej wzbudzić zainteresowanie u naszych połówek.
Co do samego serialu to wydaje mi się, że zmarnowali potencjał bo fabuła z czasem sie rozmywa i dochodzi sporo wątków z dupy, które nic nie wnoszą, ale mimo wszystko chyba warto sobie zarzucić. Może nie priorytetowo, ale do posiłku jak znalazł.
 
Zawsze miałem problem żeby dobrać serial tak żeby moja kobieta chciała go ze mną oglądać
Łomczem siem w bulu :lol:

Last kingdom
Scofield
Varg Voen
Ray Donovan
How to get away with murder
Lie to.me
Demony da Vinci
Arrow początki
Luther
Line od duty
Ripper Street
Sherlock
Medici
Wire pierwsze 3 sezony
Alienista
Syny Anarchy
Wikingowie
Gra o tron

I w sumie od chuja innych
 
Last edited:
Łomczem siem w bulu :lol:

Last kingdom
Scofield
Varg Voen
Ray Donovan
How to get away with murder
Lie to.me
Demony da Vinci
Arrow początki
Luther
Line od duty
Ripper Street
Sherlock
Medici
Wire pierwsze 3 sezony
Alienista
Syny Anarchy
Wikingowie
Gra o tron

I w sumie od chuja innych
Połowy nie znam a druga połowa odpada. Gdzie kurła Wikingów będzie chciała oglądać. Jak będę chciał się jej pozbyć z domu to co najwyżej mogę włączyć :D
 
Zawsze miałem problem żeby dobrać serial tak żeby moja kobieta chciała go ze mną oglądać. Ciężko ją czymkolwiek zainteresować, nie jest w ogóle serialowa, w ogóle mało ogląda tv itp. Trafiłem w sumie przypadkowo na The Sinner i powiem Wam, że całkiem przyjemny serial żeby obejrzeć we dwoje. Pierwszy, który ją zainteresował i może nie dlatego, że jest tak dobry, ale główna postać to kobieta więc może łatwiej wzbudzić zainteresowanie u naszych połówek.
Co do samego serialu to wydaje mi się, że zmarnowali potencjał bo fabuła z czasem sie rozmywa i dochodzi sporo wątków z dupy, które nic nie wnoszą, ale mimo wszystko chyba warto sobie zarzucić. Może nie priorytetowo, ale do posiłku jak znalazł.

do oglądania serial "Ty" z dziewczyną jak znalazł, nam się tak spodobał, że w 1 dzień cały sezon obejrzeliśmy (8 odcinków bodajże)
ps. Netflix
 
do oglądania serial "Ty" z dziewczyną jak znalazł, nam się tak spodobał, że w 1 dzień cały sezon obejrzeliśmy (8 odcinków bodajże)
ps. Netflix
Oglądała z rodzicami na święta. Ja sam raczej za niego nie będę się zabierał. Za to Ty sobie włącz The Sinner, Tobie na pewno się spodoba z tego co zdążyłem zauważyć. Na polskim netflixie jest pierwszy sezon, drugi najwyżej sobie ściągniesz albo poczekasz aż dodadzą.
 
Back
Top