Seriale

Ma ktoś jakieś analizy Narcos Mexico pod względem zgodności serialu z faktami? Co zmyslili, co przekształcili, co było wiernie odtworzone?
 
No i krzyż na drogę, przynajmniej jedno miejsce mniej dla tfurczości Vegi.
Za to styczeń w NF zapowiada się elegancko m.in. s02 PPunishera i zakupili licencje na
-Sons of Anarchy
-HiMYM
-Homeland
-Americsn Crime Stoty
-Prison Break
:heart:
 
Bodyguard miał świetny start, ale w drugiej połowie tempo znacznie spadło. Ogólnie polecam bo krótkie i główna rola zajebiście zagrana (propsy dla Robba z GOT).

Ja się biorę za Line of Duty. Ta sama ekipa robiła i ma świetne recenzję w UK
 
@tesla juz myslalem ze cos pominalem, kruk to niestety canal+ drogi jak skuhwysyn (platforma go)

Co do watahy to nie nadrabiam skoro podobne do "Na wspolnej" pozdro @Hefaner :crazy:
Tej, Bastianeiro - obejrz sam, po chuj ma Cię ominąć kawał solidnego kina, tylko dlatego, że komuś się nie spodobał? Wataha to podobna praca aktorska, reżyserska i kamerzysty - co w filmie "Wind River". Sam film jest podobny do tego serialu w chuj. Są różnice, ofkoz, nikt się na nikim nie wzorował, ale to podobny styl.

Wind River to ocena 7.4 na filmwebie. Wataha - 8.0.

Sam obejrz, i się przekonaj. I przestań się sugerować zdaniem innych, chyba, że ktoś Ci mówi, że gdzieś jest tańsze jedzenie na wagę - wtedy posłuchaj, i pójdz sprawdzić.
 
Brzmi lepiej niż wygląda :D Dexter tam oczywiście robi całą robotę, a reszta jako tako

Safe jest takie dobre, że nawet nie pamiętam czy zmęczyłem pilota. A Dexter to już tak zjechał na dupę, że nie tylko gra w paździerzach, ale nawet marzy mu się powrót do roli, która przyniosła mu sławę ... szkoda tylko, ze ostatnie sezon to był jeden z największych serialowych szitów jakie widziałem na oczy.

BTW,
Wind River :antonio: i pomyśleć, że na tym forum som ludzie, którym przeszkadzała "wąska dupa" indianki::clintdis::
 
Ależ mordo mi humor poprawiłeś - teraz nawet rozstanie z dziewczyną traci znaczenie. :beer:

rozstales sie z dziewczyna ?

Tej, Bastianeiro - obejrz sam, po chuj ma Cię ominąć kawał solidnego kina, tylko dlatego, że komuś się nie spodobał? Wataha to podobna praca aktorska, reżyserska i kamerzysty - co w filmie "Wind River". Sam film jest podobny do tego serialu w chuj. Są różnice, ofkoz, nikt się na nikim nie wzorował, ale to podobny styl.

Wind River to ocena 7.4 na filmwebie. Wataha - 8.0.

Sam obejrz, i się przekonaj. I przestań się sugerować zdaniem innych, chyba, że ktoś Ci mówi, że gdzieś jest tańsze jedzenie na wagę - wtedy posłuchaj, i pójdz sprawdzić.

Obejrzalem 1-wszy odcinek, jakos mi nie podszedl, nie zaciekawil, anulowalem hbo bo uznalem ze nie bedzie mi potrzebne podczas gdy tyle do nadrobienia na netflixie, a darmowe hbo aktywowalem tylko dla serialu slepnac od swiatel i ofc nie zaluje, czekam na 2 sezon, oby kiedys hehe ;)
 
rozstales sie z dziewczyna ?
Obejrzalem 1-wszy odcinek, jakos mi nie podszedl, nie zaciekawil, anulowalem hbo bo uznalem ze nie bedzie mi potrzebne podczas gdy tyle do nadrobienia na netflixie, a darmowe hbo aktywowalem tylko dla serialu slepnac od swiatel i ofc nie zaluje, czekam na 2 sezon, oby kiedys hehe ;)

Tak, choć to właściwie zła strona - to ona odeszła. I szkoda, i ulga - bo to jednak dziecko, a dzieci mają teraz najebane w głowach. Tak w skrócie.

Co do serialu/filmu.
No czekaj, czekaj. W międzyczasie obejrzałbyś watahę pięć razy. btw - obejrz chociaż "Wind River" - bo to jak wataha w skrócie, a dostał 2 nagrody i pięć nominacji (do Oskarów, bodajże). Będziesz wiedział mniej więcej, co Cię czeka w tamtym serialu, a obejrzysz w niecałe dwie godziny, i wtedy mi tutaj odpowiesz, czy się podobało, czy nie. Bo jak na razie, to oceniłeś bar z żarciem na wagę, w którym tylko zjadłeś przesolone frytki. Najpierw otwórz butlę Jacka, zamów sensowną pizzę, czy burgiery, i obejrz film. A potem anuluj. Nie anuluj przed!
 
Nie przejmuj się nią. Zapraszamy do Pogotowia Sercowego - pomożemy
Nie potrzebuję pomocy, ale dzięki - dobrze wiedzieć, że komukolwiek by się chciało pisać cokolwiek. :beer:
btw - mi smutno, bo nigdy nie miałem złej kobiety. Aż do tej pory. Albo inaczej - jest dobra, ale nie ogarnia rzeczywistości, i nie ogarnia podstaw i sensu życia (prawdopodobnie to brak ojca przez pierwsze 15-czy 17 lat życia).
 
gdzie można obejrzeć ''ślepnąc od świateł" oprócz HBO GO? ma ktoś może dostęp do linku z downloadem?
 
Back
Top