Seriale

Przeważnie seriale z netflixa mają od razu wbudowane napisy (orginale). Pytanie z jakiego źródła oglądasz.
Źródło wymaga osobnego pliku z napisami. A Netflix ma już opcję przelewy24, czy coś w ten deseń? Wykorzystałbym darmowy okres próbny ale mam tylko zwykłą kartę bankomatową, żadnej kredytowej.
 
Źródło wymaga osobnego pliku z napisami. A Netflix ma już opcję przelewy24, czy coś w ten deseń? Wykorzystałbym darmowy okres próbny ale mam tylko zwykłą kartę bankomatową, żadnej kredytowej.
Ja właśnie ostatnio miałem problem i nie mogłem zapłacić przez przelewy24 jakiś tydzień temu. A wcześniej od jakiegoś roku nigdy nie miałem takiej sytuacji zawsze bezproblemu mogłem tak płacić.
 
Ja właśnie ostatnio miałem problem i nie mogłem zapłacić przez przelewy24 jakiś tydzień temu. A wcześniej od jakiegoś roku nigdy nie miałem takiej sytuacji zawsze bezproblemu mogłem tak płacić.
Z pustego to i Salomon nie naleje.
 
Nie wiem czy ktoś już to robil, ale polecam mocno "la casa de papel" I "pakt". Niestety parę razy przy nich z 22 w oka mgnieniu robiła się 3 w nocy.
 
Chyba dam jeszcze raz szanse Ozark bo tak wszyscy chwalą, a odpuściłem jakoś na 3 epie xD
Stadnardowo FX podrzucił premierowe epy swoich seirali
Mayans.MC.S01E01.720p.WEBRip.x264-TBS
i
WERBLE
Its.Always.Sunny.in.Philadelphia.S13E01.720p.WEBRip.x264-TBS
:fly:
 
Czy tylko mnie w Rodzinie Soprano niezmiernie wkurwia Carmela? Nie tak mocno jak Skyler w BB, ale widzę podobne cechy.
 
Czy tylko mnie w Rodzinie Soprano niezmiernie wkurwia Carmela? Nie tak mocno jak Skyler w BB, ale widzę podobne cechy.
To prawda, zamiast nienawidzić gangsterów, nienawidzimy ich żony.

Tony i Walt to dwa podłe skurwysyny, ale nigdy im się tak nie obrywa jak żonom.
 
Serial Rake z Netflixa - Australijski serial o adwokacie lubiącym się w alku, koksie i dziwkach. Po ocenach nie mogłem się jakoś długo zdecydować, ale patrząc na to jakie dobre oceny mają niektóre gówna a jak kiepsko oceniane są na prawdę dobre filmy i seriale zdecydowałem się spróbować i nie żałuję. Wciągnąłem całą pierwszą serię w ten weekend. Dałbym 8/10.
 
giphy.gif
 
W ostatnim Mission Impossible zagrał świetnie, w wcześniejszych filmach też był bardzo dobry, ja jestem zadowolony. No i znana morda = większe zainteresowanie.
 
W ostatnim Mission Impossible zagrał świetnie, w wcześniejszych filmach też był bardzo dobry, ja jestem zadowolony. No i znana morda = większe zainteresowanie.
Będzie ciągnął zainteresowanie tak jak Sean Bean w początkowych sezonach Gry o Tron.
:beczka:
 
Ne ma nawet co porównywać Bean'a do Supermana, FEJM jest nie porównywalny. Cavill i jego CGI broda pewnie zeżre 3/4 budżetu. Żeby chociaż na jakieś cycki zostało, ciul, że nołnejmów, ale zawsze coś xD Ale i tak ten wybór bardzo mi się podoba, bo jeszcze kilka tygoni temu traktowałem to jako śmieszą anegdotkę ... a tu BOMBA !!!
 
Back
Top