Seriale

daredevil serial dobry?




Albo co polecacie z netflixa?. Rzeźnia, horror, klimat, seryjni mordercy takie rzeczy mnie interesują.
 
Last edited:
daredevil serial dobry?

Albo co polecacie z netflixa?. Rzeźnia, horror, klimat, seryjni mordercy takie rzeczy mnie interesują.

Dla mnie spoko na wieczór przy alko. Nowych części Cage'a, Jessiki nie oglądałem. Defenders bardziej chyba z przyzwyczajenia obejrzałem.
 
Albo co polecacie z netflixa?. Rzeźnia, horror, klimat, seryjni mordercy takie rzeczy mnie interesują.

Daj znać jak coś takiego tam znajdziesz xD


Miałem oglądać dla tej laski, ale na insta wyrosła i zbrzydła, więc nawet się za to nie zabrałem :lol:

tumblr_n81cprHubB1qhct03o1_500.gif
 
Godless ktoś oglądał? Trafiłem przypadkowo i nie wiem czy poświęcać czas czy zarzucić coś innego bo właśnie skończyłem BB. Tak obejrzałem BB dopiero w 2018 roku.
:beczka:
 
od zawsze tak mam. Ale bardzo dobre.

a bardzo dobre?

Zacząłem oglądać zanim odpisaliście B: The Beginning. Inaczej to wyglada niż się spodziewałem. Ale jest ok po 3 odcinkach.
Dexter bardzo dobry, ale przebrnij przez pierwsze dwa odcinki i się nie zrażaj. Później już jest grubiutko.
 
Godless ktoś oglądał? Trafiłem przypadkowo i nie wiem czy poświęcać czas czy zarzucić coś innego bo właśnie skończyłem BB. Tak obejrzałem BB dopiero w 2018 roku.
:beczka:
Ja jeszcze nie ogladalem. A pamietam jak to w tv leciało.
 
Back
Top