Seriale

ryje banie :damjan:

ale... Amy Adams :antonio:
dla mnie młoda ukradła ten serial
amma.png

Nawróciłem się na Ozarka.
 
Last edited:
Yellowstone
:deniroclap::antonio:
Szkoda, że już sezon połknięty
upload_2018-9-5_19-4-5.png
 
CO KURWA ?!? ::clintdis::

CIRI
LEAD ROLE. OPTIONS REQUIRED
Cirilla. The Lion Cub of Cintra

Looking for a 16 or 15 year old BAME girl who can play down to 13/14. Must not be older than 18 years old.
 
KUHWA, Wiedźmin musi być polski
Prawilnie,Wiedzmin,4911_600_h.jpg


A Ciri słowiańska, w przeciwnym wypadku idź pan w ch*j z taką ekranizacją i wracam do gumowych smoków!!!

BTW, ciekawe co na to Emhyr ...

 
BTW, ciekawe co na to Emhyr ...

Emhyr jak to cesarz, to pewnie wpierdolą tam jakiegoś Etiopczyka podobnego do Hajle Sellasje.
Po przydzieleniu roli Geralta się jarałem jak ksiądz Gil w Smyku, to teraz osłabili zdecydowanie mój zapał..
 
Jak się Sapek pultał o grę, że CDP pozmieniał, to teraz przy serialu się chyba zesra.
 
Prawactwo widze mało pierdolca nie dostanie. Dla mnie to są jakieś nic nie znaczące problemy ludzi którzy mają za dużo wolnego czasu. Cos jak gender po lewej stronie. Filmów gdzie na przykład biały człowiek jedzie w świat i walczy w imię dobrej sprawy było od chuja jak nagle pare ważnych ról gdzie kolor skóry się nie zgadza i jest inny niż biały to wielkie oburzenie. Taki "Ostatni Samuraj" na przykład co to w ogóle miało być ? lol Ciri jak dla mnie moze być i czarna ważne żeby to dobrze zagrała lachę na to totalnie wykładam. Chociaż pewnie nie zagra dobrze jaka by nie była bo ten serial na 99% będzie niezłą kupą gówna. :lol: Poza tym to jest serial na amerykański rynek a nie polski. Robią po swojemu.
 
Prawactwo widze mało pierdolca nie dostanie. Dla mnie to są jakieś nic nie znaczące problemy ludzi którzy mają za dużo wolnego czasu. Cos jak gender po lewej stronie. Filmów gdzie na przykład biały człowiek jedzie w świat i walczy w imię dobrej sprawy było od chuja jak nagle pare ważnych ról gdzie kolor skóry się nie zgadza i jest inny niż biały to wielkie oburzenie. Taki "Ostatni Samuraj" na przykład co to w ogóle miało być ? lol Ciri jak dla mnie moze być i czarna ważne żeby to dobrze zagrała lachę na to totalnie wykładam. Chociaż pewnie nie zagra dobrze jaka by nie była bo ten serial na 99% będzie niezłą kupą gówna. :lol: Poza tym to jest serial na amerykański rynek a nie polski. Robią po swojemu.
Zmiana rasy u Ciri wystarczy żeby zburzyć fundamenty świata wykreowanego przez Sapkowskiego. Jeśli dla ciebie to nie jest problemem, to znaczy że Ci nie zależy na tym serialu, albo nie miałeś do czynienia z tym tytułem.
 
Back
Top