Seriale

Coś mnie ominęło? Ciri będzie mówić po polsku, a Geralt po angielsku? :damjan:

Pierwsze słyszę.
zle mnie zrozumiales, jesli nawet ciri bedzie miala obcy akcent to dla mnie nie jest to wada, a nawet zaleta. Wkoncu rod Ciri ma elfickie korzenie, moze miec inny akcent niz geralt.
 
Już mają nowego aktora/aktorkę do jakiejś roli, obstawiam Yennefer, ale na ofi trzeba poczekać.

W alternatywnej rzeczywistości ...
tumblr_inline_oqfw0jJsIR1uq20re_500.jpg
 
Druga połowa sezonu Castle Rock :applause:
Zgadzam się - na początku trochę mało się dzieje, ale z czasem się rozkręca. No i klimacik od początku zajebisty - żywcem przeniesiony z książek Kinga. Zostały mi dwa odcinki i szkoda, że to już koniec. Myślę, że drugi sezon będzie na bank bo chyba oglądalność się zgadza.
 
Dobre te "Ostre przedmioty"? Dzisiaj na HBO leci cały sezon pod rząd i nie wiem czy brać się za to czy za UFC
 
Oglądał ktoś Rojsta? Jakie wrażenia?
Obejrzałem całość dzisiaj. Pierwsze 4 odcinki bardzo dobre, wiadomo przymykałem oko czasami, ale ładnie się to ciągnęło wszystko i oglądało się super. Zakończenie średnie, wyglądało trochę jakby zabrakło kasy i musieli zakończyć wszystkie wątki w tym jednym odcinku. Ale w miarę to jakoś poskręcali. Choć czuć trochę zmarnowany potencjał, ale lekko. Moja ocena: zdecydowanie warto obejrzeć.
 
Wchłonąłem wczoraj cały 2 sezon Atypowego. Bardzo dobra rzecz, nie mogłem się oderwać. Mądry, pouczający, a i wzruszyć się można. Postacie, ich relacje i to jaką drogę przebywają są napisane świetnie. Głównemu bohaterowi kibicujesz jak pojebion we wszystkim co robi
zresztą nie tylko jemu. Casey, Doug, Zahid, Evan rowniez są genialni
O ile 1 sezon miał słabszą końcówkę, tak drugi trzyma poziom przez cały czas. Polecam w chuj
 
Obejrzałem całość dzisiaj. Pierwsze 4 odcinki bardzo dobre, wiadomo przymykałem oko czasami, ale ładnie się to ciągnęło wszystko i oglądało się super. Zakończenie średnie, wyglądało trochę jakby zabrakło kasy i musieli zakończyć wszystkie wątki w tym jednym odcinku. Ale w miarę to jakoś poskręcali. Choć czuć trochę zmarnowany potencjał, ale lekko. Moja ocena: zdecydowanie warto obejrzeć.
Też dzisiaj obejrzałem ren serial i był całkiem o czym innym niż się spodziewałem. Po tych trailerach i pierwszym odcinku myślałem, że będzie tak "gangstersko", klub nocny, pieniądze, kurwy i alfonsi , moje klimaty. A tu całkowicie co innego, Frączewskiego jak na lekarstwo, kurew i pieniędzy też :lol:
nie powalił mnie, jedynie wykonanie na zajebistym poziomie.
 
Też dzisiaj obejrzałem ren serial i był całkiem o czym innym niż się spodziewałem. Po tych trailerach i pierwszym odcinku myślałem, że będzie tak "gangstersko", klub nocny, pieniądze, kurwy i alfonsi , moje klimaty. A tu całkowicie co innego, Frączewskiego jak na lekarstwo, kurew i pieniędzy też :lol:
nie powalił mnie, jedynie wykonanie na zajebistym poziomie.
Widziałem, że ludzie też na to narzekali. Ja nie mialem zadnych wyobrazen na temat tego serialu. Pewnie dlatego lepiej go oceniam.
 
Back
Top