Seriale

Zmiana rasy u Ciri wystarczy żeby zburzyć fundamenty świata wykreowanego przez Sapkowskiego. Jeśli dla ciebie to nie jest problemem, to znaczy że Ci nie zależy na tym serialu, albo nie miałeś do czynienia z tym tytułem.
W sumie to mi zależy na tym żeby była czarna. Na wykopie będą wspaniale szaty rozdzierać :lol:

A Wiedźmin słaba gra. Idziesz Geraltem na początku gry niby taki potężny wojownik a zwykłe wilki cię zabijają. Zresztą Pan Sapkowski wielki pisarz powiedział, że on nie ma znajomych wśród graczy a wiesz dlaczego ? Ponieważ on sie zadaje z ludźmi inteligentnymi :lol: :lol: :lol:

Dobra przyznaję jebać ten serial wątpie czy to obejrze ale ta gównoburza mnie bawi :lol: Co te zlewaczałe amerykany z NASZYM POLSKIM WIEDŹMINEM ROBIĄ. SKANDAL!
 
W sumie to mi zależy na tym żeby była czarna. Na wykopie będą wspaniale szaty rozdzierać :lol:

A Wiedźmin słaba gra. Idziesz Geraltem na początku gry niby taki potężny wojownik a zwykłe wilki cię zabijają. Zresztą Pan Sapkowski wielki pisarz powiedział, że on nie ma znajomych wśród graczy a wiesz dlaczego ? Ponieważ on sie zadaje z ludźmi inteligentnymi :lol: :lol: :lol:

Dobra przyznaję jebać ten serial wątpie czy to obejrze ale ta gównoburza mnie bawi :lol: Co te zlewaczałe amerykany z NASZYM POLSKIM WIEDŹMINEM ROBIĄ. SKANDAL!
Ta gównoburza z castingami też mnie zawsze bawi, ale prawda jest taka że Netflixowi należy się chuj w dupę za tą politykę SJW.
 
Wiadomo, że kogokolwiek by nie wybrali to i tak będą narzekania, ale kierunek jaki obecnie wybrało holly wkurwia na maka. Jak ScarJo miała zagrać jakąś/jakiegoś (:confused:) transa to się ich społeczność zesrała, że tak być nie może i transa może zagrać tylko trans ::clintdis:: Je***a poprawność polityczna ::duszenie::Człowiek tęskni za XX wiekiem i magicznymi latami 80tymi gdzie holly miało w:gdzie:obecne problemy.
A Ciri jest postacią ikoniczną dla fanów i KANONICZNĄ dla sagi i chcę żeby wyglądała jak ... w grze :beczka:
 
Mam nadzieję że to jakiś fake, albo jedno z wielu różnych ogłoszeń.
Przez jakiś czas śledziłem twitterka tej całej showrunnerki serialowego Wieśka i uwierz mi, że to bardzo prawdopodobne, że owe ogłoszenie jest prawdziwe.


006a3551-d8da-4a7b-ae94-360941dce978.png
 
Przez jakiś czas śledziłem twitterka tej całej showrunnerki serialowego Wieśka i uwierz mi, że to bardzo prawdopodobne, że owe ogłoszenie jest prawdziwe.


006a3551-d8da-4a7b-ae94-360941dce978.png

Swego czasu powstała gównoburza zarzucająca CDPR brak różnorodności w ich grze.
"all humans are white and every other being is non-human (...) That’s not exactly friendly or inclusive of people of color. A game can include a diverse variety of monsters, but not a diverse variety of skin colors or races for humans?"
Pewnie dlatego ta cała szołrunerka tak gęsto tłumaczyła się i wrzuciła tłita z resztą scenarzystów już ładnie wymieszanych rasowo i płciowo :lol: ... z czego musiał znowu gesto się tłumaczyć. Takie czasy.

Wybór Supermana to ja dobrze rozumiem, pewnie ją mocno przebolcował (o ch*j #meetoo:beczka:) i reszta kandydatów poszła w odstawkę

@Jakub Bijan
Sapek ponoć powiedział jej, że wprowadzenie różnorodności rasowej będzie ukoronowaniem jego twórczości pisarskiej.:juanlaugh:
 
@Jakub Bijan
Sapek ponoć powiedział jej, że wprowadzenie różnorodności rasowej będzie ukoronowaniem jego twórczości pisarskiej.:juanlaugh:
Na poważnie czy bekę robisz? :D

Najlepsza beczka i tak była przy Kingdom Come Deliverance gdzie te pojeby sapały, że w średniowiecznych Czechach nie ma czarnych i Azjatów. :waldeklaugh:
 
Na poważnie czy bekę robisz? :D

Najlepsza beczka i tak była przy Kingdom Come Deliverance gdzie te pojeby sapały, że w średniowiecznych Czechach nie ma czarnych i Azjatów. :waldeklaugh:

Słowa tej pani od serialowego Wiedźmina
"Hissrich also noted that the creator of the series – the aforementioned Sapkowski – specifically reached out and told her that recognizing the diversity of the series in the show would be an honor to his work."
 
Słowa tej pani od serialowego Wiedźmina
"Hissrich also noted that the creator of the series – the aforementioned Sapkowski – specifically reached out and told her that recognizing the diversity of the series in the show would be an honor to his work."
:jarolaugh:
 
Sapkowski to stary lewak. Ogólnie Wiedźmin dośc mocno propaguje lewicowe poglądy. Feminizm, multikulturalizm, potępianie rasizmu i nie dużo ale są wątki homoseksualne.
 

@Gambit Jest jeszcze nadzieja.


Pożyjemy zobaczymy, ja tam swoje wiem. Ciri powinna wyglądać tak
DZ8tViaWAAAhuJQ.jpg

DZ8tViYXkAAaSQ_.jpg

DZ8tV_PX4AAJ6zD.jpg

I jeszcze dostać sceny rozbierane xD a nie jakaś 14 letnia smarkula :)
ciri.jpg

cirinude.jpg
:juanlaugh:

Jeszcze Geralt przestał być Supermanem, szkoda, bo to jedyny jasny punkt który trzymał mnie przy tym żałosnym uniwersum DC.
 
Pożyjemy zobaczymy, ja tam swoje wiem. Ciri powinna wyglądać tak
DZ8tViaWAAAhuJQ.jpg

DZ8tViYXkAAaSQ_.jpg

DZ8tV_PX4AAJ6zD.jpg

I jeszcze dostać sceny rozbierane xD a nie jakaś 14 letnia smarkula :)
ciri.jpg

cirinude.jpg
:juanlaugh:

Jeszcze Geralt przestał być Supermanem, szkoda, bo to jedyny jasny punkt który trzymał mnie przy tym żałosnym uniwersum DC.
Myślisz że powinni zrobić to samo co Gra o Tron i postarzeć kilka postaci (Jon, Dany, Robb)?
 
Myślisz że powinni zrobić to samo co Gra o Tron i postarzeć kilka postaci (Jon, Dany, Robb)?
To byłoby logiczne, bo inaczej w następnych sezonach będą musieli zmieniać aktorkę. Nie wyobrażam sobie 14letniej aktorki grającej Ciri jeżdżącej ze Szczurami i zabijającej ludzi.
 
To byłoby logiczne, bo inaczej w następnych sezonach będą musieli zmieniać aktorkę. Nie wyobrażam sobie 14letniej aktorki grającej Ciri jeżdżącej ze Szczurami i zabijającej ludzi.
Niestety w planach mają aktorkę 14-16 lat, która jest dostępna w Europie oraz ma umiejętności aktorskie żeby udźwignąć serial obok gwiazdy Hollywood. Jeszcze najlepiej żeby była z mniejszości etnicznej, która stanowi mały % w tym regionie.
:frankapprove:
 
Niestety w planach mają aktorkę 14-16 lat, która jest dostępna w Europie oraz ma umiejętności aktorskie żeby udźwignąć serial obok gwiazdy Hollywood. Jeszcze najlepiej żeby była z mniejszości etnicznej, która stanowi mały % w tym regionie.
:frankapprove:

Jeszcze niech im frytki przyniesie do tego...
 
Niestety w planach mają aktorkę 14-16 lat, która jest dostępna w Europie oraz ma umiejętności aktorskie żeby udźwignąć serial obok gwiazdy Hollywood. Jeszcze najlepiej żeby była z mniejszości etnicznej, która stanowi mały % w tym regionie.
:frankapprove:
raczej duzo mowi sie o tym, ze castingi na ciri beda w polsce i nic nie wskazuje, ze aktorka bedzie z mniejszosci etnicznej.
 
raczej duzo mowi sie o tym, ze castingi na ciri beda w polsce i nic nie wskazuje, ze aktorka bedzie z mniejszosci etnicznej.
Tak ale dalej ma to być nie pełnoletnia osoba. Czyli jakaś licealistka z Polski będzie grała jedną z największych ról na Netfliksie po angielsku.
 
Tak ale dalej ma to być nie pełnoletnia osoba. Czyli jakaś licealistka z Polski będzie grała jedną z największych ról na Netfliksie po angielsku.
wlodarczyk w sarze miala 16 lat jak grala sceny erotyczne ;) a czemu uwazasz, ze np. licealistki z usa sa bardziej uzdolnione od tych z polski, ze bierzesz to za taki minus.
 
wlodarczyk w sarze miala 16 lat jak grala sceny erotyczne ;) a czemu uwazasz, ze np. licealistki z usa sa bardziej uzdolnione od tych z polski, ze bierzesz to za taki minus.
Mniejsza pula talentu oraz inny język ojczysty. Nie twierdze że nie ma młodych utalentowanych aktorek w Polsce, ale wydaje mi się że casting będzie troszkę trudniejszy.
 
Back
Top